Serwer Skyblock [SkSkyBlock]

Zombie
współpraca-odrzucone
zSzymek122
zSzymek122

Nazwa projektu

Tworzenie serwera SkSkyBlock Cel Stworzenie serwera skyblock jedynego w swoim rodzaju odróżniającego się od innych serwerów trybu SKYBLOCK Co udało nam się zrobić

Przygotowałem ze Skrypterem Pluginy oraz konfiguracje w skład wchodzą różnorodne skrypty . Plany

Budowa Serwera [z dobrze dobraną ekipą Budowiczych ] Pokazanie graczom jak można wykorzystać dobry hosting i zrobienie dobrego serwera Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

VPS OpenVZ 8GB RAM EU .

Co mogę zaoferować w zamian

Pieniądze zdobyte z rang premium Pokazanie graczom dzięki którym nie działał by serwer wiadomość na serwerze Typu [Unikalny serwer SkyBlock Sponsorowany Przez Hosting lvlup.pro].

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Spotkałem się z dużą ilością serwerów skyblock [nie będę wymieniał bo nie chce reklamować ]tylko proszę o współprace.

Mam Świetny pomysł na serwer. Mam zamiar dodania rónorodych żeczy który brakowało w prawdziwym serwerze skyblock.

Pozdrawiam ,dziękuje za przeczytanie i rozpatrzenie.

koweq
koweq

Jestem na NIE. Czemu? Były już dwa inne tematy z SkyBlockami, a ten jest najgorszy - za mało rozpisany itp. I jeszcze to - "rónorodych żeczy" WHAT?! Ortografia musi być bardzo dobra na rozmowie o Współpracę. EDIT: jeszcze źle sformatowana prezentacja... Boże, widzisz i nie grzmisz?!

Marcoral
Marcoral Pionier

Kolejna prezentacja i znowu mindfuck xD

Jeżeli projektem jest samo tworzenie (forma niedokonana!) czegoś, bez efektu końcowego (bo tak wnioskuję po nazwie projektu) to musiałoby być to naprawdę przyciągające uwagę. A co możemy spodziewać się otrzymać na podstawie reszty prezentacji:


Przygotowałem ze Skrypterem Pluginy oraz konfiguracje w skład wchodzą różnorodne skrypty .

Czyli możemy spodziewać się, że serwer będzie robiony przez ukraińców (wnioskuję po łamanym polskim).


Budowa Serwera [z dobrze dobraną ekipą Budowiczych ]

Teraz czas na małostkowość i czepialstwo - z ekipą budowniczych budować można co najwyżej mapę (chyba, że składasz maszynę fizyczną, ale wtedy raczej byś o takową na hostingu nie prosił...)


Pokazanie graczom jak można wykorzystać dobry hosting i zrobienie dobrego serwera

@adminek153 Ty jesteś chyba dobry w translacji takich zdań, przetłumacz proszę, bo nie wiem za bardzo jak się do tego odnieść.


VPS OpenVZ 8GB RAM EU - Tekst pogrubiony, coby broń Boże oczom nie umknął - paradoksalnie, na tle reszty pogrubionego tekstu, jest to właśnie niewidoczne.


Pokazanie graczom dzięki którym nie działał by serwer - ja bym to raczej pokazywał graczom, dzięki którym serwer się utrzymuje, a tych, przez których nie działa banował, ale widać ja nierozgarnięty jestem xD


tylko proszę o współprace. - każdy z IQ co najmniej orzecha laskowego domyśli się po co napisałeś w tym dziale.


Mam Świetny pomysł na serwer. Mam zamiar dodania rónorodych żeczy który brakowało w prawdziwym serwerze skyblock. - i właśnie to trzeba było opisać, zamiast dawać kolejny przykład "Jak nie powinno się pisać".

Zdecydowanie nie udzieliłbym wsparcia tak opisanemu projektowi.

endrjoo96
endrjoo96

Kolejny "rzart"? Założę się, że nie przeczytałeś ani jednego z zaakceptowanych podań o współpracę... Dla mnie to po prostu kolejna próba postawienia serwera "za frajer", na Twoje nieszczęście firmę prowadzą osoby z ilorazem inteligencji większym od pierwotniaka. Serwer musi być unikalny - nie przedstawiłeś w swoim projekcie, na czym miałaby polegać innowacyjność Twojego... projektu. Popraw podanie, chociaż wątpię w akceptację kolejnego SkyBlocka. Trzy razy NIE.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie wygląda to zbyt obiecująco jak dla mnie.

Możesz dodać zrzuty z serwera... aaa czekaj, wy nie macie jeszcze mapy?

Komunikacja może nie stoi na najwyższym poziomie ale może zmieniłbym zdanie na plus jeśli byłoby coś co już jest gotowe i prezentuje poziom. Jestem wzrokowcem, jak pewnie większość osób która ocenia serwery, w tym gracze :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dobre, dobre 😂 😂 . Nię będę krytykował twoich źle ułożonych i nie do końca poprawnych zdań bo to dobrze opisał już @Marcoral i ja Jego zdanie popieram.

Odpowiedz mi jednak jeszcze raz i dokładnie na moje pytania:

  1. Co jest już gotowe, pokaż projekt z którym będziesz zaczynał prace jeśli uzyskasz współpracę.
  2. Czym ten serwer szyblock bedzie się różnił od pozostałych? Może zrób jakieś porównanie co ma Twój serwer a czego nie mają serwery konkurencyjne? Ogólnik, który wlepiłeś w tą prezentację nie jest dla mnie wystarczający. Jeśli twierdzisz, że serwer jest kompletnie inny od tych, które istnieją opisz to.

Nie widzę możliwości współpracy przy tak błędnie napisanym podaniu. 😒

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony