Skrypt na stoniarkę

Zombie
skrypty
Glenor
Glenor

Skrypt na Stoniarke czy jest możliwe wgrania to np do Worldguardz czy musi byc na to Skript i WildSkript

E-pg
E-pg

Są skrypty na stoniarki bez WorldGuard i skript np. "Jaszczu Stone" tylko trzeba by było kod edytować, aby nie było napisu autora przy stworzeniu stoniarki

Tadzio
Tadzio

Gdzie sie je wgrywa?

E-pg
E-pg

Najpierw polecam obejrzeć poradnik do bukkita/spigota :slight_smile:

Tadzio
Tadzio

do czego?? jak sie silnik wgrywa?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
E-pg
E-pg

Napisze sposobem zrozumiałym dla osób poniżej powiedzmy 13 lat.

" Kumplu, jeśli "Nje ogarniasz majnkraftuf" to chyba nie wiesz co to jest Wujaszek Google. On Tobie z chęcią pomoże i nie potrzebuje

Tadzio:

??

(Dwóch pytajników, aby zrozumieć) I mam małe przypuszczenia, jakby konto Glenor było Twoim kontem po:

Tadzio:

Gdzie sie je wgrywa?

Tadzio:

do czego?? jak sie silnik wgrywa? Jakbyś Ty był autorem tematu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

E-pg:

(Dwóch pytajników, aby zrozumieć) I mam małe przypuszczenia, jakby konto Glenor było Twoim kontem po:

Gdzie sie je wgrywa?

do czego?? jak sie silnik wgrywa?

Jakbyś Ty był autorem tematu.

Dwa różne IP 😛

szymhal
szymhal

Szybki skrypt na stoniarkę: Wrzucasz do folderu plugins/Skript/scripts o dowolnej nazwie, np: stoniarka.sk. Wymaga: Skript, WildSkript (to drugie to alternatywny dodatek.)

https://code.skript.pl/FvV5qJRd/

Glenor
Glenor

Po pierwsze nie mam żadnego mulciaka po drugie Nieznajomy11 skąd wiesz że 2 inne ip coo ?? podejrzane aa i jeszcze E-pg pomysl troche nie zaszkodzi

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Glenor:

Nieznajomy11 skąd wiesz że 2 inne ip coo ?? podejrzane

https://forum.lvlup.pro/badges/4/weteran?username=nieznajomy11

luxDev
luxDev Pionier

Chcesz to mogę napisać plugin na "stoniarkę" z większym zapleczem konfiguracji, wtedy w sumie nawet mogę udostępnić na forum ogólnie, chciałbyś?

Tadzio
Tadzio

Ja sie tylko pytam

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Na podstawie twojego opisu nie da się określić co będzie potrzebne, każdy plugin lub skrypt ma swoje indywidualne wymagania. Do wgrywania skryptów potrzeba pluginu Skript, to tyle co można powiedzieć ;P

Glenor
Glenor

Jesli darmowe to jasne

luxDev
luxDev Pionier

Okej, to zacznę sobie powoli pisać :> Ma być to taka stoniarka że pod nią będzie end stone czy taki zwykły stone który sie generuje co 3sek ? Jeśli to drugie czyli zwykły stone to jaki byś wolał zapis pliki czy mysql? or oba do wyboru?

szymhal
szymhal

luxDev:

Okej, to zacznę sobie powoli pisać :> Ma być to taka stoniarka że pod nią będzie end stone czy taki zwykły stone który sie generuje co 3sek ? Jeśli to drugie czyli zwykły stone to jaki byś wolał zapis pliki czy mysql? or oba do wyboru?

Najlepiej jak zrobisz aby sam mógł wybrać ;)

luxDev
luxDev Pionier

To niech wybierze chociaż czy ma to być zwykły stone czy end stone pod tym jeszcze 😊

szymhal
szymhal

Najlepiej pewnie jak będzie to endstone, wszystkie serwery to oferują i to działa najlepiej :)

luxDev
luxDev Pionier

Czyli wtedy zapisu nie muszę robić, dobrze

szymhal
szymhal

Jak chcesz już zrobić spoko plugin, to możesz też napisać staty wykopanych bloków ze stoniarki to MySQL 😃

Glenor
Glenor

endstone