SmiteFun - 4FUN dla graczy

Zombie
współpraca-odrzucone
stefanik11
stefanik11

Nazwa projektu: Projekt ten nosi nazwę SmiteFun.

Cel: Naszym celem stworzenie jest początkowo serwera Minecraft, a w razie Państwa pomocy oraz sprzyjających warunkach losu - całej sieci serwerów Minecraft. Pierwszym trybem, który chcemy wykonać jest 4FUN.

Co udało nam się zrobić: Aktualnie nasze prace ograniczają się do kodowania strony przez naszego webmastera (ukończona w ok. 70%) oraz pisaniu wtyczek (ukończone w ok. 15%).

Plany: Jak zostało już wcześniej wspomniane w planach początkowo mamy stworzenie serwera 4FUN, opierać on będzie się na najnowszej wersji silnika gry. Chcemy zebrać dawne community serwera TeamCraft24, by znów mogli cieszyć się wspólną rozgrywką (proszę nie brać tego jako kopie serwera, nie... chcemy stworzyć coś nowego, innowacyjnego, coś co na stałe zagości w sercach graczy).

Osoby/organizacje biorące udział (linki): Serwer wykonuje z przyjaciółmi, którzy pasjonują się samą grą (Minecraft) jak i informatyką. Mamy specjalistę od kodowania stron oraz pisania wtyczek (pluginów), ostatnio zaprzyjaźniliśmy się również z paczką budowniczych, którzy są chętni do pomocy. :)

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki): Tego przewidzieć jeszcze nie jestem w stanie, lecz myślę, że podczas tworzenia serwera ktoś się znajdzie. Po ewentualnym jego starcie w planach mamy otworzenie rekrutacji na forum.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp): Na pewno potrzebny nam jest serwer VPS, na którym postawić będziemy mogli serwer Minecraft jak i TeamSpeak 3 do komunikacji - myślę, że serwer VPS z nowej oferty (KVM Game Pro+) - 8GB ram wystarczy.

Co mogę zaoferować w zamian: Umieszczenie loga lvlup.pro na: stronie internetowej, forum, w tle fanpage, na ew. banerach znajdujących się na serwerze, w opisach kanałów na TS3. Na czacie serwerowym będą pojawiały się automatyczne wiadomości polecające lvlup.pro, lecz to nie wszystko... przy wielu innych okazjach będziemy wspominać o Państwa firmie.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz. Serwerów tego typu nie ma, a jak jakieś są to jest ich bardzo, a to bardzo mało. Wiedząc, jakim ten tryb sławił się zainteresowaniem, chcemy go reaktywować z wieloma nowymi udogodnieniami dla graczy, innowacyjnością, reaktywować z wieloma nowymi technikami, z którymi na inny serwerach jeszcze się nie spotkali. Tryb ten tworzony będzie DLA GRACZY, dlatego wszystko będzie z Wami konsultowane, nic nie zostanie usunięte, dodane, czy zmienione na naszą rękę, chcemy by Wam grało się u nas jak najlepiej, żebyście czuli się u nas jak w domu.

Opis 4FUN. Na koniec chciałbym opisać sam tryb 4FUN, jakby ktoś nie wiedział na czym on polega... jest to połączenie wielu rozgrywek (FreeBuild, Minigames, EasyHC [nawet ulubione EasyHC u nas znajdziecie xD] itd.). Jeżeli ktoś chce sobie pobudować - proszę, są działki. Ktoś chce powalczyć? Ależ oczywiście: PVP, gildie... A może coś bardziej egzotycznego? Mini gierki? Ależ również są, na serwerze znajdują się różnego rodzaju zabawy (spleef, mob arena, survival games itd. - te wszystkie znane mini gierki). Jak zauważyć można, każdy znajdzie coś dla siebie, nigdy nie będzie nudy. :)

To wszystko z mojej strony, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o współpracę, pozdrawiam. 😃

dragonflex
dragonflex

kolejny nudny projekt serwera mc prowadzony przez dzieci

stefanik11
stefanik11

Co do tego, że wg ciebie jest nudny to zostawiam, gdyż to twoja opinia, a co do tego, że jesteśmy dziećmi - możesz podać zakres wieku, który uważasz za dzieciństwo?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Cześć. Będę cytował dla uzyskania jasności wypowiedzi.

stefanik11:

serwera Minecraft Zaczyna się ciekawie

stefanik11:

całej sieci serwerów Minecraft Czyli to już wiemy, trafiliśmy na bardzo ambitny i nietuzinkowy projekt

stefanik11:

4FUN A cóż to? Przeczytam resztę wątku, zapewne się dowiem.

stefanik11:

Aktualnie nasze prace ograniczają się do kodowania strony przez naszego webmastera To nieźle ruszyliście z pracami 😂 Podeślecie domenę strony?

stefanik11:

coś co na stałe zagości w sercach graczy 😂

stefanik11:

8GB ram wystarczy. No na jeden serwer wystarczy, ale czy koszt zwróci wam się z jakichś VIPów?

stefanik11:

Serwerów tego typu nie ma No jak to? :O

stefanik11:

Tryb ten tworzony będzie DLA GRACZY, To teoretycznie żadna nowość.

stefanik11:

liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Haha a to mi się podobało 😃 Lekcje polskiego nie poszły na marne 😂

Ode mnie to na tyle. Niestety oceniam negatywnie :(

PS. Co do jednej z odpowiedzi.

dragonflex:

kolejny nudny projekt serwera mc

Ok, to twoje zdanie. Możesz je wyrazić.

dragonflex:

prowadzony przez dzieci

Ale tego już nie powinieneś :/

Meretti
Meretti

stefanik11:

Opis 4FUN.

Na koniec chciałbym opisać sam tryb 4FUN, jakby ktoś nie wiedział na czym on polega… jest to połączenie wielu rozgrywek (FreeBuild, Minigames, EasyHC [nawet ulubione EasyHC u nas znajdziecie xD] itd.). Jeżeli ktoś chce sobie pobudować - proszę, są działki. Ktoś chce powalczyć? Ależ oczywiście: PVP, gildie… A może coś bardziej egzotycznego? Mini gierki? Ależ również są, na serwerze znajdują się różnego rodzaju zabawy (spleef, mob arena, survival games itd. - te wszystkie znane mini gierki). Jak zauważyć można, każdy znajdzie coś dla siebie, nigdy nie będzie nudy. :slight_smile:

Czyli napchanie wszystkiego w jeden tryb? Moim zdaniem powstało by wielkie masło.......

MichQ
MichQ

Hemm..

stefanik11:

Naszym celem stworzenie jest początkowo serwera Minecraft

Kolejny? Liczę na to że nie EASYHC 😄

stefanik11:

Pierwszym trybem, który chcemy wykonać jest 4FUN Ahym...

stefanik11:

Aktualnie nasze prace ograniczają się do kodowania strony Jakaś domena będzie ??

stefanik11:

8GB ram wystarczy

Tak wystarczy

stefanik11:

Serwerów tego typu nie ma,

Nadal nie wiem co to w ogolę jest za tryb 😃

stefanik11:

Tryb ten tworzony będzie DLA GRACZY, No oczywista sprawa

stefanik11:

FreeBuild, Minigames, EasyHC EasyHC 😃

stefanik11:

Jeżeli ktoś chce sobie pobudować - proszę, są działki. Ktoś chce powalczyć? Ależ oczywiście: PVP, gildie… A może coś bardziej egzotycznego? Mini gierki? Ależ również są, na serwerze znajdują się różnego rodzaju zabawy (spleef, mob arena, survival games itd. - te wszystkie znane mini gierki)

Co i to wszystko na 8GB yhm

Nie ma konkretów żadnych SS etc 😥

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Powtarzam się jak zacięta płyta w większości aplikacji o współpracę, jednakże wiele z nich nie spełnia żadnych konkretnych wymagań na współpracę. LVL UP celuje w wyjątkowo, wyjątkowe serwery. Takie, których nie ma, które wprowadzają coś innowacyjnego do gry, coś czego jeszcze nie było... Wszystko co prezentujesz @stefanik11 było jest i będzie. Jeśli masz naprawdę wielką determinacje możesz stworzyć taki serwer, a LVL UP może być hostingiem, który pomoże Ci osiągnąć twój cel.

Jednakże projekt prezentowany przez Ciebie nie spełnia wymagań do współpracy, dlatego też jestem na nie.

Życzę Ci jednak powodzenia, jeśli zdecydujesz się na stworzenie serwera. :slight_smile: Miłego dnia

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone