Sieć serwerow HurtWorld

Zombie
współpraca-odrzucone
Keczupekek
Keczupekek

Nazwa projektu:

Serwery hurtworld / sieć serwerów hurtworld

Cel:

Stworzenie Sieci serwerów hurtworld na miarę obecnych czasów

Co udało nam się zrobić?:

Przygotowaliśmy solidny plan, zorganizowaliśmy solidną ekipę do realizacji całego planu, otrzymaliśmy licencje dla teamspeaka 512 slotow NPL. Mamy także moim zdaniem zapewniony dobry start ponieważ będziemy mieć reklamę na YouTube u chłopaka u którego przeważa kontent HurtWorld i ma dużą oglądalność, ale to nie tylko jedna taka osoba bo jest to dwóch różnych ytberow

Plany:

Mamy przygotowany plan na serwery oraz forum Przygotowane pluginy pod wdrożenie na serwer

Osoby biorące udział w projekcie:

Niestety osoby nie posiadają konta na forum tutejszym ale jest nas około 15 osób ;)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp):

Chcieli byśmy otrzymać serwer VPS KVM game pro Z 5 GB ramu + dyskiem 30 GB ssd Oraz WWW dla forum Sieci

Co mogę zaoferować w zamian?

Oczywiście jako główny partner duże logo waszego hostingu oraz na serwerze wpis co określony czas np. Gramy dzięki uprzejmości lvlup.pro

Dlaczego ten projekt jest unikatowy ?

Dlatego że chcemy stworzyć społeczność którą ludzie będą cenić między innymi za pomocną administrację która będzie miała profesjonalne podejście do gracza

koweq
koweq

Keczupekek:

Serwery hurtworld / sieć serwerów hurtworld

oryginalna nazwa xD

Keczupekek:

na miarę obecnych czasów

Co to oznacza?>Keczupekek:

i ma dużą oglądalność

konkretniej?>Keczupekek:

dwóch różnych ytberow

jakich?>Keczupekek:

Dlatego że chcemy stworzyć społeczność którą ludzie będą cenić między innymi za pomocną administrację która będzie miała profesjonalne podejście do gracza

no, czyli jak większość

Wyglądą na nic unikalnego :v

Flyspeak
Flyspeak

Steam/nonsteam ??? Jeśli nie będziecie sprzedawać C4 w kitach ViP a jego cena nie przekroczy 20zł to serwer po miesiącu zacznie być rentowny. Jak wystartuje wpadnę z moja ekipą z ts3.

Keczupekek
Keczupekek

A no już odpowiadam na wszystko ;)

Nazwe napisałem taką ponieważ nie mogliśmy się zdecydować z ekipą ale już domena jest (Gamers-Hurt.pl)

Co do tego jakich czasów ? To na miarę obecnych czyli w pełni zautomatyzowany sklep, najlepsze pluginy itp

Co do ytberow to w sumie mam ich 3 ;) jeden ma 700 subs na jego streamach średnią oglądalnością jest około 15-20 osob Drugi ma 1500 i na odcinkach po jednym dniu potrafi zrobić około 500 wyświetleń A trzeci to około 6.700 subow no i wiadomo spora oglądalność

Do do unikalnosci to powiem ci trudno zrobić unikalny serwer hw ale na przykład forum to tak ;) będziemy starali się zakupić prywatny styl, napisać sklep i wiele więcej ale wiadomo potrzeba to na czym postawić i duża ilość czasu lecz serwer myślę że parę dni i będzie stał a co do reklamy i o zwrot to jest wszystko gwarantowane kiedyś miałem serwer hw i po odliczeniu kosztów opłat wychodziliśmy 35-55 zł na plus co msc

Keczupekek
Keczupekek

No tak ;) nie bedzie c4 w kicie ale pewnie mała ilość deto się znajdzie co lepsze serwer będzie S/NS dlatego bo nie ma już dobrego serwera ;) S/NS A będzie to drop x5

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tutaj nawet się nie będę wypowiadał.

Keczupekek:

Co mogę zaoferować w zamian?

No tutaj to jest standardowy standard...>Keczupekek:

Przygotowaliśmy solidny plan No chociaż wy przygotowaliście plan :P>Keczupekek:

na miarę obecnych czasów

A jak te obecne czasy się skończą? :kappa:

No sorry, lecz jestem na nie. Projekt jest nieunikalny niestety...

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

lvlup celuje w najbardziej unikalne ze wszystkich unikatów! :>

Keczupekek
Keczupekek

Ja rozumiem wszystkie sceptyczne nastawienia ale nie oszukujmy się ... nie ma gdzie pograć i dobrze się bawić ;) a też drugie primo chodzi o zwrócenie kosztów a to Napewno będzie ;)

LinGruby
LinGruby Pionier

Keczupekek:

ale już domena jest (Gamers-Hurt.pl)

a mnie domena się kojarzy z graniem w bólu ;-) mało zachęcające


a swoją drogą ( patrzę według realiów ) na grach wątpię coby można było się utrzymać etc. itp. ( jakby miało się opłacać to byście musieli mieć ok. 3-6 tyś. na miesiąc i to powtarzalne )


no ale ja z racji na wiek może inaczej na to patrzę co do opłacalności jakichkolwiek projektów związanych nie tylko z grami ale ogólnie


Keczupekek:

Co do ytberow to w sumie mam ich 3 😉 jeden ma 700 subs na jego streamach średnią oglądalnością jest około 15-20 osob Drugi ma 1500 i na odcinkach po jednym dniu potrafi zrobić około 500 wyświetleń A trzeci to około 6.700 subow no i wiadomo spora oglądalność

ale i tak nie podałeś kanałów na YT ( ja też mogę powiedzieć że mam nawet 10-u i co na słowo uwierzysz? )

a ilość subskrypcji nie świadczy o tym że dany kanał ma tylu widzów na live ;-)

Keczupekek
Keczupekek

Dobrze skoro chcecie zobaczyć nazwy to Wolfpiotrk2, medium gaming, oraz puks (nie pewne) Co do oplacalnosci projektu... nam będzie zależało przedewszystkim stworzyć społeczność oraz żeby fajnie i miło się u nas gralo a co do pieniędzy to żeby wszystko się samo opłacało ;) bo jak ktoś wie żeby zarabiać na tym trzeba odprowadzać vat itp ;) dlatego nie chcemy pieniędzy dla siebie ;) a co do opłat to będziemy stosować takie coś jak donate zamian za donate otrzyma się vipa itp ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Według mnie żadna to unikalność, a projekt opisany po prostu na odwal się. Na nie.

koweq
koweq

Wracając do YT

Keczupekek:

u chłopaka Zaraz potem>Keczupekek:

dwóch różnych ytberow

trochę... dziwne :v

Co do Wolfpiotrk - z tego co widzę to głównie nagrywa MTA a nie Hurtworlda Co do medium gaming - ten mikrofon ;_; A puks ma okropne intro (oczy mnie po nim bolą :/)

Keczupekek
Keczupekek

Przepraszam za wszystkie błędy w całym temacie :/ ale nie mieszkam w Polsce żeby znać gramatyke i układać poprawnie zdania :/ Co do ytberow to tak jeden nie nagrywa hw ale zawsze jakaś reklama i to że on nie nagrywa to nie znaczy że ludzie którzy go oglądają to nie grają w hw a cały projekt być może jest opisany na odwal ale tylko opisany, bo wszystko będzie jak ruszy projekt pikobello

koweq
koweq

Keczupekek:

na odwal

Tak się nie pisze podań...

DoreK
DoreK α-tester v3

Jeśli opisujesz projekt na odwal, to nie myśl, że ktoś potraktuje to na poważnie. Jeśli angażujesz się w sam projekt, w prezentację powinieneś tym bardziej, biorąc pod uwagę że szukasz sponsora ;)

Keczupekek
Keczupekek

Jeżeli można to proszę mi dać do dwóch dni, i postaram się wszystko ładnie przygotować ;)

koweq
koweq

Ale już zrobiłeś złe pierwsze wrażenie...

Musisz poprosić @SystemZ o pozwolenie na utworzenie drugiego wątku

Keczupekek
Keczupekek

W takim razie @SystemZ mógłbym napisać drugi wątek a ten żeby został usunięty ;) ?

koweq
koweq

Tutaj nie usuwamy wątków kolego :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze ;)

Keczupekek
Keczupekek

Ja rozumiem @Nieznajomy11 ale gdzieś w temacie odnośnie współpracy co i jak pisało żeby przedstawić jak najjaśniej i ludzie żeby nie komentowali wyglądu lecz okej ja to rozumiem dlatego już połowę rzeczy do napisania nowego wątku mam przygotowane ;D tylko zgoda @SystemZ i będzie gits

Keczupekek
Keczupekek

Można zamknąć wzięliśmy współpracę z innym hostingiem ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Możesz się tym z nami podzielić, jaki hosting współpracuje z takim serwerem?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony