Serwer Hardcore dla widzów i nie tylko!

Zombie
współpraca-odrzucone
mrcentpl
mrcentpl

Nazwa projektu Serwer Hardcore dla widzów i nie tylko!

Cel Stworzenie serwera minecraft bazującego na największych serwerach hardcore czyli "Skkf" i "Mchc"

Co udało nam się zrobić Wraz z kolegą ogarnęliśmy wszystkie pluginy wraz ze stroną WWW, aby każda informacja z serwera pojawiała się na stronie oraz przygotowaliśmy projekt serwera teamspeak.

Plany Naszym planem jest zintegrowanie naszych widzów, poprzez wspólną grę, czy też wspólną rozmową na teamspeak'u.

Osoby/organizacje biorące udział (linki) Porozmawiam z kilkoma streamerami, którzy posiadają od 500 do 5 tyś. followersów. Na pewno znajdzie się kilka, a może nawet więcej osób, które się na ten projekt zgodzą

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Tak jak napisałem wyżej, dopiero będę z nimi rozmawiał.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Na pewno potrzebowałbym:

  • hosting WWW Brąz;
  • VPS 16GB RAM, ponieważ chciałbym, aby serwer VPS utrzymał serwer minecraft i teamspeak. Jeżeli uważacie, że to za dużo, może być mniej GB.

Co mogę zaoferować w zamian W zamian możemy w opisie streama umieścić link oraz baner do państwa hostingu, na stronie WWW również umieścić baner oraz na serwerze minecraft ustawić wiadomość, że gramy dzięki LVLUP i na serwerze teamspeak wstawić państwa reklamę.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Uważam, że ten projekt jest unikalny, ponieważ jest już mało takich serwerów, dlatego dużo ludzi by na tym serwerze grało. Kolejnym dowodem jest to, że nasi widzowie chętnie chcieliby założyć gildie i pograć z nami na streamie. Wiem, że teraz każdy robi serwer dla "widzów", ale one nie osiągają wielkich celów, ponieważ są niedopracowane. Nasz serwer posiada własną mapę, własne pluginy i skrypty. Na twitchu posiadam prawie 3 tyś. obserwujących, więc chciałbym, aby moi widzowie mogli sobie ze mną pograć. Uważam, że nasza grupa streamerów stworzy najlepszy serwer hardcore, na którym będzie grało wiele osób. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że podejmiemy współpracę!

                                                                                                                        Pozdrawiam mrcentpl
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wymagania co do maszyny są dość mocno wygórowane jak na to co możesz pokazać... 😕

Takich serwerów u nas powstaje dziennie 50... Dlatego tylko, że nie wprowadzają NIC własnego, tylko zrzynają pomysły od serwerów niegdyś popularnych, elitarnych. To nie prowadzi do niczego.

To nie jest projekt, który potrzebuje wsparcia, lecz kolejny serwer proszący o finanse. Jeśli chcesz zakładać serwer, nie ma sprawy - jesteśmy otwarci nawet na kopie ale działaj ze swoich środków.

Dla mnie nie, przykro mi.

mrcentpl
mrcentpl

Rozumiem... Wiele jest takich serwerów... Ale czy ktoś robi serwer dla widzów? No właśnie nie!

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adminek153:

Jeśli chcesz zakładać serwer, nie ma sprawy - jesteśmy otwarci nawet na kopie ale działaj ze swoich środków.

Lepiej tego ująć nie można.

W informacji o kategorii jest wyraźna informacja że to musi być coś unikalnego abym zaakceptował projekt.