Spigot.pl - zarabiaj na swojej twórczości, forum o serwerach Minecraft

Projekty użytkowników
artur9010
artur9010

image|650x180

Tworzysz pluginy, mapy, skrypty? Może konfigurujesz pluginy i chciałbyś się nimi z kimś podzielić ale tak z drugiej strony - po co skoro nic z tego nie będziesz miał?

Na spigot.pl za pobieranie plików udostępnionych przez Ciebie dostajesz monetki które później możesz wymienić na wspałniałe nagrody typu 20zł paysafecard (uh czeka mnie bieganie do żabki). Więcej informacji znajdziesz na stronie https://spigot.pl/zarabiaj

Monetki otrzymuje się również za inne aktywności typu pisanie postów, otrzymywanie lajków czy codzienne logowanie się.

Jeśli np. udostępniasz pluginy na swoim discordzie to zamiast wrzucać plik, zarzuć linkiem do pobrania pliku z spigota, możesz dorzucić sobie też jakąś skracarke linków i zgarnąć jeszcze więcej.

Z kodem minecraft-list.org 12% rabatu w lvlup.pro

Screenshot 2022-05-05 at 19.08.14|690x394 Screenshot 2022-05-05 at 19.08.28|690x394

artur9010
artur9010

Bump

artur9010
artur9010

bump

artur9010
artur9010

bump

Axerr
Axerr

Jaki jest Twój model biznesowy? Mam na myśli: co masz z tego, że chcesz materialnie nagradzać użytkowników za udostępnianie plików? Ciekawi mnie to, bo raczej nikt bez powodu nie rozrzuca pieniędzy na ulicy tak o.

artur9010
artur9010

Axerr:

co masz z tego, że chcesz materialnie nagradzać użytkowników za udostępnianie plików? ruch, pieniadze

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.