Serwery z przyszłością !

Zombie
współpraca-odrzucone
krzys1540
krzys1540

####Nazwa projektu Serwery z przyszłością !

####Cel Nasz cel to dążenie do niego. Dynamiczny rozwój nie zawsze sprzyja doskonałej budowli przedsięwzięcia, dlatego stawiamy na magię jakości w szczególe, zamiast pozyskiwania masowo nowych graczy.

####Co udało nam się zrobić Pliki strony www + team

####Plany Naszym głównym mottem jest stały rozwój sieci, czy pokazanie prawdziwego piękna gry. To podstawowe cechy, które musimy nabyć i wykorzystać w dalszej walce o bycie znaczącą społecznością, ponieważ nie chcemy być zwykłą i nudną siecią, prawda?

####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Serwerownia cs:go

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Najlepiej aby było to vps: FR = 8GB-16GB (Ponieważ w projekcie jest duży serwer 128 ticrate, który jest obciążający, Sami dobrze wiecie jakie duże zapotrzebowania mają serwery cs:go tic128 😃 ) Ewentualnie: EU = 16GB Jedak brak wzmocnionego ddos może popsuć jakość gry, co może być uciążliwe dla graczy)

####Co mogę zaoferować w zamian Mogę zaoferować logo na mojej stronie www jak i komunikaty na serwerze od państwa co ok. 3-6 min 😃 ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Nie w ilości serwerów lecz w ich szczegółach leży największy skarb czerpany z gry! Dla nas najważniejsze jest aby każdy gracz chętnie grał na naszych serwer, i brał czynny udział w życiu sieci. Jako iż serwer ten tryb serwera będzie ok. piąty w polsce będzie grywalny przez graczy. Przy okazji na tym vps hostowany był by serwer 10slotów 128 tr dla nowo powstałego temu który dniami trenuje.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie ! 😃 Pozdrawiam

mrchinolek
mrchinolek

Z chęcią zobaczę jak co z tego będzię ponieważ sam mam serwerownie cs;go.

krzys1540
krzys1540

😃 Jeśli lvlup pozytywnie rozpatrzy moje podanie o współpracę będę starał się jak najszybciej i jak najlepiej zrobić ten serwer`ek 😃 Także jeśli wszystko wypali serdecznie zapraszam

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Podaj link/ więcej informacji o obecnej serwerowni cs:go, brakuje mi informacji na ten temat.

krzys1540
krzys1540

prokill.pl 😃 😄

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony