Sinusbot - yt search przestaje działać nieużywany

Zombie
ts3, sinusbot
krfcm
krfcm Pionier

Witam, od kilku dni mam problem z sinusbot, a dokładniej z dodatkiem yt-search. Jeżeli bot jest nieużywany dłuższy czas (np. przez noc) bot przestaje reagować na komendy, po jakiej kolwiek akcji bot zaczyna ponownie reagować na komendy.

Anno
Anno

Po jakiej kolwiek akcji czyli ?

krfcm
krfcm Pionier

Po jakiejkolwiek akcji, choć część botów zaczyna znowu działać dopiero po wyjściu i wejściu na serwer. Jeżeli bot jest aktywny tzn. jest na nim włączone radio 24/7 cały czas reaguje na komendy yt-search, natomiast jeżeli puszcza tylko piosenki dodane przez użytkowników to gdy długo nikt nic nie dodaje przestaje reagować na komendy.

Anno
Anno

Posiadam skrypt na restart sinusbotów jeżeli był byś zainteresowany pisz pw

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To na pewno nie kwestia restartowania bota co 24h czy ileś, bo dobrze skonfigurowany bot nie ma takiej potrzeby. Zapewne kwestia jest w jakiejś opcji idle, albo błędu przy konfigurowaniu.

krfcm
krfcm Pionier

Jeżeli ktoś miałby podobny problem rozwiązaniem jest ponowna instalacja klienta ts3.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Klienta TS3 od sinusbota, czyli usunięcie plików TSa z folderu bota?

krfcm
krfcm Pionier

Tak, w moim przypadku to rozwiązało problem.

luxDev
luxDev Pionier

Ja w ogóle na najnowszej becie sinusbota mam wiele problemów z nim, czasami zaczyna dostawać packet loss i go rozłącza, czasami nie działają po jakimś czasie komendy i trzeba z poziomu panelu robić większość rzeczy, ale to chyba moja wina bo bete instalowałem :P