Serwer TS na VPS sam się wyłącza

Zombie
Leon
Leon

Witam tez macie jakies takie cos ze wam teamspeaka wywala ?

kubus
kubus

Jak się używa licence simulator, to tak jest

Leon
Leon

Jak ja mam orginalna licencje typie

kubus
kubus

Ja nie wnikam.

Leon
Leon

Mam non profit licencje

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Jeżeli masz uruchomioną zaporę sieciową, to radziłbym ją otworzyć lub dodać różne porty do niej.

Zobacz w /etc/hosts nie ma wpisów na domenę teamspeak.com. Jeżeli są, usuń je i zresetuj VPSa.

Prosimy o szczerość. Jeżeli używasz zcrackowanego TSa to będzie Ci się on wyłączał. Aby tak się nie działo, musisz... (tutaj nielegalne czyny, więc nie napiszę, nie popieram piarctwa).

TSa posiadasz na serwerach lvlup.pro czy innych?

Proszę wyślij również ostatnie linijki logów serwera TS.

Leon
Leon

690x442 Miałem firewalla teraz wyłączyłem zresetowałem VPS i jest ok Tak vps posiadam na serwerach w lvlup ScreenShot dla niedowiarków ;)

karkow
karkow

Sprawdź reguły firewalla. Najprawdopodobniej nie było komunikacji TS z serwerem licencji i ci co 2 godziny serwer padał...

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Musiałem... pobrane|329x153

Glupikocz
Glupikocz

DBanaszewski:

Prosimy o szczerość. Jeżeli używasz zcrackowanego TSa to będzie Ci się on wyłączał. Aby tak się nie działo, musisz… (tutaj nielegalne czyny, więc nie napiszę, nie popieram piarctwa). Tak nie żebym chciał sie czepiać ale jeśli ma się cracka licencje są od tego emulatory które zapobiegają wyłączaniu się ts3 i nie ma z tym żadnego problemu

Leon:

Miałem firewalla teraz wyłączyłem zresetowałem VPS i jest ok

Tak vps posiadam na serwerach w lvlup

ScreenShot dla niedowiarków 😉

Jeśli ma się cracka też tutaj piszę że licencja typu Non-profit jest to tak dobrze zrobione że ciężko się kapnąć czy to crack czy nie. Najłatwiej jest po prostu zobaczyć wersję serwera lub poprosić o ss dostania licencji lub zakupu jeśli to inna