Sprawdzanie ostatniego połączenia

Pytania i problemy
php
MTGmati
MTGmati

Potrzebuje pomocy...


Napisanie bota pod serwer ts3. Myślę coś na oparciu o Last_conntect, wtedy bot sprawdza w wyznaczonej strefie ostatni czasz połączenia od serwera, jeżeli jest za stary to usuwa kanał a na jego miejsce daje nowy.

MTGmati
MTGmati

@Glupikocz PRIVATE CHANNEL CHECKER Sprawdza w podanej strefie czy kanały prywatne mają aktualną godzinę, aktualizuje godzinę gdy właściciel siedzi na kanale oraz usuwa gdy data jest przestarzała.


Powoduje to skanowanie kanałów co 30min. Jeżeli skanowanie ustawimy na 24h to użytkownik, musiałby siedzieć na kanale, aż bot zacznie skanować je wszystkie i dopiero wyjść. Edytowałem kanał i dopisałem na czy ma się to opierać.

Glupikocz
Glupikocz

Przecież tak jest? nie rozumiem o co chodzi może jakiś priv czy coś? można ustawić żeby bot sprawdzał co 1 dzień a kanał usuwał po 7 np

MTGmati
MTGmati

@Glupikocz Tak wiem, że można ustawić co 1 Dzień, ale jeżeli ustawimy co jeden dzień, to osoby nie będą zaliczanie do skanowania przez bota, jeżeli ich akurat nie ma.


Dzięki funkcji oparciu o Last_conntect możemy zobaczyć, kiedy osoba (Channel Head Admin) był ostatnio na serwerze, i jak data połączenia będzie za stara to usunąć kanał i zastąpić go nowym kanałem. Wtedy skanowanie może odbywać się co 24h bez zbędnego edytowania kanału czy wpisywania daty w Topic (oczywiście możemy dodać jakieś informacje, np. Ostatnie skanowanie odbyło się...)

Glupikocz
Glupikocz

To nie mozesz tego dopisać i ustawić array na ile ma sprawdzać?

MTGmati
MTGmati

Co? Jakie dopisywanie array.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.