Serwer Survival

Pytania i problemy
WinRar16
WinRar16

Siemanko , organizuje w moim gronie znajomych serwer Minecraft. Zależy mi na stabilności i braku lagów. Narazie wybrałem ten hosting i opcje 7GB. (Mam nadzieje ze sie nie zawiodę) I tutaj nasuwa sie moje pytanie - Czy ten serwer wystarczy aby 25 osób mogło grać bez żadnych lagów?

Na serwerze są pluginy tj.

  • BetterSleeping
  • CombatLog
  • Coreprotect
  • EssentialsX
  • GSit
  • LuckPermsy
  • Placeholder APi
  • SkinsRestorer
  • SMPTweaks
  • SV
  • TAB
  • UserLogin
  • Vault

Będzie to typowe SMP z borderem około 5k kratek na paperze 1.19 (Mam juz gotowy cały serwer na localhoscie tylko musze go przesłać na VPS'a)

Helios1993
Helios1993

1 wątek procesora nie wystarczy na jakikolwiek serwer. Minimum dla serwerów mc to 2 wątki, przy czym dobrze jest mieć 4-8.

WinRar16
WinRar16

Czyli mam szukać innego hostingu? Jeśli masz jakieś sugestie to mozesz pisać. Serwer musi juz działać 22.06 w środe bo musze go jeszcze troche pokonfigurować

WinRar16
WinRar16

Pozostaje mi titanaxe, bo dotychczas miałem tam serwery, lecz bardzo mnie niepokoii zuzycie ramu na titanaxe, bo stopniowo leci do góry a potem serwer zostaje zatrzymany bo mało mu ramu...

Helios1993
Helios1993

Titanaxe stanowczo odradzam. Otrzymujesz na nim 40% kupowanego ramu, a jego użycie w panelu specjalnie jest fałszowane aby zmusić klienta do zakupu droższego pakietu. Na taki serwer wystarczy darmowy Oracle Cloud.

WinRar16
WinRar16

Dlatego wlasnie z tamtąd uciekłem hah. Słyszalem o tym oracle cloud, na ile te serwer są udostępniane? Bo moje edycje stoją około 1,5 miesiąca i na tyle potrzebowałbym serwer

Helios1993
Helios1993

Oracle cloud jest na zawsze.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.