Serwer głosowy ts3fast.pl

Zombie
Daniel
Daniel
Jebanany
Jebanany

i? :thinking:

koweq
koweq

Jaki VPS? OpenVZ? KVM?

Gdzieś słyszałem że kickujesz i banujesz bez powodu...

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code]★ █ >> ts3fast.pl << █ ★[/code] Zamienione na: [code]Serwer głosowy ts3fast.pl[/code]

Wybacz, ale nie mogłem patrzeć na te agresywne symbole 😛 Twój obrazek też nie powala 😕

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

Gdzieś słyszałem że kickujesz i banujesz bez powodu...

Potwierdzam, wbiłem przed chwilką, aby sprawdzić co to za projekt i dostałem bana. Może mój nick nie jest lubiany? 😦 Wbiłem na minutkę dosłownie http://pastebin.com/K9g4kmyx .

Prezentacja nawet nie to, że nie powala, to nie zachęca ani trochę. Z tego co widzę (widziałem) to taki typowy ts3, których jest teraz od groma...

Powodzenia.

Daniel
Daniel

Nick serveradmin miales ;)

koweq
koweq

Z tego co zauważyłem jest ok 38/39 osób, bot pokazuje ok 40 a strona 44. Coś jest nie tak. Liczyłem nawet z botami.

Daniel
Daniel

Bot odswieza za kilka minut zeby nie lagowalo serwera :) Na serwerze mialem 80 ludzi ale ddosowali mnie i przeszedlem na lvlup

koweq
koweq

Ale stronka chyba jednak liczyć nie umie.

Daniel
Daniel

Strona dodaje 5 instancji mbota dlatego jest tyle osob na stronie , to chyba nie robi zadnego problemu dopiero ucze sie pisania stron :)

Jebanany
Jebanany

Powiem tak, wstawiłeś sam obrazek, na Twoim miejscu zmieniłbym jeszcze to wszystko i dodał jakikolwiek tekst, bo inaczej ten projekt zostanie uziemiony natychmiastowo.

EDIT. Polecam zmienić wersję, którą masz aktualnie 3.0.13.4 on Linux na najnowszą 3.0.13.6 on Linux do pobrania tutaj http://teamspeak.com/downloads#server

EDIT2. Dodatkowo, jeśli na stronie, przy każdym odświeżeniu strony, skrypt łączy się z serwerem - nie dziw się, że ktoś może atakować Twój serwer. Aktualnie jestem na serwerze, widzę, że wysiada, a strona również nie działa, wygląda to na prosty atak, który ma za zadanie odświeżać któryś z Twoich skryptów na stronie (chyba). Korzystaj z cacheowania wszystkiego, co możesz, nawet w prosty sposób.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Brak tekstu, ten wklejony obrazek to jest jakaś kompromitacja. Dodałbym teskt + więcej informacji - przeciętnego użytkownika nie interesuje lokalizacja ani licencja.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ta grafika to tak naprawdę coś w stylu zachwalania się czymś co ma każdy startujący serwer, tak jak te wolne stanowiska 😄 Z drugiej strony młodsze osoby mogą tam polecieć za rangą, więc to świetna reklamanie 😛

happi
happi

xD!

WoZZowskY
WoZZowskY

I tak Discord najlepszy :p