Skaczące CPU serwera minecraft

Pytania i problemy
Misienka
Misienka

Cześć! Mam problem ze skaczącym CPU serwera który jest na hostingu enderchest (pakiet professional) RAM 6016MB DYSK 10240MB CPU raz jest wysokie a nagle zmienia się na niskie pluginy: |[AntiCheatReloaded] |[AuctionHouse] |[bStats] |[Carz] |[Citizens] |[Essentials] |[FunnyGuilds] |[GSit] |[HideAndCustomPlugins] |[HolographicDisplays] |[hugoBans] |[InvSeePlusPlus] |[LogBlock] |[LuckPerms] |[Multiverse-Core] |[nokaut] |[NotchAppleCrafter] |[OpeNLogin] |[Orebfuscator] |[OresToIngots] |[PermissionSkills] |[Pirex-PremiumCase] |[PlayerKits] |[PlayerPlot] |[PlayerReport] |[PluginMetrics] |[ProtocolLib] |[Shopkeepers] |[SkinsRestorer] |[Skript] |[SpawnPlugin] |[StoneDrop] |[TAB] |[Terra] |[TheNewEconomy] |[UltraCommand] |[update] |[Updater] |[Vault] |[weDrop] |[WildSkript] |[WorldEdit] |[WorldGuard

Proszę o pomoc :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

W jaki sposób mierzysz użycie? Po prostu w panelu hostingowym? Czy wysokim użyciu CPU towarzyszą lagi na serwerze bądź inne niedogodności?

Zrób też timingsy. Komenda /timings on, a po kilku minutach wysokiego użycia /timings paste i podeślij link.

Możesz się też zainteresować naszym poradnikiem dotyczącym optymalizacji serwerów. Niektóre z wymienionych tam rzeczy nie sprawdzą się przy współdzielonym hostingu (na przykład dedykowane parametry Javy przy uruchamianiu), ale reszta powinna być okej: https://lvlup.rok.ovh/t/obszerny-poradnik-dotyczacy-optymalizacji-serwerow-minecraft-1-13/14662?u=timo

krytyYT
krytyYT

ja bym po prostu zaproponował wynieść się z enderchesta ten hosting już od dawna nie jest dobry i kupowanie tam serwera to strata kasy

NoName_1000
NoName_1000

Proponuje też sprawdzić jak serwer będzie działał na innym hostingu czy lokalnym komputerze. W przypadku hostingu enderchest jest to normalne, że raz da się normalnie grać a drugim razem są irytujące spadki wydajności, miałem na enderchest przez półtora roku serwer i znam temat, że niekiedy to co jest napisane w panelu klienta mija się z rzeczywistością (z wyjątkiem przestrzeni dyskowej) - a najbardziej jest to zauważalne w popularnych godzinach.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.