Serwer Od Graczy Dla Graczy

Zombie
współpraca-odrzucone
Skarfi
Skarfi

mc.SKARFI.eu - Serwer EASYHC

Cel:

Utworzenie serwera EASYHC (głównie dla widzów kanału Skarfi i Nie Tylko ) na wersji Minecraft 1.7-1.8

Plany:

Pożądny Serwer EasyHC Wraz z Nowymi Biomami Tak Jakby bym Powiedział Lepsze ARIVI (NIE DLA HAJSU :D)

Osoby/organizacje które może wezmą udział:

Brak.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp):

VPS z wirtualizacją KVM z pamięcią RAM 8GB - widzowie mojego kanału są bardzo zainteresowani serwerem i codziennie padają pytania, kiedy on wystartuje. Potrzebujemy zatem porządnej maszyny, która bez problemu wytrzyma "wizytę" graczy na serwerze Minecraft.serwer TeamSpeak 60 slotów - rozgrywka ma na celu zbieranie się graczy w gildie.

Co mogę zaoferować w zamian? Reklamę na LIVE/Odcinkach. Automatyczna wiadomość na serwerze co 15 minut "Serwer sponsoruje: lvlup.pro!"

Jesteśmy oczywiście otwarci na inne propozycje :).

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

Serwer jest unikalny ,ponieważ Są Autorskie Pluginy wraz z Nowymi Nowościami Mamy Na Myśli Nowy System Gildi , Wymiany itp.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji współpracy! Pozdrawiamy serdecznie! Skarfi wraz z ekipą MC.SKARFI.EU

anon82750602
anon82750602

Nie dosc ze EasyHC to jeszcze nie ten dzial xDD

Od razu na NIE

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zmieniłem Kategorię ('dział'), twojej wypowiedzi na poprawny. Nie wiem, czy w regulaminie działu nie wyraźnie jest napisane w jakim dziale należy tworzyć wątki dotyczące współpracy?! Czytanie ze zrozumieniem to jedna z ważniejszych cech współpracy, tego tutaj nie ma.

Skarfi:

Serwer EASYHC Czytając te 2 słowa już jest mi nie dobrze, a widzę tutaj pełno rzeczy, które nie powinny się znaleźć w wątku o współpracę.

Nie widzę sensu wdawać się w jakąkolwiek dyskusję, mam nadzieje, że po przeczytaniu tego podania rozumiecie, dlaczego nie warto tego w ogóle komentować. Jestem na NIE

koweq
koweq

Już samo EasyHC jest na nie.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jest sporo rzeczy które jest tu nie tak, uprzedzono mnie w wymienieniu tego.

Dodatkowo chciałbym zauważyć fakt że posługujesz się nazwą domeny która nie jest zarejestrowana, oznacza to że ktoś może nieprzyjemnie w dowolnym momencie Ci ją podebrać a to co rozreklamujesz będzie wtedy kierowało na projekt innych osób 😛

Odrzucam ten projekt.