Strike-TS3.pl - Serwer z przyszłością!

Projekty użytkowników
aktywny
Anno
Anno

285x500

IP do skopiowania: Strike-ts3.pl

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Te napisy troche słabo widoczne na tym tle

Arimer
Arimer

polecam

MichQ
MichQ

A więc tak:

  • "plus" Za licencję NPL
  • "plus" Za Automatyzację
  • "plus" Za Ładny przejrzysty banner
  • Troszkę ctrl+c innych teamspeaków tzn. powtarzające się opcje / kanały itp. No ale trudno tu być orginalnym :D

Ogółem nie najgorszy serwer :D 7/10

Anno
Anno

Dziękuję za opinie :D

@MichQ

Co jest nie tak z kanałami ?

MichQ
MichQ

Po prostu już widziałem na kilku podobny "design" ale trudno tu być unikalnym :D Ładny jest

Anno
Anno

To jest tylko teamspeak to ciężko zrobić coś WOW gdzie nie ma tego gdzie indziej 😃

Arimer
Arimer

administracja jest bardzo miła polecam

Lukass
Lukass

Prezentacja niezbyt pokazująca tematykę serwera TeamSpeak (Mówię tu o tle) Nie postarałeś się Konkol a dobrze wiem, że twoje pracę graficzne co niektóre są ładnie wykonane. Sam serwer na pierwszy rzut oka nie jest jakiś rewelacyjny. Strefę partnerów, mowa tu o YouTuberach i ten jeden serwer Minecraft umieścił bym na górze, żeby strefa publiczna była bardziej widoczna i nowym użytkownikom od razu będzie się rzucać w oczy. Życzę samych sukcesów w prowadzeniu serwera! Powodzonka :)

Anno
Anno

Dzięki za opinię @Lukass

Werton
Werton

Team Speak3, na poziomie. Polecam i pozdrawiam.

Anno
Anno

undefined

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czy wam też się wydaje że nie ma spacji w "NOWYBOT"? :D

Anno
Anno

Jest spacja 😉

seven23
seven23

Polecam <3

Anno
Anno

Już niedługo nasz autorski panel zostanie udostępniony dla wszystkich w załączniku podsyłam wam wstępny wygląd panelu! ​

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

luxDev
luxDev Pionier

Co to za background na ostatnim zdjęciu, tak mi się podoba 😍

Glupikocz
Glupikocz

Mógłbym wiedzieć co to za template strony? bo już widziałęm kilka stron tak ma? albo przez kogo został stworzony?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
Glupikocz
Glupikocz

Ale chodzi mi bardziej nie o ten Adminlte bo wiem co to ale chodzi mi o tym co mają na stronie głównej bo kilka już TS3 tak ma Strike-TS3.pl