Shurima Craft - RPG z kawałkami rywalizacji

Zombie
współpraca-odrzucone
Ims
Ims

Nazwa Projektu Shurima Craft Cel Stworzenie serwera z olbrzymią mapą w klimacie pustynnym,śródziemnomorskim o tematyce starożytności. Co udało nam się zrobić Zarys kontynentów i ukończenie głównych pluginów. Plany Ukończenie mapy i ukończenie pluginów (zostały błahostki typu trade'owanie) Usługi z lvlup.pro Serwer MC 6GB RAM EU i WWW pakiet standard Co mogę zaoferować w zamian Banner z logiem lvlup.pro. Dlaczego ten projekt jest unikalny No cóż... Projekt jest unikalny może nie ze względu na to że jest RPGiem ale jednak na motyw śródziemnomorski typu Grecja,Rzym i pustynny : Egipt. Jako gracz masz do wyboru czy chcesz być Grekiem,Rzymianinem czy Egipcjaninem. Wszystkie frakcje będą walczyć ze sobą w odpowiednich kawałkach mapy. Jednak każde państwo ma swoje misje np: Grecy mogą najechać na troje albo Rzymianie mogą zaatakować Galie itp... Skiny Wybierając państwo możesz wybrać skina (czy chcesz być kobietą czy mężczyzną) Pamiętając że każdy obywatel kraju ma inny. Jednak nie tylko będzie wybór płci i państwa lecz fryzury i koloru skóry. Jeśli macie wątpliwości to zapraszam do dyskusji Tak wiem że za krótko ale po to macie sekcje komentarzy by zadawać pytania

anon10657637
anon10657637

Screeny etcetera?

koweq
koweq

Screeny, film, cokolwiek prezentujące serwer? Na razie wygląda ciekawie.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Screeny, odkładnie, poza tym nie sądze, aby serwer real-life (bo tak to wygląda) gromadził ilość graczy, która zwracałaby serwer: MC 67,50 PLN + WWW 5 PLN = 72,50 PLN to drogo, samemu nie chce ci sie pewnie inwestować 😛 Z drugiej strony, pytanie do LVLUpa, prawie 7 dych za 6gb ramu serwer mc to nie za dużo czasem? Za 4 dychy vps 6gb macie xD

Ims
Ims

Screeny będą jutro bo dziś zajmuje się scriptem i pluginami

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Napisałeś bardzo mało, praktycznie nie mam do czego się przyczepić, bo o serwerze dowiedziałem się na prawdę mało rzeczy.

Czekam na rzeczone screeny, może one uzupełni tą wielką pustkę i ten nie dosyt, który teraz niestety czuje :/

Ims
Ims

Dobrze za pare godzin będą screeny tylko musimy wykończyć kilka domków i swi.. a sami zobaczycie :p

kacper_o
kacper_o

Screeny bodowli? Czekam z niecierpliwoscia

Ims
Ims

Screeny dopiero jutro tak wiem że przekładam ale chce dokonczyć miasto do konca

Ims
Ims

Dobra wyrobimy sie na dziś

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Jest już następny dzień, więc screeny mile widziane lub więcej nie obiecuj czegoś czego nie możesz spełnić. To mi wiele mówi jak może wyglądać taka współpraca..

lobsang
lobsang

Osobiście uważam sam projekt za ciekawy pomysł jednak miło byłoby go poznać trochę lepiej począwszy od samej mapy na której gracze by mieli grać po samą rozgrywkę - klasy, zadania, npc itp. rzeczy, które są chyba nierozłączną częścią RPG. I jak kolega wyżej, nie pisz czegoś czego nie spełnisz bo to źle wygląda oraz rzuca cień na Twój projekt.

patryks
patryks Pionier

Dzień minął, a screenów jak nie było, tak nie ma :/ Trochę słabe podejście do tematu.

Ims
Ims

Kurcze budujecie MARPG i wiecie ile to jest roboty zrobienie olbrzymiego miasta?

luxDev
luxDev Pionier

Co do projektu, podejście do tematu słabe, nie obiecuj czegoś o czym tak jakby zapominasz, po 2 dniach nie dałeś screenów, waro by było od razu poinformować dlaczego, twoje zachowanie daje dużo do myślenia jak będzie wyglądać reszta współpracy, pomysł na serwer no nawet mi się podoba, jednak jest ten niedosyt o którym wspomniał @adminek153.

Czekam na screeny jak reszta, swoje już wiem, ale poczekajmy na oficjalny werdykt :)

patryks
patryks Pionier

Oj wiem ile jest roboty, ale nikt Cie chyba nie zmusił do pisania podania tak wcześnie, prawda? Także ze screenami, nikt nie kazał Ci chyba pisać: 3 dni temu...

Ims:

Screeny będą jutro 2 dni temu,,,>Ims:

Dobrze za pare godzin będą screeny ten sam dzień... Ims:

Screeny dopiero jutro i... Ims:

Dobra wyrobimy sie na dziś a screenów, jak nie było było, tak nadal ich nie ma.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucam.

Niestety przy takim podejściu @Ims musisz sam zainwestować w ten serwer, nie dałeś mi powodu abym zrobił to ja.