Serwer wyłącza się w randomowym monecie

Pytania i problemy
vps, minecraft, zarządzanie
FanatykMinecraft1
FanatykMinecraft1

Witam. Mam problem z serwerami Minecraft polegający na wywalaniu serwera nie wyświetlając błędów ani crashy. Wyrzuca graczy pisząc [Proxy] Lost connection to server a konsola nic nie podpowiada. Ze względu na to że zależy mi na pozostaniu anonimowym, to logów nie będę podawał. Ostatni wpis w konsoli to użycie komendy /spawn. Czy ktoś spotkał się z tym problemem lub wie jak na to zaradzić?

KLIRTI
KLIRTI

Witam, to może być wina ramu, więc jeśli możesz powiedz ile masz go kupionego, oraz po ile do każdego z serwerów przypisałeś ramu i jeszcze jedno czy masz swapa.

FanatykMinecraft1
FanatykMinecraft1

Witam. Z góry dziękuję za odpowiedź i spieszę z odpowiedzią!

KLIRTI:

ile masz go kupionego, oraz po ile do każdego z serwerów przypisałeś ramu

Kupione mam 12 GB. Posiadam 3 serwery i bungeecorda do których przypisałem ramu tyle, żeby łącznie tych dwunastu nie przekroczyło.

KLIRTI:

czy masz swapa. Nie bardzo wiem co to i jak to sprawdzić. Coś mi świta co to, ale nie jestem pewien. Jeśli możesz, to podpowiedz

KLIRTI
KLIRTI

Swap to jest jakby dodatkowy ram dla serwera. Tutaj wysyłam link do tego: https://lvlup.rok.ovh/t/obszerny-poradnik-dotyczacy-optymalizacji-serwerow-minecraft-1-13/14662

Championes
Championes

Logów nie podasz to nikt nie pomoże, bo logi pokażą prawdę czemu ten serwer nie działa. :nosacz:

FanatykMinecraft1
FanatykMinecraft1

Dziękuję. Na pewno się z nim zapoznam ;)

Co do logów, to ani ślepy, ani głupi nie jestem. Jakby coś tam nie grało to sam bym sobie poradził. A tam kompletnie nic nie ma. W między czasie jak czekałem na odpowiedź, to ponaprawiałem parę wyskakujących błędów ale one głównie dotyczyły pluginów. Zobaczymy czy to coś pomogło ale szczerze w to wątpię.

Championes
Championes

Może zobacz czy serwery nie będzie wywalalo jak pluginów nie będzie?

FanatykMinecraft1
FanatykMinecraft1

Próbowałem, użycie ramu bez zmian i nic nie wskazywało na to że coś się popsuje czyli byłem w punkcie wyjścia. Szkoda czasu jak dla mnie. Serwer wywala nie od razu czy po kilku minutach ale po kilku godzinach również potrafiło. Graczy około 10. Pluginy które mam, to pluginy których używam od kilku lat więc nic niepewnego też w nich nie ma.

Kamil02167
Kamil02167

FanatykMinecraft1:

Kupione mam 12 GB. Posiadam 3 serwery i bungeecorda do których przypisałem ramu tyle, żeby łącznie tych dwunastu nie przekroczyło. A zostawiłeś chociaż z 1 GB dla systemu? Możliwe że system ubija proces nie mając zasobów skoro ucina logi w losowym momencie bez żadnego błędu :thinking:

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.