SoPlay- SkyBlock bazowany na Metin2!

Zombie
współpraca-odrzucone
xNexT
xNexT

Nazwa projektu

SoPlay

Cel

Stworzenie serwera SkyBlock wzorowanego na Metin2/ stworzenie także sieci, bedziemy dołaczać pod nasze lobby serwery.

Co udało nam się zrobić

Mapa jest budowana a pliki sa zrobione w 50%

Plany

Chcemy skonczyc pluginy w 100%. I stworzyc myslę, że pierwszy taki serwer. W pózniejszym czasie robić inne tryby są juz plany stworzenia MiniGames oraz PVP. Chcemy też dołączać inne serwery pod nasze lobby

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 4GB RAM EU na poczatek mozemy zejsc nizej jesli to bedzie problem Co mogę zaoferować w zamian

W grze co 10 minut informacja Serwer sponsoruje LVLUP.pro Na stronie głowny sponsor LVLUP.pro Na forum glowny sponsor LVLUP.pro Na TS3 Glowny sponsor LVLUP.pro Na FanPage'u glowny sponsor lvlup.pro 90% z ItemShopu Na reklamach serwera Serwer sponsoruje LVLUP.pro

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Bedzie to SkyBlock! Ale nie taki jak mają wszyscy... Czym bedzie sie nasz wyróżńiał? Bedzie bazowany na serwerze Metin2 Beda Doungeony, Nowe zbroje,Nowe miecze, Nowe luki, KD(czyli kamienie ktore np. daja nam szybsze kopanie),rozne eventy, Od 30(kopania) lvl jest mapa ze surowcami,Zadania Czerwone,Zolte,Niebieskie(poziomy) Tworzymy siec serwerow Mamy wykupione lobby (vps 4gb) A ten serwer chcemy na skyblocka.(50 slotow) Byc moze zrobimy wiecej naszych jesli SkyBlock wypali. -Launcher! Parkoury ranking -wykopanego kamienia i bruku -nolife -poziomow z kopania -wysp na stronie www wszystko do metina(Czyli metin2 w mc) Jackpot(jak w cs go) Losowe kody(kody pierwsza osoba przepisze- dostaje 4 sztabki zelaza W dzien działa PVP w nocy NIE Poziom kopania 30lvl= dostep do mapy z surowcami SoPlayPunkty- punkty na powiekszanie wyspy Bankomat=1 minuta na serwerze=1$ Aukcje Skrzynki za pieniadze z bankomatu(drop zelazo,zloto,itd) KD+ 1 ze stone KD +2 z CobbleX KD +3 z Pandory KD +4 z Doungeon 1vs1 i 2vs2 Nether dla vipa lub bilet (drop 1%) Nowe zbroje Nowe miecze Nowe luki No i standardowy Sky +doungeony i zadania

koweq
koweq

Kolejny serwer SkyBlock? Ja już się nie wypowiadam...

xNexT
xNexT

Nie jest to typowy skyblock.. Przeczytałeś przynajmiej jakie będzie miał dodatki czy tylko post chciałeś nabic?

koweq
koweq

xNexT:

Mamy wykupione lobby (vps 4gb) A ten serwer chcemy na skyblocka.(50 slotow)Byc moze zrobimy wiecej naszych jesli SkyBlock wypali.-Launcher!

O co chodzi z tym launcherem?

xNexT
xNexT

Zrobimy wlasny launcher ktory bedzie pobieral optifine i reis mini map jak i newsy z serwera i strony.

endrjoo96
endrjoo96

Strasznie przekombinowany tryb... SkyBlock z Metinem? Nie trawię tego połączenia... Nie miałbym nic przeciwko, lecz wygląd podania mnie odpycha... Wiele informacji nic nie wnosi do współpracy. Póki co, pozostaję neutralny.

kacper_o
kacper_o

Metin na skyblocku??? Oszalałeś?? Zrób może prędzej serwer RPG z odwzorowaniem mapy z metina i questami z prawdziwego zdarzenia... Co do prezentacji, jest napisana tak amatorsko, że prawie nic nie mogę z niej wyczytać. Dowiedziałem się tylko tego, że "mapa jest budowana, a pliki sa zrobione w 50%". Jestem na NIE.

xNexT
xNexT

Nie jest to do końca metin2.. Z metina sa tylko miecze,luki,zbroje jak i kd czyli kamien duszy i tyle..

koweq
koweq

xNexT:

Chcemy skonczyc pluginy w 100%

To znaczy że sami je robicie?

xNexT
xNexT

Nie jaki jest sens np. Pisania essenstiala. Bierzemy podstawowe pluginy z internetu a piszemy te ktore wprowadzaja nasz system rozgrywki

kacper_o
kacper_o

O.o Czyli tak naprawdę to jest typowy skyblock z małymi dodatkami?? Teraz jestem bardziej na nie niż przedtem... Sorki ale moim zdaniem się to nie sprzeda.

koweq
koweq

xNexT:

Nether dla vipa lub bilet (drop 1%)

A co jeszcze ten Vip będzie miał? Czytałeś minecraftową EULE?

xNexT
xNexT

Nikt sie nia nie przejmuje ale napewno nie bedzie mial itemow ktore beda mu pomagac w grze

koweq
koweq

Ale jednak Nether będzię czymś co ułatwia rozrywkę...

xNexT
xNexT

Ale w malym stopniu poniewaz ze stone jak j doungeonow oraz cobblex mozna dropnac bilet

endrjoo96
endrjoo96

Ok, czyli to będzie skyblock z dodatkami pod pvp? To tak jakby zrobić serwer survival na paczce modów... Żadna innowacja, tylko urozmaicenie. Jestem na NIE

xNexT
xNexT

W sumie jednak tak.. Wycofiemy zbroje luki miecze a zostawimy kd

koweq
koweq

Ale zdajesz sobię sprawę że nie wolno wogóle sprzedawać dostępów do stref itp. Można tylko rzeczy kosmetyczne. Jestem na wielkie, tłuste N I E

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

xNexT:

Mapa jest budowana

Na jakim poziomie budowania? Czy mógłbyś pokazać gotowe rzeczy - zżera mnie ciekawość :) ?

Widzę, że nie źle się porobiło, wklejamy w skyblock kawałki Metina... Pomysł mnie nie zdobył, przykro mi. Nie jest to zbyt wielka innowacja. Prezentacja nie jest atrakcyjna pod żadnym względem, to też na minus dla projektu.

A tak poza tym sam nie jesteś zdecydowany i przekonany do swojego pomysłu, o czym świadczy ta wypowiedź: >xNexT:

W sumie jednak tak.. Wycofiemy zbroje luki miecze a zostawimy kd

Przykro mi, lecz ja też jestem na NIE.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.