Skrypt Auto Rejestracja Na Twój Serwer TeamSpeak3

Zombie
ts3
bambus
bambus

Witam, Przedstawiam Coś Czego Chyba Nigdzie Się Nie Znajdzie :)

Pierwszy Na Tym Forum Opis Jak Utworzyć Auto Rejestrację Po Wejściu Na Dany Kanał.

Co Potrzebujemy ?

Okej!

Zaczynamy :

  1. Wchodzimy Na Nasz Panel Od Sinusbota.

  2. Przechodzimy Do Zakładki Ustawienia (Settings)

  3. Następnie Addons

  4. Wyszukujemy Channel Servergroup Assigner po czym Klikamy Download.

  5. Mamy Pierwszy Skrypt Do Rejestrowania Rangi Po Wejściu Na Kanał (Np. Mężczyzna)

Oczywiście Uruchamiamy Go, Ustawiamy Na Własne Potrzeby...

Jak Dodać Drugą Auto Rejestrację Na Kanał ? (Dodam że skrypt obsługuje tylko jeden kanał)

Ale my postaramy się dodać ten skrypt także na drugi kanał ^ ^

Do dzieła!

1 . Pobrany Plik (channelassigner.js) wpuszczamy przez program FTP do naszego folderu z sinusbotem (FOLDER SCRIPTS)

  1. Restartujemy Panel

  2. Pojawią Się Dwa Skrypty O Nazwie ChannelAssigner 1.1 by Am4n (Channel Servergroup Assigner)

  3. Włączamy Ten Drugi Także

  4. Hurra! Mamy Dwa Skrypty Na Auto Rejestrację. Ustawiamy Według Własnych Potrzeb...

  5. Oczywiście Dodajemy To W Celu Jeśli Chcemy Mieć Dwie Auto Rejestrację [Kobieta/Mężczyzna]

Jak To Się Prezentuje ?

undefined

Szymon
Szymon

Wystarczy wejść na pierwszy lepszy serwer teamspeaka (Polski), aby zobaczyć takie coś.

bambus
bambus

niby tak, ale większość oferuje boty które mają dużo błędów ..

A tutaj masz gotowca Pod jednego Bota :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie trzeba pobierać na dysk, nawet winscp nie trzeba. Wszystko robi guzik downloads w zakładce ustawień sinusbota. Cierpliwości nawet też nie - tam się nie da nic zepsuć. A Pisanie Każdego Wyrazu Z Dużej Litery Jest Denerwujące I Nieprzyjemne Podczas Czytania Takiego Poradnika.

bambus
bambus

Timo mój drogi geniuszu .. Wyjaśnij mi w jaki sposób pobierzesz dwa razy ten sam skrypt skoro jeden skrypt działa tylko na jeden kanał ?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Otóż z mojego doświadczenia ci powiem, że skrypty na sinusbocie działają każdy na jednego bota, na każdego osobno, co oznacza, ze możesz uruchomić na jednym bocie jednego skrypta a na drugim drugiego :)

bambus
bambus

zaskocze cię, ale u mnie te dwa skrypty działają a mam jednego bota postawionego ;)

Szalik
Szalik

Pomocy ;/ Siema mam postawionego sinus bota wraz z zrobionym z opisem auto skryptu rejestracji ale niestety nie chce działać.. tzn na sinus bocie wszystko jest ok wyświetlają mi się dwa skrypty tylko na tsie nic nie reaguje .

veeonOfficial
veeonOfficial

Mi nie działa pomocy