Serwerownia Gier - Hurtworld,Rust,CS:GO,ARK

Zombie
współpraca-odrzucone
Demizem
Demizem

Nazwa Projektu

Serwerownia Gier - RektServers . pl

Cel

Zbudowanie społeczności wraz z graczami,Serwerów które nie będą upadać po miesiącu,

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy stronę WWW,ts3 zautomatyzowany ts3 + boty muzyczne,ikonki,rangi,kanały. Paczki serwerów którę są w pełni skonfigurowane,

Aktualnie Mamy 1 serwer hurtworld : GramyDlaZabawy . pl, Na serwerze aktualnie jest 25 graczy o godzinie 11:28 w dniu roboczym/szkolnym,

Plany

Stworzenie : 1-2 Dodatkowych serwerów Hurtworlda, 1 Serwer Rust 1 Serwer ARK 1-4 Serwery Unturned 2 Serwery cs:go (raczej będą to poboczne serwery niż główne,więc będą stawiane na samym końcu)

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Główny Właściciel Projektu - Demizem (Ja)

Administracja TS3 (rekt-speak . pl) aktualnie ts3 nie działa.

Administracja GramyDlaZabawy . pl

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

W tym projekcie nie ma organizacji ani osób które "Może" wezmą udział.

Usługi z lvlup . pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS KVM ze względu na możliwe ataki DDos *6-8 GB Ramu *2-3 Rdzenie *Szybkość łącza 100 mb/s
*SSD min. 30 GB Hosting WWW *Premium lub Pro

Co Mogę zaoferować w zamian Logo na -fanpage'u strony serwera, -Banerze ts3 -Stopce Forum *Automatyczne wiadomości na serwerach (Gracie na serwerze dzięki lvlup . pro)

Dlaczego ten projekt jest unikalny

Ponieważ tworzymy go z "Pasją" Sam od grudnia tamtego roku wydałęm dużo pieniędzy na serwery dla graczy,nic z tego nie otrzymałem,robiłem to z pasji żeby gracze mieli gdzie grać,na nie zlagowanych i zabezpieczonych serwerach,nauczyłem się od tamtego czasu dużo rzeczy i poznałem dużo osób więc wiedzy i doświadczenia mi nie brakuje 😃

Ponieważ serwery w tych czasach są często zaniedbywane przez administrację (rzadkie wbijanie na serwery,długie naprawianie błędów w configach itd) U nas było by inaczej iż Administracja miała by wydzielone godziny w których pilnowała by serwera,

Jeśli chodzi o "konserwację" serwerów zajmowałoby się tym parę osób. Głównie Ja i Kenzo (WłaścicielGramyDlaZabawy)

Projekt będzie cały czas rozwijany,pieniądze z serwerów pójdą na utrzymanie,a reszta będzie zainwestowana w pluginy,nowy desing strony itd

W Późniejszym czasie chciałbym otworzyć parę innych serwerów m.in Minecraft

Życzę Miłego Dnia i Pozdrawiam. Demizem

Demizem
Demizem

Z Góry mówię że spacje w linkach typu lvlup.pro są spowodowane że jestem nowym użytkownikiem na forum i mogłem umieścić tylko 2 linki w poście :)

anon10657637
anon10657637

Demizem:

Przygotowaliśmy stronę WWW,ts3 zautomatyzowany ts3 + boty muzyczne,ikonki,rangi,kanały. Paczki serwerów którę są w pełni skonfigurowane,

Aktualnie Mamy 1 serwer hurtworld : GramyDlaZabawy . pl, Na serwerze aktualnie jest 25 graczy o godzinie 11:28 w dniu roboczym/szkolnym,

O, już coś macie. Calość się zwraca, czy coś dokładacie?

Demizem:

Stworzenie :

1-2 Dodatkowych serwerów Hurtworlda,

1 Serwer Rust

1 Serwer ARK

1-4 Serwery Unturned

2 Serwery cs:go (raczej będą to poboczne serwery niż główne,więc będą stawiane na samym końcu)

Jakiś plan biznesowy macie? Bo założenie ciekawe.

Demizem:

Co Mogę zaoferować w zamian

Logo na

-fanpage’u strony serwera,

-Banerze ts3

-Stopce Forum

*Automatyczne wiadomości na serwerach (Gracie na serwerze dzięki lvlup . pro)

Trochę mało, reklama reklamą, a $$$ to $$$

Demizem:

Ponieważ tworzymy go z “Pasją” Sam od grudnia tamtego roku wydałęm dużo pieniędzy na serwery dla graczy,nic z tego nie otrzymałem,robiłem to z pasji żeby gracze mieli gdzie grać,na nie zlagowanych i zabezpieczonych serwerach,nauczyłem się od tamtego czasu dużo rzeczy i poznałem dużo osób więc wiedzy i doświadczenia mi nie brakuje 😃

Każdy tak mówi, nic konkretnego.

Demizem:

Ponieważ serwery w tych czasach są często zaniedbywane przez administrację (rzadkie wbijanie na serwery,długie naprawianie błędów w configach itd) U nas było by inaczej iż Administracja miała by wydzielone godziny w których pilnowała by serwera,

Jak zamierzasz to u administracji egzekwować?

Demizem:

Projekt będzie cały czas rozwijany,pieniądze z serwerów pójdą na utrzymanie,a reszta będzie zainwestowana w pluginy,nowy desing strony itd

A jeżeli by nie wypaliło, to co?

Demizem:

W Późniejszym czasie chciałbym otworzyć parę innych serwerów m.in Minecraft

Taktyka długofalowa jest wskazana, ale bez przesady - za bardzo wybiegasz.

Demizem
Demizem

Zależy od miesiąca,ale tak to serwer jest na 0 ze względu iż to jest x1000,

Plan biznesowy tzn ?

Reklama,nie chciałem wymieniać znajomych youtuberów bo jest ich dużo a nie każdy się zgodzi,więc z reklamą nie będzie problemu :)

Egzekwowanie - 3 Warny (ostrzeżenia) po 3 warnach będzie degradacja.

Jeżeli by nie wypaliło to nikt by nie zakładał serwerów bo zawsze jest jakieś ryzoko nie prawdaż?

anon10657637
anon10657637

Demizem:

Plan biznesowy tzn ?

No jak to utrzymasz.

Demizem:

Jeżeli by nie wypaliło to nikt by nie zakładał serwerów bo zawsze jest jakieś ryzoko nie prawdaż?

Nie o to mi chodzi. Zawsze po porażce masz jakieś straty - jak zamierzasz je ew. odbić?

Demizem
Demizem

Jak to utrzymam hm,sklep sms itd zarabianie na serwerze *Hurtworld - rangi i ruletka *Csgo - Arenka czyli skiny (tylko na serwerze),vipy itd *Rust - Itemy/Vipy/Kity *Unturned - tu jest już większe pole do popisu bo większe serwerownie zarabiają krocie na sprzedawaniu itemów itd. *ARK to tak samo Vip/Itemy/Kity

Straty, w jakim sensie,straty hostingu ?

anon10657637
anon10657637

Demizem:

Straty, w jakim sensie,straty hostingu ?

Ogólnie całego projektu.

Demizem
Demizem

Napewno projekt po upadku zostanie w późniejszym czasie wznowiony,więc strat czasu itp nie będzie moim zdaniem :)

Meretti
Meretti

Demizem:

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy stronę WWW

Może jakieś demo albo ss?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Demizem:

*SSD min. 30 GB

Demizem:

1-2 Dodatkowych serwerów Hurtworlda,

1 Serwer Rust

1 Serwer ARK

1-4 Serwery Unturned

2 Serwery cs:go

Demizem:

*2-3 Rdzenie

*Szybkość łącza 100 mb/s

heh 😆

Projekt nie jest w ogóle oryginalny, ja jestem na nie. Są już serwerownie :)

Demizem
Demizem

Napewno podeślę ss kiedy według mnie będzie wyglądać stylistycznie i przejrzyście

Kozaks
Kozaks

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

Oczywiście na nie. Strata czasu, nic nowego.

MichQ
MichQ

Odpowiem tak... jest już dużo serwerowni gier, nie jest to pomysł orginalny. Zawsze takie serwery jak są ludzie się zwracają a nawet wychodzi się na plus. Nie jest to problem zebrać oszczędności na jeden serwer, zrobić sklep i czekać jak się zwróci.. Coś o tym wiem, ponieważ sam mam serwer do Hurtworlda który teraz sam zarabia na siebie

Zdecydowanie na NIE

koweq
koweq

Po prostu bezsens... nie.

Pantoflarz
Pantoflarz

Osobiście jestem na nie. Nie widze żadnego projektu tutaj który faktycznie wskazuje na to że będziecie unikalni...żadnych dat ukończenia - robienie takich serwerów może się ciągnąć miesiącami jak nie latami, nic co możecie pokazać, a wbrew pozorom dość duże wymagania.

DoreK
DoreK α-tester v3

Również jestem na nie, od samej interpunkcji oczy krwawią, sam projekt nieoryginalny - marnie to widzę.

endrjoo96
endrjoo96

Demizem:

Zbudowanie społeczności wraz z graczami,Serwerów które nie będą upadać po miesiącu

Jak to zagwarantujesz? Co się stanie, jeśli jeden z serwerów z braku zainteresowania po prostu przestanie się opłacać? Dla mnie wygląda to jak obiecanie gruszek na wierzbie, bo jedyną opcją, by utrzymać graczy na takim wymarłym serwerze, jest płacenie graczom by tam grali (skoro jeden serwer upadnie "po miesiącu" z uwagi na nietrafiony model rozgrywki lub skopaną optymalizację, trzeba utrzymać go chociaż ten jeden miesiąc).

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Projekt na taką skalę najlepiej tworzyć ze swoich środków / znaleźć sponsora. LVL UP kreuje mniejsze, bardziej sprecyzowane cele.

Jestem na nie, ponieważ jestem zdania, że takie projekty należy tworzyć z własnej kieszeni.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone