Smiać się czy płakać?

Off topic
luxDev
luxDev Pionier

Tutaj zamieszczajcie wiadomości, rzeczy z Życia codziennego na które jak się patrzy to szkoda gadać

Dzisiaj spotkałem się z taką sytuacją, to mój stary Administrator, potem HSA, serwera który już nie istnieje, m.in przez niego.

690x431 690x431 690x431 690x431 690x431 690x431 690x431 690x431 690x431 690x431

Co do nazwy grupy, nigdy nie pisałem w niej, ani jej nie założyłem, co do samego Skype, nigdy na niego nie wchodzę, no może co 1-3 miesiące, gdy muszę, do tych co chcą założyć grupę na skype, służą one do rozmawiania, z innymi osobami NIE DO DODAWANIA WSZYSTKICH, I ROBIENIA SPAMU.

luxDev
luxDev Pionier

Dodatkowo patrząc na grupy po lewej stronie, żyć się odechciewa w tym kraju, co to będzie...

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Miałem kiedyś ten sam problem.... Wystarczy, że dodasz jedną przypadkową osobę i jest konieczność stworzenia nowego konta... To jest właśnie efekt wpuszczania dzieci w wieku mniej niż 15 lat przed komputer :slight_smile: .

Teraz założyłem nowe prywatne konto skype i dodaje wyłącznie osoby, które znam osobiście lub takie, do których mogę mieć zaufanie i wiem, że na drugi dzień nie obudzę się z liczbą 10 000 nie przeczytanych wiadomości w 50 grupach ;). Tobie też polecam takie rozwiązanie.

PS. U was też tak pada?

luxDev
luxDev Pionier

adminek153:

i jest konieczność stworzenia nowego konta...

Nie rozumiem? wystarczy zaznaczyć jako przeczytane i opuścić grupę.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Po dołączeniu do grupy miałem setki zaproszeń do znajomych tak więc wolałem stworzyć nowe konto :)

luxDev
luxDev Pionier

Jest przycisk ignore :D

luxDev
luxDev Pionier

Wypowiedz może się co do screenów, chcę aby ktoś też się z tego pośmiał :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wolałem założyć nowe konto i mieć pewność rozwiązania problemu ;)

luxDev:

Wypowiedz może się co do screenów, chcę aby ktoś też się z tego pośmiał 😃

Szkoda gadać.... szkoda strzępić ryja :|

luxDev
luxDev Pionier

No i poprawnie.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wystarczy używać bardziej porządnego komunikatora.

Skype jak dla mnie nie jest ani wygodny ani nie zapewnia wystarczającej prywatności. Dodatkowo wiadomości offline tam to jakaś udręka, nie wspominając o praktycznym braku wsparcia Linuxa czy naładowania reklamami.

luxDev
luxDev Pionier

Wgl. widział ktoś to co on napisał? hahaha "Mam tyle pieniędzy że mógłbym wykupić Twoją rodzinę" nie wierzę w tego typa, gorzej tego nazwać nie można niż kurw* ...

happi
happi

Ten typ jest psychicznie chory i niedojebany za przeproszeniem umysłowo.


http://prntscr.com/bt5gmw 3 serwery? On nawet jednego nie potrafi wystartować, więc nie wiem o co chodzi.


W dodatku złodziej i krętacz.

Mam gdzieś porównanie prezentacji mojego serwera z jego serwerem. Zaraz poszukam i podlinkuję.

luxDev
luxDev Pionier

Masz rację co do choroby psychicznej, itd.

Co do złodzieja, krętacza też się zgodzę. :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Mam poważne wątpliwości co do dalszego istnienia tego wątku. Zgodnie z zasadami forum krytykujemy pomysły, nie ludzi. Nie widzę sensu wylewać jadu/żalu na inne, nieobecne tu osoby i dodatkowo umieszczać logi z rozmów bez zgody obu (lub więcej) stron.