Sprzedam WPLN na Hostingu LVLUP

Zombie
rynek-sprzedam
Leon
Leon

Witam mam do sprzedania 83 WPLN oczekuję 40 zł jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o pw :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ooo całkiem dobra cena, mniej niż 50% :O

kubus
kubus

O ile to nie oszustwo 😃

Leon
Leon

Oszustwo niech się wypowie @akuku597 i jeszcze 1 osoba której nicku nie znam :D

kubus
kubus

Może to twój kolega, dobra nie wnikam już głebiej, powodzenia.

Leon
Leon

Zmiana Sprzedam 83 WPLN za 30ZŁ

DoreK
DoreK α-tester v3

Po co masz sprzedawać skoro chyba jasno uzgodniliśmy że mam zamiar kupić wszystko, tak? Wydaje mi się że kręcisz i chyba zrezygnuję z zakupu.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Kupisz za 45% i sprzedasz za 75%? :D Leon po prostu nie ma doświadczenia w takich biznesach.

Leon
Leon

@DoreK Mam dla ciebie WPLN spokojnie ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie sprzedaję już WPLN, potrzebuję dla swojego serwera :V

Leon
Leon

@Timo po co ja mam mieć doświadczenie skoro już nic nie będę kupował na tym hostingu

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie chodzi wyłącznie o ten hosting, chodzi o doświadczenie ze sprzedażą czegokolwiek, tak marginesem mówiąc. Jak sprzedajesz coś i masz tylko jedną sztukę i ktoś chce nabyć, to raczej nie chodzisz dalej i szukasz klientów, bo jednego już masz ;)

Leon
Leon

Ale przecież WPLN dalej mam ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ile tak wgl masz? Bo może kupię więcej : P

Leon
Leon

@DoreK zostało mi 152 WPLN

Leon
Leon

Witam sprzedam 120 WPLN na hostingu LVLUP 50% ceny ;) . Zapraszam na PW :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie polecam, prawdopodobny oszust. Od 5 dni czekam na przelanie mi 152 WPLN, zapłaciłem 75 zł paypalem, WPLN do tej pory nie mam, wmawia mi że ticket wysłał i dalej nie ma odpowiedzi - pfff, dobre sobie. Do póki nie będę miał WPLN, nie wycofam tej opinii. Póki co nie wstawię wiadomości prywatnych, gość ma czas do 72H w przeciwnym razie sprawa zostanie skierowana tam gdzie jej miejsce+dam ss z PW.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Proszę o trzymanie się zasady 1 oferta = 1 wątek. Nie ma co tworzyć zbędnego chaosu :)

E-pg
E-pg

Jest na to jakiś paragraf? :kappa:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
7. nie kradnij

:kappa:

tirex
tirex

Prosiłbym o wypowiedzenie się @SystemZ'a czy tickety, aby wykonać płatność zostały odebrane od użytkownika 23755 albo czy są do odebrania?

DoreK
DoreK α-tester v3

Pytałem się go o to, stwierdził że nie może pisać takich danych (prywatność!11!!)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Informacja, czy na ticket odpisano, prawdopodobnie znajduje się tutaj: https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro?refresh=5m&orgId=1 Jeśli ticket został utworzony więcej niż 24h temu (z tego co patrzę teraz), to ma już odpowiedź.

tirex
tirex

Też zostałem oszukany i wyszedłem na tym jakbym kupił 60 wPLN za 65 PLN. Dużo nie straciłem, ale zawsze jakaś kwota to jest i nie zamierzam tego tak zostawić.

DoreK
DoreK α-tester v3

A prawda jest taka że nie wysłał, oszust... @tirex również nie zamierzam tego tak zostawić ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DoreK @tirex Jeśli płaciliście Paypalem to możecie dokonać zwrotu przez Paypala. Ewentualnie jeśli płaciliście kartą przez Paypala to można zgłosić reklamację w banku na tą daną płatność kartą. Zamrozi to środki na koncie przyjmującego płatność. Przynajmniej tak to wygląda jeśli konto przymującego jest firmowe.

@Leon Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji w ciągu najbliższych 48h. Brak reakcji będzie skutkować perm banem ze względu na prawdopodobne szkodliwe działania względem naszej społeczności.

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja płaciłem kartą przez Paypal, ale konto na pewno nie jest firmowe... ehh :(

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak czy inaczej sądzę że warto sprawdzić czy jest taka opcja w twoim profilu przy tej płatnosci.

DoreK
DoreK α-tester v3

W którym miejscu?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jak ja płace paypalem to zawsze można wywołać "spór" i zaproponować kwotę do oddania, niezależnie czy środki z paypala czy z karty.

Leon
Leon

@DoreK @tirex Tickety wysłane

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Dopiero teraz po ostrzeżeniach, czy wcześniej? :thinking:

DoreK
DoreK α-tester v3

Teraz po ostrzeżeniach na 100% skoro niedawno praktycznie all tickety były zrobione+czekałem tydzień, omg... Dalej czekam na wpln, zobaczymy czy na pewno nasz "kolega" te tickety wysłał :V

DoreK
DoreK α-tester v3

Tickety NIE są wysłane, gdyby były to miałbym już WPLN na koncie, według grafany nie ma ticketów bez odpowiedzi 24h+ http://imgur.com/a/SRAg3

Leon
Leon

@SystemZ Mogę uzyskać odpowiedz dlaczego jak wysyłam ticket to niby się wysłał ale jak w niego wchodze to mam 504 TIME OUT ?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zapewne błąd z twoją przeglądarką. Skorzystaj z innej, lub odczekaj 5 minut. Za dużo tutaj tych różnych błędów i przypadków.

Leon
Leon

Używam przeglądarki mozzila firefox . Jeżeli nie naprawie robię zwrot pieniędzy .

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W chwili gdy to piszę wszystkie zgłoszenia są odpisane. Nie przypominam sobie ostatnio żadnych które pasowałyby do sprawy. Nie widzę też problemów z panelem. @Leon masz ostatnią szansę na dokonanie zwrotu i załatwienie tego ugodowo.

luxDev
luxDev Pionier

Moim zdaniem ktoś tu kręci i czeka na młoteczek :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@DoreK @tirex Jak sytuacja? Macie już swoje środki? Wywołaliście spór na Paypal?

Jeśli nie macie środków to zlecam wydanie perm bana dla @Leon przez @Nieznajomy11 za szkodliwe działania dla społeczności.

DoreK
DoreK α-tester v3

WPLN nie mam, ale otrzymałem propozycję od @Leon na PW że jeśli w przeciągu 24h nie dostanę wpln to zwróci mi kasę. Napiszę do niego żeby właśnie to uczynił.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@DoreK Daj znać moderatorom jeśli w ciągu doby nie otrzymasz ani hajsu ani odpowiedzi a my zajmiemy się resztą.

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie dostałem zwrotu, użytkownik ten był 5h temu. Ani kasy, ani odpowiedzi na PM ani tu. Niestety nie mogę otworzyć sporu bo mam informację że muszę się skontaktować ze sprzedawcą xd.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Podczas otwierania sporu masz napisać wiadomość? Czy odrzuca możliwość sporu i masz np. przez stronę sprzedawcy napisać?

DoreK
DoreK α-tester v3

"Niestety, ta transakcja nie może zostać zakwestionowana, ponieważ jej przedmiotem nie są towary ani usługi. Skontaktuj się bezpośrednio z odbiorcą." Coś takiego mam i nie mogę kontynuować.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No tak, przelew do osoby prywatnej. No to jeśli Leon się nie zlituje nad tobą, to nie odzyskasz kasy :/

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jako, że użytkownik został zbanowany, oferta nie jest aktualna; zamykam wątek. Szkoda, że wyszło jak wyszło .