SkySerwer - Podniebny świat

Zombie
współpraca-odrzucone
hej0ss
hej0ss

####Nazwa projektu SkySerwer ####Cel Utworzenie nowego rodzaju serwera bazującego na nowych przedmiotach dodanych w wersji minecraft 1.9 ####Co udało nam się zrobić Udało nam się jako pierwszym zrobić serwer, który bazuje na skrzydłach elytra. Znajdują się w nim (jak narazie) 3 tory do lotu oraz SkySurvival. ####Plany Planujemy rozbudować mapy o kolejne (coraz trudniejsze i dłuższe poziomy). ####Późniejsze plany Dodamy także unikatowe minigry na serwerze. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki)

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Mam nadzieję, że użytkownicy lvlup podejdą z entuzjazmem do nowego rodzaju serwera oraz (gdy nasz serwer wystartuje rozpowszechnimy go w formie reklam na innych forach związanych z tematyką minecraft'a.

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Aby serwer chodził płynnie a graczy byli zadowoleni prosimy o 6 Gb RAM

####Co mogę zaoferować w zamian Możemy zaoferować widoczną reklamę hostingu lvlup w postaci:

  • wiadomości na chacie
  • reklamy na innych forach
  • widocznych budowli z logiem lvlup na mapie ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Jako pierwsi stworzyliśmy serwer oparty na skrzydłach elytra (ponieważ nie znaleźliśmy takowych serwerów). Uważamy, że tego rodzaju rozrywka dla graczy jest zadowalająca jak i unikalna, ponieważ przy testowaniu całej mapy mieliśmy niezłą zabawę. Serwer jest robiony tak, aby nie łamał praw EULA. Mamy nadzieję na zaakceptowanie projektu i miłą współpracę

#####info Niedługo pojawią się także screenshoty lub/i wideo przedstawiające serwer.

jahumen
jahumen Pionier

Jak dla mnie nie, takich serwerów trochę już jest, a jego przedstawienie niczym nie wyróżnia się od innych, wiele YouTuberów także je nagrało, a sam w sobie opis prezentacji jest bardzo ubogi.

koweq
koweq

Sorry, ale co to jest ten SkySurvival? A te minigierki które mają być w przyszłości? Za dużo ogólników... jestem na nie... Teraz czekam na wypowiedź @adminek153 i @Marcoral

hej0ss
hej0ss

@jahumen Tak może są takie serwery, bo youtuberzy nagrywają, lecz nie są udostępiane publicznie, a jednak nie chcę robić map serwerów na elytra opartych na pierścieniach w powietrzu, lecz na tunelach z róźnym poziomem trudności. @koweq SkySurvival - Jest to mapa na której wszędzie są góry sięgające do maksymalnej wysokości (255 kratki), jak i jaskinie tj. na wylot, aby po tym całym świecie można było latać bez problemu na skrzydłach.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

hej0ss:

dodanych w wersji minecraft 1.9 Rozumiem, że będziesz bazował na wersji serwera 1.9.X? Nie jest to dobry pomysł, jeśli jest możliwość aktualizacji oprogramowania, to je aktualizuj. Nie czekaj aż gracze cie do tego zmuszą lub na prośby innych czynników. Do tego sie przyczepie.

Druga sprawa, czekam na prezentacje [zdjecia i wideo] tego trybu bo szczerze mówiąc nie wiele dowiedziałem sie o Twoim projekcie na serwer. Myśle, że kilka serwerów napewno jest podobnych, ale nie chce peszyć. Nie wiem bo napisałeś bardzo ogólną prezentacje.

Tak czy inaczej życzę powodzenia. Nie wydam swojej opinii do czasu kiedy nie wyślesz wyżej wspomnianych wideo i zdjeć.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adminek153:

Rozumiem, że będziesz bazował na wersji serwera 1.9.X?

Nie no, przedmioty z 1.9 są też w 1.10, prawda ? :slight_smile: W zasadzie nie podał wersji na którą chce budować, @hej0ss przydałoby się takie info, pomijając zrzuty które każdy chciałby zobaczyć.

luxDev
luxDev Pionier
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wskaż proszę co w 1.10 usunięto z 1.9, patrzę w link z listą zmian w 1.10 i nie widzę. Może coś przeoczyłem.

luxDev
luxDev Pionier

Mój duży błąd...

Przeczytałem Przedmioty z 1.9 są też w 1.10 🌵 Sorki :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.