Serwer minecraft freebuild - powrót do przeszłości

Zombie
współpraca-odrzucone
TheEndRok
TheEndRok

####Nazwa projektu Serwer FreeBuild - powrót do dawnych czasów ####Cel Stworzenie serwera minecraft typu freebuild tak jak za czasów początków serwerów freebuild. Obecne serwer bardzo się różnią od serwerów które kiedyś były i już dawno zapomnieli inni o nich, a swój klimat miały :) ####Co udało nam się zrobić Obecnie nie zaczołem tworzyć serwera, gdyż nie mam żadnej maszyny. Posiadam duzo doswiadczenie w tworzeniu serwerow minecraft, ts3 i przecietne w tworzeniu stron www ####Plany Stworzenie serwera FreeBuild takie ja były kiedyś z 3-4 lata temu (ten kto grał ten wie o co mi chodzi). Posiadały swój klimat i było dużo fajnych i ciekawych rzeczy. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) https://www.youtube.com/user/TheEndRok ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Jeśli będą takowe to zaktualizuję temat. ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Minimum 6GB Minimum 50 lokalizacja PL Serwer głosowy TS3 minimum 50 slotów

####Co mogę zaoferować w zamian Dodanie baneru na YT reklamę na czacie w grze co 10-20min o tresci "Sponsorem serwera jest Hosting LVL UP" Post na FB o hostingu o treści zachecającej do skorzystania z ofert hostingu Reklama na TS ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Powrót to starych czasów serwerów FreeBuild, stworzony z myślą o graczach, aby grało im się miło, przyjemnie i byli zadowoleni :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jestem ciekawy jak widzisz przyszłość swojego serwera.

Załóżmy, ze dostajesz już ten serwer. Jaki masz pomysł na zaproszenie graczy (jak zrobisz z tego serwera, miejsce gdzie ktoś wejdzie i zagra). Pytam głownie o kwestie reklamy.

Jeszcze taka kwestia, ogólnoinformacyjna, mianowicie: ile masz lat?

Jak dla mnie NEUTRAL, prezentacja nie powiedziała mi zbyt wiele o serwerze, a szkoda. Wydaje mi się, ze to dość mało orygianlny pomysł, bo tego typu serwery widuje za często.

Wg. Mnie Hosting powinien dawać serwery wyłącznie nowym pomysłom. Jeśli chcesz robić serwer na serio, sam zainwestuj, a gwarantuje Ci, ze jeśli projekt jest tego warty, to zyski bedą 10 razy większe, niż kasa, która włożyłeś (miesięcznie). Pamiętajcie, jest to jedynie moja opinia 😉

KajmaczeK
KajmaczeK

Zdecydowanie jestem za :) Serwerów typu stary FB jest mało, a naprawdę mi takiego brakuje :( Pomysł bardzo mi się podoba, z chęcią jakoś pomogę

TheEndRok
TheEndRok

@KajmaczeK Posiadam kanał YouTube a na nim prawie 12 tys. widzów. Większość widowi jest młoda.

@adminek153 Nie chcę zrobić zwykłego serwera FreeBuild, lecz "stary" FreeBuild takie serwery jak były kiedyś z 3 lata temu. W jakim celu jest Ci potrzebny mój wiek?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@TheEndRok, o tym właśnie mówię, ja (niestety), jak widzę już jakiś freebuild, to jest to na siłę dopasowywany do starych czasów... Moda się zmienia, co rozumiesz przez "stary freebuild"...?

Pytam dla wiedzy 😊; chyba mogę wiedzieć z jaką kategorią wiekową mam przyjemność.

Dobrze znasz moją opinię, jeśli chcesz zrobić dobry serwer, zainwestuj w niego sam, a zwróci się do Twojej kieszeni :) .

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony