Sieć serwerów do Minecraft Pocket Edition

Zombie
współpraca-odrzucone
PolishRoXoR
PolishRoXoR

Nazwa projektu

Serwer JellyCraft.pl

Cel

Stworzenie w pełni autorskiego i największego serwera.

Co udało nam się zrobić

Stworzyliśmy początek serwera mamy już stałą liczbę 100 graczy oraz większość autorskich pluginów.

Plany

Chcemy stworzyć w pełni autorski serwer lecz uniemożliwiają nam to ciągłe ataki ddos.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Tymczasowo działamy sami 😕

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Osoby które przejdą naszą rekrutacje.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer KVM 4GB. Często mamy ponad 100 graczy a z ddosami to generuje spore lagi.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieszczenie loga lvlup w miejscu dla sponsorów. Automatyczna wiadomość na serwerze "Serwer działa dzięki hostingowi LVLUP.PRO" co 5min.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Do MCPE jest aktualnie 5 dużych serwerów lecz żaden nie jest wpełni autorski. Nasz serwer jako jedyny posiada automatyczny sms shop oraz wpełni autorskie pluginy.

Pozdrawiam Administracje LVL.UP :slight_smile:

piretek
piretek

Ok, ale ziomuś... Ortografia.

W pełni

Tak się pisze ten związek słów. Poza tym, mógłbyś się bardziej postarać nad prezentacją tego projektu, bo pomysł dobry, ale wykonanie na odwal.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

PolishRoXoR:

Serwer JellyCraft.pl

Ambitna nazwa, szkoda tylko, że domena nieosiągalna jeśli chodzi o stronę. Dobrze, że chociaż wykupiona 😄

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Przepraszam jestem po ostrej dyskotece i troszke swiata nie ogarniam 😛

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Domena wykupiona lecz myślę nad jej zmianą na JellyPE.pl mam ją już wykupioną. Według mnie jest lepsza krótsza a to dobrze bo na telefonie sie nie wygodnie pisze długie teksty.

luxDev
luxDev Pionier

Hej, z tego co wiem, Wspołpraca jest po to żeby pomóc nowym projektom wejść w życie, twój projekt ma już pewną liczbę graczy, co do unikalności, "autorskie pluginy" to chyba ma już 90% polskich serwerów 😹 o co chodzi z automatycznym sms shop? oraz co to za skrót MCPE?

Jak dla mnie na nie.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Sama prezentacja nic mi nie powiedziała, więc chciałem odwiedzić stronę. Patrzę - nie działa. Więc znalazłem Facebooka, ale jedyne o czym się dowiedziałem to to, że [code]permisjie scrashowalo[/code] oraz, że gracze piszą skargi na błędy na serwerze, między innymi błędy ortograficzne w komunikatach.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

MCPE to ta full Microsoft wersja minecraft na telefony oraz Windows 10

PolishRoXoR:

Przepraszam jestem po ostrej dyskotece i troszke swiata nie ogarniam

Serwer też robiony po dyskotece 😄.

PolishRoXoR:

uniemożliwiają nam to ciągłe ataki ddos.

281x500 W komentarzach znalazłem coś innego :V

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Nie chcemy tracić graczy przez te głupie ataki dlatego utrzymujemy że to nowa edycja 😕

koweq
koweq

Serwery MCPE są średnio rozwinięte gdyż ograniczenia telefonów są spore 😕 W dodatku nie wyobrażam sobie np. PVP na MCPE bo sterowanie jest słabe...

PolishRoXoR
PolishRoXoR

MCPE to Minecraft Pocket Edition (Taka edycja na smartfony). W serwerach do niej praktycznie nikt nie ma autorskich pluginow. Pisanie jest trudniejsze bo pluginy oraz silnik jest w PHP

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Wiem o tyn dlatego chce zrobić serwer Sky Block :slight_smile:

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Błędy występowały ponieważ cały serwer był robiony od początku po sporej przerwie błędów w komunikatach nie było :)

kacper_o
kacper_o

W podaniu piszesz, że macie stałe problemy z atakami ddos, a jakoś na fb podajecie graczom, że wasz "antyddos wytrzymuje ataki z najsilniejszych maszyn" (poza tym co ma "najsilniejsza maszyna" do ataku ddos?). Ktoś tu nieźle kręci.

PS. swoją drogą nieźle się rozpisałeś... jestem na NIE PS 2. twoja interpunkcja leży

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Domena wygasa za 6 dni (według www.who.is) Rzekome błędy w konfiguracji. MCPE? Według mnie minecraft na telefon to jest nieporozumienie oraz kompromitacja. Oraz niespójność:

PolishRoXoR:

Serwer JellyCraft.pl PolishRoXoR:

Sieć serwerów To co w końcu? A nawet jakby sieć, to skąd jakiegoś bungeecorda znajdziecie na PE?

PolishRoXoR:

automatyczny sms shop To chyba już normalne, nie?

PolishRoXoR:

mamy już stałą liczbę 100 graczy To w takim razie po co wam sponsoring, skoro sobie radzicie?

PolishRoXoR:

ciągłe ataki ddos. No bywa, nie wiem kto ddosuje serwery PE, nonsens.

Serwer już podobno działa, pod tą domeną? Według wyżej wymienionego www.who.is nie ma tutaj nawet serwerów DNS przypisanych. dnssec: Unsigned

Generalnie jestem na nie, nic nowego.

PolishRoXoR
PolishRoXoR

To ze mamy 100 graczy nie oznacza ze mamy 100 vipow niestety serwer od pewnego czasu sie nie zwraca. DDOS są dlatego bo konkurencja jest spora. A domena jellycraft.pl jest odpieta poniewaz zmieniamy ip na JellyPE.pl

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A co z resztą wątków? Co z niespójnościami, oraz innymi faktami zauważonymi przez inne osoby?

PolishRoXoR
PolishRoXoR

A więc tak sms shop w mcpe jest rzadki. Jest odpowiednik Bungee na PE Na wszelkie pytania ciągle odpowiadam :)

kacper_o
kacper_o

Skoro serwer nie jest dochodowy, to po co go utrzymywać?:)

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Dla społeczność

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie społeczność równie dobrze może robić zrzutki na serwer, żeby mieć gdzie grać :>

endrjoo96
endrjoo96

Odpowiedz sobie - gdybyś miał firmę hostingową, pompowałbyś hajs w serwer który - jak sam stwierdziłeś - się nie zwraca? Otóż właśnie. @Nieznajomy11 podsunął dobry pomysł - skoro prowadzisz serwer dla społeczności, poproś ich o dotacje (czy tam kupienie vipów, na jedno wyjdzie) W moim przekonaniu sponsorowanie tego serwera/tej sieci* jest słabym pomysłem, dlatego jestem na NIE.

*błędne skreślić

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.