SklepMC - Darmowy ItemShop Minecraft w nowoczesnym wydaniu

Projekty użytkowników
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

image|690x218

SklepMC to gotowe rozwiązanie typu ItemShop Minecraft dla twojego serwera, które możesz mieć całkowicie za darmo lub w jednym z płatnych planów, jeśli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem.

Darmowy ItemShop Minecraft to idealne rozwiązanie, żeby zacząć lub przetestować podstawowe możliwości oferowanego przez nas oprogramowania.

Mamy (zależnie od planu):

  • Vouchery dla każdego
  • Widżety (liczba osób online, cel miesięczny i inne)
  • Obsługę wielu serwerów naraz
  • Szablony sklepów
  • Możliwość edycji CSS
  • Obsługę własnych domen
  • i wiele więcej..

Nasze usługi cechuje profesjonalizm, korzystają z nich osoby zarówno dopiero startujące swoją działalność, jak i duże serwery w Polsce z tysiącami graczy dziennie.

Analityka

Poznaj swoich graczy. Jakie serwery są ich ulubionymi, jakie usługi najchętniej kupują, kiedy twoje przychody są najlepsze, a kiedy dobrze byłoby zrobić promocję.

Informacje

Wszystkie ustawienia mają swoje opisy, od razu widoczne. Pozwoli ci to skonfigurować twój wymarzony sklep bez przeszkód oraz korzystać z zaawansowanych funkcjonalności.

Wsparcie

W razie problemów udzielimy ci profesjonalnego wsparcia technicznego, a także pomocy w konfiguracji, czy przenoszeniu się z innego rozwiązania.

Jakość

Korzystamy z profesjonalnych rozwiązań, aby zapewnić jak najlepszą jakość usług bez opóźnień czy niedostępności.

Prostota

Bez zbędnych utrudnień. Po kilkuminutowym procesie konfiguracji będziesz mógł usiąść i zrelaksować się patrząc, jak to po prostu działa.

Automagiczność

To my utrzymujemy za Ciebie sklep przy działaniu, nie musisz się martwić o problemy z konfiguracją dodatkowych usług jak serwer WWW, czy o konieczność aktualizacji.

Bezpieczeństwo

Twój serwer komunikuje się z naszymi usługami za pomocą szyfrowanego połączenia, chroniąc cię przed potencjalnymi atakami, na które narażasz się, używając np. RCON.

Niezależność

Dzięki temu, że to twój serwer komunikuje się z naszą stroną, a nie odwrotnie, SklepMC nie wymaga dodatkowych portów serwera (RCON) oraz działa na serwerach bez publicznych adresów IP.

Otwartość

Jeśli chcesz i potrafisz, zamiast używać gotowej wtyczki, możesz samemu zaimplementować własną wersję, lub rozszerzyć istniejąca używając jej API. Możesz np. tworzyć własne GUI lub własny sposób wykonywania komend.


Wybrani dotychczasowi użytkownicy


Plany SklepMC

SklepMC jest dostępny w kilku planach, aby jak najlepiej dopasować się do twoich potrzeb. Od najprostszego darmowego itemshopu dla jednotrybowych serwerów, do planu bez jakichkolwiek ograniczeń dla dużych przedsięwzięć.

Free (0zł / msc)

ItemShop dla jednotrybowych, rozwijających się serwerów. Podstawowe funkcjonalności. Limit do jednego serwera.

Basic (20zł / msc)

ItemShop dla małych/średnich serwerów. Własna domena, możliwość wyboru szablonu strony z predefiniowanych. Limit do 3 serwerów.

Pro (50zł / msc)

ItemShop dla bardziej wymagających serwerów. Zwiększona możliwość dostosowania sklepu, własne style strony. Limit do 10 serwerów.

Enterprise (oferta indywidualna)

ItemShop dla największych i najbardziej wymagających. Rozbudowana analityka i brak limitu serwerów. Indywidualnie ustalane oraz negocjowalne stawki.


image|690x244

Zarejestruj się już teraz z tego linku:

https://invite.sklepmc.pl/LVLUPPRO

Otrzymasz 10 zł gratis przy pierwszym doładowaniu. Dzięki temu bonusowi zapłacisz 50% mniej za plan Basic.

artur9010
artur9010

Generalnie fajny ten sklep, tylko udostepnienie go dla zwyklych smiertelnikow jest slabe bo traci na elitarności 😢.

Polecam, korzystam od kiedyś tam dawno temu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Użytkownicy stworzyli już ponad 100 sklepów. :slight_smile:

image|545x150

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nawet bardziej za darmo:

Rozdajemy dwa razy SklepMC Basic (lub 20 zł zniżki na inne plany) na discordzie:

https://www.sklepmc.pl/discord

DoreK
DoreK α-tester v3

Polecam, świetny sklep i świetna obsługa, 11/10 =)

anon31176317
anon31176317

A nie lepiej zlikwidować limit przychodu albo zostawić go tylko w wersji Free? Konkurencyjny sklep nie posiadał nigdy takich limitów nawet jak kosztował taniej, a obecnie jakieś 50 zł miesięcznie. Myślę, że na każdy plan znajdzie się chętny, nawet jak wywalisz limity przychodu. No ale to tylko moja luźna opinia :) .

A tak ogólnie sklepik spoko, byle tylko nie padał tak jak tamten płatny (Stawiałem go na swoim hostingu, ale dalej łączył się z serwerem licencji, jeśli serwer od licencji padł, to sklep też padł, z tego względu stawiałem potem wszystko na darmowym skrypcie i miałem do tego pełne zaufanie).

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

anon31176317:

Konkurencyjny sklep nie posiadał nigdy takich limitów nawet jak kosztował taniej

anon31176317:

Stawiałem go na swoim hostingu, ale dalej łączył się z serwerem licencji, jeśli serwer od licencji padł, to sklep też padł

Widać oferował też wysoką jakość. 😎

anon31176317
anon31176317

Rozumiem, że to stoi na takiej maszynie, że takie coś tu się nie zdarzy? :P Nie lubię być po prostu uwiązany do czyjegoś hosta xd. Jak ja sam coś hostuję, to mam kontrolę nad tym. Nie myślałeś o stworzeniu specjalnej wersji sklepu do postawienia na swoim hostingu?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

anon31176317:

Rozumiem, że to stoi na takiej maszynie, że takie coś tu się nie zdarzy?

Tutaj to ja jestem jednym z największych użytkowników na obecną chwilę i taka niedostępność byłaby poważnym problemem, bo każdy czas niedostępności może kosztować całkiem sporo. Jest to też kwestia, dlaczego uważam, że dopłacenie trochę więcej jest warte swojej ceny. Przerwy w działaniu "tańszego sklepu", mogą kosztować ostatecznie więcej w potencjalnych, utraconych transakcjach.

anon31176317:

Nie myślałeś o stworzeniu specjalnej wersji sklepu do postawienia na swoim hostingu?

Nie, to sprzeczne z założeniami SklepMC.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

2020/07/22 zarejestrowała się osoba z id 200 🎉

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nowe limity

Okazuje się, że całkiem sporo serwerów może zarabiać powyżej 2 500 zł miesięcznie, a nie do końca kwalifikuje się do enterprise, stwierdziłem, że zasadne będzie powiększenie limitów dla planu Pro do 5000 zł. Wraz z tą zmianą limity innych planów zostały również podwojone: 200 zł dla Free, 500 zł dla Basic.

Nazwa planuStary limitNowy limit
Free100 zł200 zł
Basic250 zł500 zł
Pro2 500 zł5 000 zł
Enterprise--

Vouchery

Przemyślałem ponownie tę funkcjonalność i wygląda na to, że jednak nie ma z nią większego problemu, o którym myślałem, że będzie i dlatego była przewidziana tylko dla wyższych planów. Jakoś do końca miesiąca będą dostępne dla wszystkich, niezależnie od planu. :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Więcej za mniej! Od jakiegoś czasu nastąpiła kolejna zmiana, dotycząca planu Basic:

Nazwa planuStary limitNowy limit
Free200 zł-
Basic500 zł1000 zł
Pro5 000 zł-
Enterprise--

Dodatkowo poza kolejnym dwukrotnym zwiększeniem limitu zarobków, maksymalna ilość serwerów dla planu Basic to teraz 3, a nie 2 jak wcześniej.

Ta zmiana kierowana jest do niedużych serwerów, które chcą mieć te kilka trybów. Trzy serwery w sieci wydają się jedną z najpopularniejszych konfiguracji. Dzięki tej zmianie osoby, które startują od razu z taką siecią, będą mogły na początku skorzystać z planu Basic, bez konieczności obciążania się kosztami planu Pro.

A dla tych większych: możliwość rozszerzania planu Pro. Od teraz po kontakcie istnieje możliwość uzyskania indywidualnego planu Pro z odpowiednio dostawanym limitem (w przypadku, gdy potrzebujemy nieznacznie więcej niż 5 000 zł limitu). Dodatkowe 10 zł / mc za każdy tysiąc.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W sumie nigdy nie napisałem. Już od jakiegoś czasu mamy długo wyczekiwane vouchery. 🥳

image|690x472, 75%

image|690x416, 75%

Jakub
Jakub

Polecam

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Od lipca (100) dotarliśmy już do magicznych 500 sklepów. Oznacza to, że każdego dnia powstają przynajmniej dwa nowe sklepy. 😎

image|690x329

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ładne numerki. Przez 3 miesiące kolejne 500+ sklepów i tak docieramy do ponad tysiąca. To ponad 5 nowych sklepów dziennie. Mój plik z planami na nową potężną aktualizację zajmuje już "15 stron rozliczeniowych", licząc prawie 27000 znaków tekstu. Więcej informacji w ciągu kolejnych miesięcy.

image|648x327

artur9010
artur9010

Nieznajomy11:

Mój plik z planami na nową potężną aktualizację zajmuje już “15 stron rozliczeniowych”

a może jakieś przecieki co fajniejsze?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Przede wszystkim jeszcze większe możliwości dostosowania sklepu pod siebie w łatwiejszy sposób niż CSS i to większe niż możliwość sortowania elementów ręcznie, co nawet obecnie zostało przeoczone. Będą też nowe zabawki dla bardziej zaawansowanych użytkowników, które pozwolą na łatwiejsze niekonwencjonalne użycie aplikacji, czy integrację z obecnymi systemami. Dojdzie też pełno nowych możliwości, które są rozwinięciem obecnych funkcji. Na razie bez większych konkretów, jak będzie finalne, to będzie wielki reveal.

chix
chix

Planujecie może dodanie innych bramek płatności? Np. Hotpay i MicroSMS. By się przydało dla ludzi z działalnością niezarejestrowaną.

Dudix
Dudix

image|690x142

PatryQHyper
PatryQHyper

Jaki prestiż być znowu wyróżniony :harold:

chix
chix

Wszystko spoko, tylko SklepMC nie ma metody Paybylink SMS i nie ma żadnego sposobu oprócz lvlupa żeby przyjmować psc a u mnie 75% ludzi płaci psc.

Dudix
Dudix

Z tego co mi wiadomo to jedynie hotpay ma PSC dla osób bez firmy.

chix
chix

Właśnie o tym mówię. Przydałaby się integracja z hotpayem.

Wzywam @Nieznajomy11 bo on chyba jest właścicielem tego sklepu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

HotPay nie jest priorytetem do implementacji, nie jestem przekonany co do tego operatora i ich modelu działania oraz samego API i dokumentacji. Dostępności tej bramy spodziewam się najwcześniej wraz z następną dużą aktualizacją sklepu, o której pisałem 13 kwietnia.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Długo wyczekiwana możliwość samodzielnej zmiany planu już jest! Nie tylko samego planu, ale i również konkretnego limitu, który był możliwy do wybrania od dawna na planie Pro (5 000 - 20 000 zł).

image|690x454

Tym samym wprowadzamy możliwość skorzystania z systemu Pay As You Go pozwalającego przekraczać swój limit sklepu i opłacać nadwyżkę na początku następnego miesiąca (opt-in).

image|690x466

Parametry jak wysokość opłaty za przekroczenie limitu, czy ilość złotówek na każde 1 000 zł, mogą być indywidualnie dostosowane i w ten sposób powstaje jeszcze ciekawsza oferta Enterprise. 😎

Wersebu
Wersebu

[Craft Scheduler Thread - 1/WARN]: [SklepMC] Nie udalo sie sprawdzic transakcji oczekujacych wykonania: AUTHORIZATION_FAILED, Provided X-Api-Secret is not valid.

Jakiś pomysł na to config zrobiony mysle że ok 😛

Kamil02167
Kamil02167

Nie zapisałeś klucza API w panelu sklepmc.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kolejny tysiąc za nami, tym razem licznik wskazuje 2000+ sklepów założone. 🥳

image|690x353

Prace nad kolejną dużą wersją sklepu trwają i mają się dobrze, jest trochę więcej sporych funkcjonalności, niż zakładałem, pisząc poprzedni post.

Podtrzymuję moją poprzednią decyzję o niezdradzaniu dużej ilości szczegółów aż do samego końca, ale odchylam rąbka tajemnicy i mogę powiedzieć jedno o nowej wersji: uniwersalność zastosowania. 😎

Sam od początku używam SklepMC do przetwarzania transakcji doładowywania portfela środkami, którymi potem można opłacać wyższe pakiety sklepu. Korzystam również ze sklepu na liście serwerów. Rzeczy te nie do końca są wspierane w obecnej wersji i bywają problematyczne. Nowa wersja rozwiązuje je całkowicie na wiele sposobów.

Miejsce zastosowania (serwer gier, czy strona) to jednak nie wszystko, w końcu w teorii to potrafi już obecna wersja. Dlatego właśnie ta uniwersalność polega również na wsparciu zarówno wielu walut na raz jak i języków. Przyznam, że jest to dość spory narzut techniczny, który wpływa na szybkość tworzenia, ale uważam, że warto.

Dodatkowo rozwijając wcześniej opisaną funkcje dostosowania wyglądu sklepu, opcja ta wyewoluowała do czegoś, co można prawie porównać z możliwościami modyfikacji na poziomie hostowania sklepu na własnym serwerze, ale nadal bez konieczności posiadania wiedzy na temat utrzymywania środowiska, czy programowania. No... może przyda się natomiast trochę "smaku" (gustu) przy samodzielnych zmianach designu.

image|660x355

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nowe limity

Minęło właśnie 500 dni od rozpoczęcia prac nad kolejnym dużym wydaniem sklepu (nie uwzględniając wczesnego planowania). Wygląda na to, że jeszcze trochę to potrwa, dlatego nastała pora na kilka backportów. Na początek nowe limity planów, które miały wejść w życie wraz z wydaniem całościowej aktualizacji aplikacji.

Nazwa planuStary limit przychoduNowy limit przychodu
Free200 zł500 zł
Basic1 000 zł2 000 zł
Pro5 000 zł5 000 zł
Nazwa planuStary limit serwerówNowy limit serwerów
Free13
Basic310
Pro1020

Przyszłość

Obecna duża aktualizacja będzie dalej rozwijana, aż nie będzie gotowa. Dotychczas działający system sklepów dostanie na początku kilka długo zaległych usprawnień związanych głównie z QOL (Quality Of Life), czyli usunięcie najbardziej irytujących "problemów".

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Usprawnienia UX konfiguracji integracji

  • Od teraz nie trzeba klikać GENERUJ NOWY KLUCZ po czym dopiero ZAPISZ, wystarczy GENERUJ ORAZ ZAPISZ NOWY.
  • Przyciski generowania klucza oraz kopiowania do schowka są teraz wyraźniej oznaczone jako faktyczne przyciski.

image|689x326, 100%

image|690x321, 100%

Docelowo pojedynczy klucz zostanie zastąpiony możliwością zdefiniowania wielu kluczy z ustawieniami dla poszczególnych kluczy, ze względu na wprowadzenie dostępu API obejmującego więcej niż wykonywanie usług.