SmashCast - śmierć Hitboxa

Off topic
koweq
koweq

Jeśli obracaliście się wokół streamerów/youtuberów kojarzycie pewnie serwis HitBox.tv. Jeśli jednak nie wiecie co o za serwis - jest to platforma do streamowania która konkurowała z twitchem. W każdym razie ostatnio serwis hitbox został przejęty przez azubu (też serwis do streamowania) i od kilku dni oficjalnie Azubu i Hitbox zostały wyłączone a ich domeny przekierowują na ich nowy serwis - smashcast. Jest on oparty o technologię HitBoxa jednak ma dodatkowo funkcje typu Hype 'o' Metr - funkcja ściągnięta od lajwów fejsbukowych czyli reakcje które przelatują po ekranie i kilka innych.

Martwię się o nową platformę głównie ze względu na złą sławę Azubu które nie wypłacało pieniędzy i kilka innych niezbyt przyjemnych rzeczy.

A wy co sądzicie o nowej platformie? Link https://www.smashcast.tv/

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kolejna lagująca strona :<

koweq
koweq

Czy ja wiem... Mi nie laguje

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Strona słabo działa - wolno się wczytuje i laguje. Według mnie nie ma konkurencji dla Twitcha, tak samo jak dla YouTuba.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Mój komputer ma 8 lat. Twitch mi lagował, hitbox też, a to to już w ogóle ta główna :D

koweq
koweq

Kurczę, nie wiem czemu wam laguje, u mnie jest wszystko OK

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Może kwestia leży w 23 otwartych kartach :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie, mam otwarte 3-5, kwestia nawalenia jsa + tych wszystkich miniaturek.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Strona jest przeładowana to fakt, ale również fakt jakobym miał 23 otwarte karty dobija tą całą sytuację.

Anno
Anno

Fajny wygląd stronki ale muli strasznie :D

LinGruby
LinGruby Pionier

ping w okolicach +/- 130ms czyli norma jak za oceanu ale wąskie gardło może być i to dlatego może się długo wczytywać jeśli chodzi o live ;-)

Timo:

Może kwestia leży w 23 otwartych kartach

raczej nie, ja mam stale otwarte 12 kart i nie ma to wpływu ( na inne strony ) no chyba że ramu zaczyna brakować ;-)

luxDev
luxDev Pionier

Mi tam się w miarę podoba nawet, wygląd przejrzysty, jak dla mnie.

Co do lagów, ja przy jakiś 6 kartach, spokojnie otwieram nic się nie zacina a mój komputer i łącze też nie są jakieś nie wiadomo jakie super :P