SinusBot na OpenVZ

Zombie
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam wszystkich! Mam do was pytanie. Czy ktoś z was ma zainstalowanego SinusBota na serwerze VPS z EU ? Bo mi ten Bot nie działa wszystko robię dobrze bo instalowałem tego Bota na innym hostingu i wszystko działało ! Nie wiem czy coś źle robię ale raczej nie ! Problem polega na tym że MusicBot nie chce wejść na serwer TS3 ! Panel działa w ssh nie wyskakują błędy tylko w logach bota pisze że się łączy a nagle wyskakuje błąd w panelu Bota ze rozłączono z serwerem ! Nie wiem co jest grane. Z góry dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

Odeśle cię do twórcy bota gdzie jest opisany ten problem https://github.com/flyth/ts3soundbot/wiki/Installation---Debian-&-Ubuntu#troubleshooting

Jak nie poradzisz sobie to pisz postaram ci się pomóc :slight_smile:

WoZZowskY
WoZZowskY

Właśnie tego nie rozumiem :slight_smile: Trzy razy instalowałem to krok po kroku z ta instrukcją i nic 🚽 Kupa :slight_smile: A masz tego bota na lokalizacji EU ? I czy byś mógł to wytłumaczyć? Bardzo bym był wdzięczny.

Fallen
Fallen Pionier

@WoZZowskY Ja ogólnie dopiero staje się klientem lvlup i ja stawiam boty na Docker https://pl.wikipedia.org/wiki/Docker_(oprogramowanie) i starszej wersji sinus bota przez co jestem w stanie uzyskać wielokrotność liczby 6 w botach (6,12,18,24 itp). Może zbiorę się na przetłumaczenie poradnika jak postawić sinusbota na Docker

WoZZowskY
WoZZowskY

Było by fajnie z twojej strony jak byś coś takiego zrobił ! Mi się zdaje ze OVH blokuje takie coś przed dużymi obciążeniami na sieci internetowej !

Fallen
Fallen Pionier

Z własnego doświadczenia wiem że OVH blokuje coś jak przekracza 95% (Koparki BTC) BTW gdzie masz postawiony serwer teamspeak?

WoZZowskY
WoZZowskY

Na tym samym VPS co SinusBot

Fallen
Fallen Pionier
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zmieniłem tytuł wątku gdyż mógł być mylący. Docker może nie działać na OpenVZ. Nie powinno być za to problemu na KVM.

Fallen
Fallen Pionier

@SystemZ Dobrze że informujesz bo nie miałem jeszcze okazji stawiać na OpenVZ.

WoZZowskY
WoZZowskY

Witam was ponownie już błąd został naprawiony :slight_smile: Błąd polegał w instalowanym systemie na Debianie nie chodzi ale juz na Ubuntu tak ! Dziękuję wszystkim za pomoc Temat do zamknięcia.