Serwer w Minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
Kamzu
Kamzu

Nazwa projektu

Serwer minecraft

Cel:

Otworzenie serwera z trybem BomberEgg Nad takim serwerem pracowałem pod sieć LeCraft jednak nie dali mi możliwości skończenia go

Pluginy i mapę mamy już przygotowaną

Serwer był by na wersję 1.8-1.12.2 przez co gracze nowszej wersji znaleźli by coś dla siebie

Opis

Jest to tryb podobny do eggwars/bedwars tylko że otrzymujemy motyke z której szczelamy jajkami z tnt rozrywka rozgrywa się na platformie gdzie można łatwo spać

Plany

Otworzenie serwera 2 taki tryb w Polsce Współpraca z lvlup.pro aby otrzymać vps który umożliwił by nam zrobienie tego projektu

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Kamzu fb.com/KamzuYT

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

uvoice.pl

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Vps OVH 8Gb żeby zrobić serwer i pod serwery na których będzie działał tryb

Co mogę zaoferować w zamian

Umieszczenie banneru na stronie internetowej Automatyczna wiadomość co 5minut Dodanie banneru do fanpage Umieszczenie waszego loga na forum jako główny sponsor Rangę VIP dla osób wypowiadajacych się oraz możliwość rekrutacji na rangi administracyjne

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jest to tryb który posiada tylko 1 serwer LeCraft.pl Mam już przygotowane pluginy pod serwer przez co będzie możliwość szybkiego startu serwera Serwer jest w stylu 4Fun czyli zabawowym gdzie gracze będę mogli spędzać długie nudne zimowe noce na rozgrywce i rywalizacji z innymi użytkownikami

koweq
koweq

Na nie, chyba nawet wiadomo czemu :v

endrjoo96
endrjoo96

Chciałbym wystosować konstruktywną krytykę, ale nie mogę XDD

Kamzu:

otrzymujemy motyke z której szczelamy jajkami z tnt rozrywka rozgrywa się na platformie gdzie można łatwo spać

Zaorane XDDD

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Czytam i czytam, i czytam... No oficjalnie jestem na nie i tyle.

koweq
koweq

Kamzu:

rozrywka rozgrywa się na platformie gdzie można łatwo spać

tryb polega na spaniu? XD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chyba chodziło o spaść, ale nabieram podejrzeń że to zostało przetłumaczone w translate google :O

Kamzu
Kamzu

Nie tłumaczyłem tego pisałem na telefonie przez co autokorekta zmieniła mi spaść na spać

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Na telefonie piszesz podanie w nawiązanie współpracy?

Kamzu
Kamzu

Akurat nie miałem okazji wejść na komputer ale już poprawiam ten błąd

DoreK
DoreK α-tester v3

Podejście do sprawy bardzo poważne, bardzo oryginalna jest również nazwa (nigdy się z taką nie spotkałem, szacun):

Kamzu:

Nazwa projektu

Serwer minecraft

happi
happi

Kamzu:

Jest to tryb podobny do eggwars/bedwars tylko że otrzymujemy motyke z której szczelamy jajkami z tnt rozrywka rozgrywa się na platformie gdzie można łatwo spać

Z twojego opisu wywnioskowałem, że nie tylko LeCraft ma taki serwer, ani nie jest to twój pomysł, bo z tego co mi się wydaje to JasMC (lub inny serwer z minigrami) ma/miał taki tryb. Zwał się on kopiko, copico, lub coś w tym stylu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone