Sprzedam WPLN LVLUP

Zombie
rynek-sprzedam
kacan
kacan

Witam. Posiadam 410 wpln na hostingu, które raczej mi się nie przydają bo przerzuciłem się na serwer dedykowany więc chętnie je sprzedam.

Płatność PayPal, Przelew(Przez Homepay, będzie szybciej dla kupującego (o ile jest jego bank)). Cena: 70% (100wpln= 70zł) Sprzedaje po minimum 50wpln(35zł) aby nie pisać co chwile ticketu.

Kontakt po przez prywatną wiadomość na forum.

//@adminek153 Zmieniłem treść wątku, aby spełniała regulamin rynku:

SystemZ:

Przy ogłoszeniach proszę nie podawać swoich danych kontaktowych lecz prosić o kontakt przez PW.

eSuu
eSuu

Kolejny scam? Tak jak było z @Leon ?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie można tak osądzać - proponuję, jeśli ktoś z "bardziej znanych" na tym forum osób chce dokonać zakupu, to niech pierw sprzedawca dokona przelewu wPLN a dopiero później "bardziej znana" osoba przeleje prawdziwe pieniądze :)

kacan
kacan

Zdaję sobie sprawe, że nie jestem znany na forum bo raczej się tu nie udzielałem więc będzie mi trudno to komuś sprzedać. Niestety nie kojarzę stąd osób kompletnie dlatego to idzie w dwie strony, ja też zostać oszukany. Ktoś będzie musiał się przekonać, że to nie scam. Mogę dodać krótki filmik, że faktycznie posiadam środki https://youtu.be/ciLjFLEjgBY

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie ma problemu, po prostu ciężko jest tak uwierzyć. Moja metoda jest najtrafniejsza i po prostu najbezpieczniejsza dla obu stron :)

Anno
Anno

Ile masz na stanie ?

kacan
kacan

Całość czyli 410wpln. Kontakt na pm na forum.

kacan
kacan

Wszystko jest nadal aktualne, cała kwota dostępna Kontakt przez PM. Z powodu braku zainteresowania zmianiam kwotę minimalną na 20WPLN(14zł).

kacan
kacan

Oferta nadal aktualna, cała kwota dostępna, możliwa zapłata przez PSC (kontem lub daną kwotą z psc).

tirex
tirex

Polecam tego Pana. Jestem zadowolony z dokonanego zakupu. wPLN otrzymałem w mniej, niż 24h od przelania pieniędzy na Paypal ze względu na potrzebe interwencji właściciela hostingu (wiadomo).

DoreK
DoreK α-tester v3

Można wiedzieć ile kupiłeś wpln? Też mam zamiar kupić jednak na zasadzie którą napisał @Timo ;)

jahumen
jahumen Pionier

Polecam, wszystko przebiegło bardzo szybko i bez żadnych problemów.

DoreK
DoreK α-tester v3

Również polecam, szybka i bezproblemowa transakcja.

kacan
kacan

Pozostało 83WPLN , zainteresowanych zapraszam na pm. :slight_smile:

kacan
kacan

Pozostało 28WPLN