Sponsoring :) Współpraca

Zombie
współpraca-odrzucone
t3ziG
t3ziG

Cześć, z tej strony Patryk ' t3ziG' Jestem osobą doświadczoną i stanowczą, lecz potrzebuję wsparcia z waszej strony :). Wasz hosting polecił mi mój kolega z Paczki AntyCheat BlaizingPack, nie wiem czy znacie, czy też nie.

Mam zasadnicze pytanie, jestem budowniczym serwerów Minecraft m.in Arivi/MCHC/ prowadzę swoją działalność " HardCast "

Jednakże przechodząc do spraw oczywistych wraz z kolegą chcemy stworzyć serwer PVP/Frakcje/Gidlie Pewnie wiecie co to za mod, więc nie bd się rozpisywał na ten temat. Serwer szybko stanął by na nogi, gdyby była dobra maszyna. Aktualnie mamy znajomości i dosyć sporych jutuberów m.in InviaczeG, EJKEJ, JaredMaister, EpiicMonster, Zosiaa, i wiele wiele innych. Jesteśmy już gotowi startować na dniach pod względem pluginów itd. Nie zamierzamy startować na serwerze za 10 zł, ponieważ nie o to nam się rozchodzi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie aktualnie myślimy, że przy naszych oczekiwaniach i staraniach na starcie może być dosyć spora ilość i nie nie mówię tutaj o 100 osobach, 200 tylko powyżej 500 a nawet suma dochodząca do 1k osób.

Tak jak pisałem jeżeli maszyna uciągnie naszą ilość graczy, jesteśmy w stanie współpracować na podstawie wynagrodzenia zwracającej się maszyny a nawet z dodatkiem, oczywiście nie zabraknie wasze loga, oraz krótkiego opisu dla was :slight_smile:

Jeżeli chodzi o drop serwera oraz jak on ma wyglądać :slight_smile: Chcemy przedstawić ludziom starszą grę czyli minimalny drop oczywiście bez przesady jak MCHC, ale zarówno brak banów po dedzie na ileś tam godzin. Podwojona stowniarka, skrzynki po 2 dni edycji itd

Czekam na waszą odpowiedź t3ziG.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
koweq
koweq

kompletny brak czegokolwiek unikalnego.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Najśmieszniejsze jest to, że założył identyczny wątek w kategorii "aktywne" i musiałem go skasować ;P

kacper_o
kacper_o

Zero innowacyjności = Zero szans na przejście projektu... Swoją drogą prezentacja jest zupełnie nieprzemyślana:P

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

t3ziG:

sporych jutuberów Żadnego z nich nie znam XD

Serwer identyczny jak każdy, co nam da współpraca z takim serwerem?

t3ziG
t3ziG

Wynagrodzenie pieniężne?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Chcesz płacić hostingowi za reklame? xD

t3ziG
t3ziG

Chce wynająć serwer na start a potem go normalnie opłacać :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

t3ziG:

Chce wynająć serwer na start a potem go normalnie opłacać

Dzierżawa serwera VPS nie wymaga pisania w dziale współpracy? ;P

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chodzi mu o taki program "startup", czyli jak w temacie o współpracy jest napisane - hosting pomaga serwerowi się rozwinąć sponsorując mu maszynę (VPSa, serwer MC) a gdy serwer będzie w stanie samodzielnie się opłacać to lvlup zaoferuje zniżkę na produkty.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Inwestycja min. 600zł to jednak spore ryzyko 😄 Dodatkowo, unikalności brak. Format tematu też pozostawia wiele do życzenia.

Anno
Anno
  1. Nie zastosowanie się do wzoru
  2. Twój serwer się niczym nie wyróżnia od innych serwerów napisz co masz unikalnego 😉
  3. Jeżeli prowadzisz działalność " HardCast " to stać was na zakup odpowiedniej maszyny 😉

Jestem na NIE

Pantoflarz
Pantoflarz

Takiego bloku tekstu to ja czytać nie będe. Po to jest wzór abym mógł wyłapać to co najważniejsze - a tu widzę tylko dużo tekstu, powiedziane wszystko tak ogólnikowo że pożal się boże, ale każdy ma być na tak.

Włóż w to trochę pracy, wtedy wychodz do ludu 😛

luxDev
luxDev Pionier

Również przytoczę tutaj te słowa:

SystemZ:

Każdy wątek musi korzystać z szablonu który sam się pojawia w momencie jego tworzenia.

Co do serwera, nic nowego, nawet nie zaprezentowałeś co tam zrobisz, tylko zostaliśmy poinformowani o tym że to tryb Easyhc/frakcje czy coś.

Co do "jutuberów" coś mi tutaj nie pasuje, tak samo z ilością graczy, wątpię że spigot uciągnie 1k osób, do 800 może troszkę więcej zależy od konfiguracji i strony technicznej.

Mój głos w tej Propozycji Wspólpracy jest niestety na nie 😦

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

luxDev:

wątpię że spigot uciągnie 1k osób, do 800 może troszkę więcej zależy od konfiguracji i strony technicznej.

Sektory 😛

luxDev
luxDev Pionier

O tym natomiast nie wspomniał :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone