Sprzedam licencje aal 128 , MBot 25.0

Zombie
rynek-sprzedam
WantedFPS
WantedFPS

Witam mam do sprzedania licencje na ts 128 slotów ważna jeszcze przez 1 rok i 2 miesiące oraz mbota wersje 25.0 z licencja kupowanego u klaskaia tak samo licencje od niego jeśli jesteś zainteresowany kupnem napisz Prywatną Wiadomość . Płatność tylko przelewem bankowym ;) pozdro

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

WantedFPS:

lub gg:62577557

Raczej tylko

WantedFPS:

wiadomość prywatną

;)

A co do licencji, nie wiem jak to jest z AAL, ale czy można ją odsprzedać?

WantedFPS
WantedFPS

Nie wiem czy można ją odsprzedać ale klaskai mi ją od sprzedał wiec myślę że się da

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

to czy się da to jedno, to czy licencja na to pozwala to drugie ;)

Meretti
Meretti

SystemZ:

AAL

Licencja której w zasadzie jedynym wymogiem jest nie odsprzedawanie tych slotów innym osobom.

Licencja na to nie pozwala 😉

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie odsprzedawanie slotów, a nie licencji. Jeśli kupił AAL na 2 wirtualne serwery z 128 slotami, to na przykład według regulaminu nie może odsprzedać komuś 100 slotów, zostawiając sobie 28. Ale czy może licencję (nie sloty) sprzedać to inna kwestia :)

Meretti
Meretti

Znalazłem podobny wątek na innym forum i cytuje "Czy legalne czy nie - to zależy jak na to spojrzymy. Ty nie ingerujesz w aplikację TeamSpeak (klient) ani nie używasz żadnych cracków (a oprogramowanie serwerowe jest Darmowe). Z tym wyjątkiem że adres IP teamspeak.com kieruje dziwnym przypadkiem na mój serwer licencjonowania :). Więc można powiedzieć że "zhackowałem" Ci serwer i kieruje ten adres teamspeak.com na mój serwer. napisałem "zhackowałem" ponieważ nie jest to żadne włamanie tylko pokierowanie hosta na inne IP :) Opcjonalnie tak napiszę: Prawnie i formalnie wszystko jest legalne - tylko czy będzie podobać się osobom z teamspeak.com odpowiedzcie sobie sami :)"

"Zawsze jest opcja, że użytkownik zgłosi na support jakąś skargę i sami wpadną na właściwą drogę. ;) Na większa skale nie polecam stosować takiego rozwiązania - konkurencja nie śpi."