Serwer MyBow

Zombie
współpraca-odrzucone
koweq
koweq

####Nazwa projektu Serwer Minecraft MyBow ####Cel Najbliższy cel - Zrobić duży serwer "łucznikowy". Dalszy cel - Stworzenie sieci serwerów MySerwers ####Co udało nam się zrobić Utworzyłem serwer "localhost" na którym zbudowałem szybko pierwszą mapę ####Plany Rozwijać w jak najlepszym kierunku żeby serwer utrzymał się naprawdę długo. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Na razie tylko Ja : ( ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Na razie nie wiadomo - w przyszłości na pewno ktoś będzie :) ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Na razie serwer 2GB TS 5-10 slotów Strona WWW Standard ####Co mogę zaoferować w zamian Banner LVLUPa na stronie (jeśli w przyszłości będzie forum tam też będzie banner) Autowiadomości na chacie - Gramy dzięki LVLUP.pro Banner na FunPage na Facebooku Różne EasterEggi na serwerze z nawiązaniami do LVLUPa ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Nie widziałem w Polsce żadnego serwera typowo pod łuki, poza tym to nie będzie serwer robiony "pod hajs". Nie będę się też wymądrzał "jaki to ten serwer nie będzie"... Pomysł jest nowy, więc też serwer będzie na nowszą wersję Minecrafta - 1.10 jako jeden z pierwszych w Polsce ;)

luxDev
luxDev Pionier

Za dużo wymówek typu nie będę pisał więcej bo jest już 18 po północy - Piszesz prośbę o współpracę przyłóż się i napisz porządnie.

Jak z reklamą? Powiedzmy dostaniesz serwer na jeden miesiąc czy jak to tam jest, i co nagle będziesz pisał do kolegów ze skype ?

@offtop

Piszę plugin na areny 1vs1, na razie działa świetnie, tylko zastanawiam się czy byłby ktoś zainteresowany

koweq
koweq

Jutro rano dopiszę resztę... Z resztą jest jedna wymówka :P

happi
happi

Chyba sobie żartujesz z tą mapą. Skoro budujesz mapę "na szybko" to co będzie z pluginami? Wgrasz paczke z neta i będziesz zadowolony? To tak nie działa. Jak coś chcesz to musisz się postarać. Ja jestem na nie.

koweq
koweq

Zbudowałem na szybko, żeby zobaczyć czy to ma sens, i o dziwo - miało... Pluginy będę starannie dobierał i płacił za napisanie 1-5 pluginów.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wpadł Ci do głowy pomysł na nieznany do tąd tryb gry. Myśl sama mogłaby jakoś przejść, bo nigdy chyba takiego serwera nie było. Jednak przekreśla ten pomysł słaba jego prezentacja, wnioskuje pisana na kolanie... Niestety. Słowa "jutro rano coś dopisze" tak mnie zniechęciły, że szkoda o tym gadać. Nie lepiej rano było napisać ładne podanie? Miałbyś większą szansę, mało osób lubi takie zachowanie.

Pokazanie tej (...) "budowli" to wydaje mi się, że żart lub strzał w stopę :/ . Sam uciekam od serwerów budowanych w ten sposób.

Zgadzam się ze słowami moich przedmówców - @luxDev i @happi - nie tak ma działać i prezentować się projekt starający się o współpracę.

koweq
koweq

Dobra, skoro ty jesteś na nie to serwer nie przejdzie : (, trudno...

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@koweq ja mam wygórowane wymagania co do wszystkiego, możesz się o tym przekonać np. czytając wątki z kategorii współpracy. Decydujące zdanie należy do właściciela hostingu a on nie musi się sugerować moją opinią, lecz swoim przekonaniem :slight_smile:

koweq
koweq

Zauważyłem już wcześniej twoje wymaganie ,bo przeczytałem wszystkie wątki w "Współpraca" ;)

SeKaBo
SeKaBo

Witaj! Po przeczytaniu twojego Podania o Współpracę doszedłem do tego że pomysł jest mało spotykany, lecz większość graczy tylko wejdzie i wyjdzie. I to że nie posiadasz ekipy, w pojedynkę raczej mało zdziałasz. Przejdę do tego co chciałbyś od LvLUP.Pro. Pod serwer który opiera się prawdopodobnie na pluginach pod silnik Spigot i Skryptach. Ogólnie? Pomysł nawet nawet, tylko brak ekipy i jakiejś organizacji to wielkie błędy które odpędzają takie firmy hostingowe. Rady na przyszłość? Wymyśl coś co może i jest już na Polskiej scenie minecraft tylko może w innym lub lepszym wydaniu.

luxDev
luxDev Pionier

Do wszystkich którzy myśleli że nie było nigdy serwera 1vs1 na łuki

https://www.youtube.com/watch?v=_Jispr4MQfU

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@koweq Pomysł ma pewien potencjał ale go nie wykrzesałeś. Proponuję się lepiej przygotować i zrobić za miesiąc czy dwa drugie podejście, z chęcią je rozpatrzę. Zobacz jakie podejście mają osoby z marpg, sporo można się od nich nauczyć :slight_smile: