Sklep minecraft

Pytania i problemy
BuGGy
BuGGy
Kamil02167
Kamil02167

Witam, polecam https://sklepmc.pl - bezpieczniejsza komunikacja za pomocą pluginu, a nie RCON jak przystało na rok 2022 :nosacz:

BuGGy
BuGGy

Chodzi ja się pytam czy ten space itemshop jest dobry ponieważ interesuje mnie bardziej jego oferta niż sklepmc

Kamil02167
Kamil02167

To opisz może czego oczekujesz i co nie pasuje Tobie w sklepmc? Tak jak napisałem bezpieczeństwo RCON vs plugin pytający sklep to dużo lepsza rzecz.

BuGGy
BuGGy

Chciałbym:

  1. Obojętnie od rodzaju planu to są te same rzeczy
  2. Rozbudowana ilość płatności
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

BuGGy:

Obojętnie od rodzaju planu to są te same rzeczy

Hmm... czyli chciałbyś sklep który:

  • niezależnie od planu ma tak samo mało funkcji, oraz ma tylko jeden, nisko wyceniony plan
  • niezależnie od planu ma tak samo dużo funkcji, oraz ma tylko jeden, drogi plan

PatryQHyper
PatryQHyper

Hej, SpaceIs ma te same funkcje niezależnie od planów. Do wyboru masz RCON albo Plugin, dużo bram płatności. Następna wersja będzie zawierać dodatkowo paybylink dcb. Jest system suwaków, wygodny panel, raporty PDF. Jeśli potrzebujesz mogę dać Ci dostęp demo :slight_smile: Mamy również różne szablony, dzięki czemu sklep nie wygląda tak samo. Mamy również REST API dla sklepów.

PatryQHyper
PatryQHyper

Nie rozumiem o co chodzi z tą bezpieczniejszą komunikacją skoro my wspieramy oba rozwiązania, brzmi to jakby u nas nie było pluginu 🤔

BuGGy
BuGGy

Witaj, wasza oferta bardzo mi się podoba i bardzo prosiłbym o demo. Gdy próbowałem się zarejestrować był potrzebny jakiś kod rejestracyjny. Jak mogę go zdobyć?

PatryQHyper
PatryQHyper

Kod rejestracyjny tyczy się starszej wersji spaceisa (v2) teraz mamy v3, które nie wymaga kodu rejestracyjnego. Napisz mi proszę mailowo na patryk@spacecode.pl, albo na discordzie spacecode (spacecode.pl i tam jest discord) po konto demo

BuGGy
BuGGy

Część ogólnie udało mi się zarejestrować, ale nie mogę się zalogować ponieważ konto jest nie potwierdzone. Myślałem, że to przyjdzie na maila, ale nic się nie stało. I znalazłem u cb błąd na stronie. Gdy wybierzesz jakiś plan to pokazuje, że możesz się zalogować, a jeżeli chcesz się zarejestrować dalej jest potrzebny ci ten kod rejestracyjny.

paciorjr
paciorjr

W Sklep MC przede wszystkim ma nie zrozumiałe dla mnie limity przychodu. Wersja basic w zupełności wystarcza, ale kiedy ktoś nie mieści się w tym „przedziale” dochodu to zmuszony jest do kupienia wyższego pakietu, tylko ze względu na limit dochodu, a nie z powodu wiele lepszych funkcji.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

SklepMC nie wymusza zakupu wyższego planu w przypadku korzystania z wersji Basic — na tym i każdym wyższym planie można włączyć tryb PAYG gdzie pod koniec miesiąca płaci się prowizję procentową od ewentualnej kwoty ponad dany limit planu.

Po włączeniu tego trybu nawet z domyślną stawką procentową, zanim zacznie się opłacać korzystanie z planu Pro, trzeba by regularnie przekraczać limit o 60% — przy zarobkach powyżej 1600 zł dodatkowe 30 zł wydatków miesięcznie nie powinno raczej stanowić problemu.

paciorjr
paciorjr

Zapewne nie powinno, lecz mówię tutaj tylko i wyłącznie o zwiększaniu planu po to, by zmieścić się w przedziale dochodu, a nie z uwagi na dodatkowe opcje.

Kamil02167
Kamil02167

Plan nie posiada tylko większego limitu, to tylko jedna z opcji. Całą rozpiskę dodatkowych możliwości znajdziesz tutaj.

paciorjr
paciorjr

Post nie w temacie trochę, bo pisałem wyżej że basic w zupełności wystarczy jeśli chodzi o funkcje, lecz z uwagi na limit dochodu, trzeba wykupić wersje PRO.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

paciorjr:

mówię tutaj tylko i wyłącznie o zwiększaniu planu po to, by zmieścić się w przedziale dochodu, a nie z uwagi na dodatkowe opcje

Jak już wyżej pisałem, wyższy przychód nie musi oznaczać wyższego planu ze względu na tryb pay-as-you-go. Trzeba mieć jednak na uwadze, że SklepMC to aplikacja, której nie hostujemy samodzielnie — więc płaci się adekwatnie do użycia, w tym przypadku wyrażonego przez przychód. Jeśli wpadasz w limity planu, dodatkowe funkcje z wyższego możesz potraktować jako gratis. 😉

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.