Serwer PVP Minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
Swaggy2166
Swaggy2166

Nazwa Serwera: STAR1337.EU CEL: Zdobycie jak największej ilości graczy Co udało nam się zrobić: Napisaliśmy pluginym, zbudowaliśmy areny/mapy, podjęliśmy współprace z jednym z lepszych tsów, załatwiliśmy reklamy u Youtuberów Plany: Chcemy aby serwer wypadł jak najlepiej. Żeby grało dużo osób Osoby/organizacje które może wezmą udział 5 budowniczych, 2 programistów, oraz kilku kolegów zajmujący się grafiką Co mogę zaoferować w zamian: Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Ponieważ serwer jest non premium. Większosć dobrych serwerów jest premium. Serwer będzie bez lagów ponieważ będzie w każdy możliwy sposób zminimalizowany


Witam! Piszę może w głupiej sprawie ale zawsze warto spróbować. Jak to mówią "Kto pyta nie błądzi". Ponieważ z moją bardzo zgraną ekipą mieliśmy zrobić serwer.. Ale niestety nasze fundusze nam na to nie pozwalają. Jesteśmy bardzo zgrani mamy praktycznie wszystko dopracowane ponieważ już wszystko zrobiliśmy. Posiadamy 5 budowniczych, możliwość podłączenia się pod jeden z większych TeamSpeaków w Polsce. Przejdźmy do rzeczy.. Serwer który chcemy utworzyć to serwer "PVP" Nie taki zwkły ponieważ będzie to serwer który na każdym stopniu będzie zoptymalizowany. Wszystkie walki będą przyjemniejsze ponieważ nie będzie tzw. Lagów oraz pustych hitów( Hity które nie wchodza i nie biją przeciwnika ). Tak naprawde potrzebujemy serwera reklame wszystko jesteśmy sami załatwić u YouTuberów. Potrzebujemy tylko serwera na 2 miesiące na reszte czasu sami sobie to opłacimy z przychodów serwera. Bardzo proszę o szybkie rozważenie prośby oraz szybką odpowiedź z góry dziękuje ekipa STAR1337.EU[details=Summary]This text will be hidden[/details]

koweq
koweq

Po 1 prezentacja: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103 Po 2. PVP nie jest innowacyjne. W sumie więcej nie można powiedzieć...

Swaggy2166
Swaggy2166

koweq:

rezentacja: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103Po 2. PVP nie jest innowacyjne.W sumie więcej nie można powiedzieć...

Poprawione :)

koweq
koweq

Swaggy2166:

podjęliśmy współprace z jednym z lepszych tsów

A jakim konkretnie?

Swaggy2166
Swaggy2166

Jestem GlobalModeratorem TS3 jutuby.pl :) Myślę że problemu z współpracą by problemu nie było .p

Nadol
Nadol

Po 1.Nie ma żadnego serwera (dobrego PVP i non-premium) co jest bardzo na plus Po 2.Nic tylko dać im szanse bo pogałbym ;)

koweq
koweq

Czyżby multikonto?

Nadol
Nadol

Nie,po prostu ty jesteś toksycznie nastawiony do tego serwera i snujesz już jakieś dziwne historie.Takie jak np to multikonto... Niech ADMIN zobaczy IP moje i tego co tworzy temat ;)

koweq
koweq

Biorąc pod uwagę że twoje konto zostało stworzone około pół godziny od stworzenia wątku, nic nie było napisane i jakby tylko na chwile stworzone gdyż po napisaniu posta wyszedłeś. Wygląda mi to na zwykłe multikonto do zachęcenia @SystemZ'a żeby projekt zaakceptował. Zresztą metoda na "Sprawdzenie IP" jest nieskuteczna gdyż są różne sposoby na zmianę lub ukrycie go.

btw. coś szybko wszedł lajk od twórcy wątku..

Swaggy2166
Swaggy2166

Człowieku XD Mam automatyczne przychodzenie tych powiadomień ;v Typek dobrze mówi płaczesz o byle co ;)

Nadol
Nadol

To nie jest multikonto,tylko polecenie.Naprawdę będę grał na tym serwerze polecił mi kolega aby napisać że chcę taki serwer.Miałem ochotę pograć na jakimś normalnym PVP od dłuższego czasu.W skrócie to nie mutlikonto chcę pograć na serwie PVP kumpel zajmuje chciał założyc serwer pvp(ten swaggy) ja mam ochotę pograć na takim to postanowiłem że wbije zarejestruję się i napisze.Czy to aż taki problem to zrozumieć ?

koweq
koweq

Tak ,tak, odrazu płaczę... Wyrażam swoje zdanie. Twierdze po prostu że to konto zostało stworzone by ten projekt przeszedł. Tyle.

Swaggy2166
Swaggy2166

GOŚCIU, nie skomentowałeś żadnego projektu pozytywanie,wszystkie negatywanie.Ciekaw jestem czy to wogóle grasz w MC jak tak to zamiast duśić wszystie projekty jeszcze przed powstaniem moze sam zrobisz cos "innowacyjnego" jak ty to napisałeś :slight_smile:

koweq
koweq

Krytykuje, bo nie jest innowacyjnie. Popatrz na takie chociażby MaRPG. Innowacyjność. Dobra ale skoro już tak piszesz że ZADUSZAM te projekty to chociaż zapodaj screeny z aren + jak działają te wasze pluginy.

btw. tak. gram w mc. od 1.3.2. Nawet premke mam. Nie zrobie nic innowacyjnego, bo sam nie umiem ale się uczę. A prawo do krytyki mam tak czy inaczej.

Swaggy2166
Swaggy2166

Zobaczysz jak dadzą nam szanse :) Skończ już spamić. Oceniłeś to papa

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witam, to lecimy.

Swaggy2166:

Zdobycie jak największej ilości graczy Czemu 😦

Swaggy2166:

Napisaliśmy pluginym Na co?

Swaggy2166:

Chcemy aby serwer wypadł jak najlepiej No nieźle 😃

Swaggy2166:

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FBAutomatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Nic nowego.

Swaggy2166:

Dlaczego ten projekt jest unikalny? OpiszPonieważ serwer jest non premium. Śmiechłem trochę, to nie jest unikalne!!1

Swaggy2166:

Serwer będzie bez lagów ponieważ będzie w każdy możliwy sposób zminimalizowany To fajnie

Swaggy2166:

Wszystkie walki będą przyjemniejsze ponieważ nie będzie tzw. Lagów oraz pustych hitów To chyba normalne na poważnych serwerach ;)

Swaggy2166:

Summary

This text will be hidden O co chodzi?

Przykro mi, ale nie ma nic tutaj 'nowego' ani 'atrakcyjnego'. Kolejny serwer PVP, dopracowany jak każdy (taki poważny). Niestety jestem na nie .

EDIT: Jeszcze nie wysłałem posta, a tu takie coś: >Swaggy2166:

Oceniłeś to papa To chyba żart, nie? Raczej powinno ci zależeć na każdym głosie, a nie tak reagować.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code]Zdobycie jak największej ilości graczy[/code] Ambitne 😃

Poza tym, nastawienie osoby prezentującej serwer pozostawia wiele do życzenia. Jeśli faktycznie jesteś globalnym moderatorem wymienionego teamspeaka, to już sobie wyobrażam, co tam się dzieje 😄

anon10657637
anon10657637

koweq:

Tak ,tak, odrazu płaczę

Tak, płaczesz.

Topic: nie, kolejne ścierwo jakich wcale nie mało.

patryks
patryks Pionier

Ten temat to żart jakiś?

Nie będę się nawet rozpisywał, projekt sam w sobie jest spisany na straty. Nie dla projektu.

endrjoo96
endrjoo96

SystemZ powinien dać jakieś słowa-klucze, po wpisaniu których w pole tematu o współpracę sypałoby gościowi windowsa... Jak najbardziej na TAK, nie ma na tym serwerze nic innowacyjnego, obietnice profesjonalizmu są na porządku dziennym.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Aby podsumować, nie wydaje mi się żeby to było multikonto, discord takich typków szybko blokuje. @koweq czasem po prostu znajomi się dogadują i próbują "pomóc", ale jak zwykle wyszło średnio na jeża.

Co do projektu to nawet nie wypowiem się, bo przedmówcy już wszystko opisali. Mam tylko szczerą nadzieję, że dostanę kiedyś pozwolenie od Systema na zamykanie takich wątków, bo to tylko źródło jadu, złości i raka na forum.

luxDev
luxDev Pionier

Aha spoko "shitstorm" Nie.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mi osobiście serwer również nie przypadł do gustu. Nie za bardzo przekonałeś mnie swoimi argumentami. Serwer raczej bedzie się prezentował jako typowy, a współpraca z lvlup nie służy do tego.

Nie skomentuje nawet ostatniej części wątku - "my nie mamy pieniędzy". :/ kiepsko.

Dziekuje

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucam i zamykam.