Serwer Minecraft EasyHC+ Bronie

Zombie
współpraca-odrzucone
modestar123
modestar123

Witam. Nazwa projektu: Serwer EasyHC + bronie Cel: Zadowolenie graczy i zabawa z grania Plan: Mam plan zrobić serwer EasyHC + gildie + średni drop + Bronie Usługi z lvlup.pro aby zrealizować cel z parametrami (GB RAM, sloty itp...)

  1. Serwer Minecraft 6 GB RAM EU z 200 slotami ze względu na dużą ilość potrzebnych pluginów i żeby nie lagowało
  2. Serwer TeamSpeak 3 z 30 slotami by była lepsza komunikacja administracji i graczu serwera. Co mogę zaoferować w zamian: Zamieścić automatyczną wiadomość na serwerze ,,gramy dzięki lvlup.pro!" Oraz jak dobrze będzie to stworzymy fp na fb i umieścimy banner na tle strony. Dlaczego ten projekt jest unikalny: Nie widzę żadnego serwera EasyHC + Bronie i mam zamiar zrobić taki serwer opisany wyżej. Miałem taki serwer gdzie grało po 70-80 graczy, z ich zdania bardzo im się on podobał lecz upadł z powodu braku funduszy. I teraz mam zamiar zrobić wszystko od nowa.
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ojeju... Co to się porobiło...

Brakuje konkretów, tyle co wyłapałem z prezentacji to , że chcesz zrobić KOLEJNY serwer EasyHC.... Płakać mi sie chce 😭😭😭.

Wybacz mi lecz to prawda, codziennie tworzy się 10 nowych serwerów easyhc w Polsce... Takie są niestety fakty. I nie wygrasz tego jedyn pomysłem (hasłem kluczowym "+ Bronie".

Dla mnie nie jest to projekt, który wymaga wsparcia. Jeśli chcesz założyć taki serwer, sam zainwestuj, jak masz takie przekonanie.

Przepowiem przyszłość - projekt nie przejdzie, podobnych wątków było chyba z 30, ani jeden nie przeszedł.

LinGruby
LinGruby Pionier

modestar123:

Miałem taki serwer gdzie grało po 70-80 graczy, z ich zdania bardzo im się on podobał lecz upadł z powodu braku funduszy. I teraz mam zamiar zrobić wszystko od nowa.

Mając już serwer to bym zrobił wszystko żeby go utrzymać to po pierwsze, A po drugie nic teraz nie masz i liczysz na to że @SystemZ zafunduje Ci nowy serwer, najpierw trzeba coś od siebie włożyć ( serwer xxx graczy ) a potem ewentualna współpraca na polepszenie warunków dla graczy.

adminek153:

Wybacz mi lecz to prawda, codziennie tworzy się 10 nowych serwerów easyhc w Polsce... Takie są niestety fakty.

A @adminek153 wszystko skwitował ;-)

Osobiście na nie

Pozdrawiam

Kukubaczek
Kukubaczek

Coś mi śmierdzi: grało po 70-80 graczy, ale upadł? Albo miałeś maszynę za drogą albo nie miałeś sklepu sms...

Znajak
Znajak Pionier

Tak jak @LinGruby również jestem na Nie

patryks
patryks Pionier

Kolejny EasyHc? To nie ma prawa przejść... Tego już jest za dużo, lepiej zrobić coś oryginalnego, coś co się wyróżni i zachęci graczy do grania, a bronie w niczym tu nie pomogą. Jak dla mnie, to słaby pomysł.

luxDev
luxDev Pionier

No to ja tylko napiszę że moja opinia to Nie.

Szczegóły?

Masz wyżej :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Może i wymagania a co za tym idzie środki nie są wygórowane ale to co napisałeś nawet nie da się czytać. Celowo usunąłeś pogrubienie w szablonie aby słabo się to czytało? Taki zabieg skutecznie mnie zniechęcił do czegokolwiek 😞

AutomattPL
AutomattPL

Też się wtracę 😃

Nie będę przepisywał posta @adminek153, bo zgadzam się z nim w 100%, aczkolwiek chciałbym zauważyć pewien problem tych wszystkich serwerów EasyHC - dlaczego coś, co ma nazwę HARDcore, nagle otrzymuje przedrostek EASY? Easy, ale jednak Hard? Może się czepiam, ale nigdy mi to nie pasowało ;)

modestar123:

Serwer Minecraft 6 GB RAM EU z 200 slotami

Sam otwierałem ostatnio serwer typu Hardcore i powiem szczerze, że 8GB RAMu wystarczyło mi ledwo na 60/70 graczy online - powyżej tej liczby, TPSy niestety spadały :) .

Jestem na nie, ponieważ serwerów EasyHC jest na tyle dużo w Polsce, że potrzebny jest jakaś innowacja, coś nowego w tym typie serwerów, aby serwer mógł mieć jakikolwiek sens - w tej prezentacji tego nie widzę.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sądzę że tu już nie ma co kopać leżącego. Projekt zostaje odrzucony a wątek zamknięty.