Strona dla Twojego serwera Minecraft

Zombie
adam23450
adam23450
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sądzę że dobrym pomysłem byłoby umieścić stronę demo w opisie aukcji czy też tu na forum. Mało osób kupi kota w worku czyli szablonu bez jego zobaczenia w swojej przeglądarce.

adam23450
adam23450

Bardzo dobry pomysł. Dodam tylko ma serwer i dam linka.

Demo:http://demo.mintsowy.pl/

kuba17ism
kuba17ism

Powiedz mi, jak to jest, że na jednym forum dajesz tą stronę za darmo, a na drugim chcesz za nią 9.50?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Poświęcając 5min swojego czasu mogę stwierdzić że "za darmo" to lepsza cena dla tego co próbujesz sprzedać. Swoją drogą wiesz o czymś takim jak obowiązek odprowadzenia podatku od sprzedaży i konieczność założenia działalności do tego w większości przypadków, prawda? Nie pomyślenie o tym potrafi czasami wpędzić w kłopoty.

Krótka recenzja techniczna:

Brak ustawionego kodowania UTF-8 i relatywnie linki do zasobów. Wszystkie linki do CDN są ustawione na zminifikowane zasoby, ale jeden nie, co sugeruje zachowanie typu totalne kopiuj wklej zamiast chwilę pomyśleć i dostawić do bootstrapa .min przed .css 690x97

Zabawny zakaz zmieniania stopki. Pomijając problemy z utf8, a mamy już przecież 2016 rok, to nie 2000 rok aby go nie używać. 409x74

Jeśli chcesz to tak na serio to użyj ionCube lub przygotuj pełnoprawną licencję tak aby użytkownik mógł ją respektować.

No i jak zobaczyłem taki kwiatek na końcu to już sądzę że nie muszę szukać dalej. Rozpoczęty na nowo tag i do tego jeszcze doctype na końcu (?) Wygląda to na brak elementarnej znajomości HTML twórcy, mimo że nie jest to nawet język programowania 105x58

Aż strach pomyśleć jak wygląda mechanizm autoryzacji i inne rzeczy po stronie serwera w takim razie, ja wolałem nie sprawdzać.

Podsumowując jak dla mnie to lepiej poćwicz, udostępnij ludziom za darmo i jak się wprawisz to wtedy próbuj robić jakikolwiek biznes z tym związany bo możesz narobić szkód innym i sobie. 9,50zł to niska cena i może usprawiedliwiać jakość ale ta jakość i podejście równocześnie psuje rynek.

adam23450
adam23450

Normalnie

adam23450
adam23450

Wiem że muszę popracowac nad kodem :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adam23450:

Wiem że muszę popracowac nad kodem :slight_smile:

Trochę więcej niż trochę 😛

adam23450:

Normalnie

Ok, załóżmy że idziesz kupić do sklepu coś o wartości 10PLN, powiedzmy że paczkę cukierków. Kupujesz i wychodząc ze sklepu widzisz osobę która je takie same i mówi

Patrz, dostałem za darmo

Rozumiem że po tym zajściu czujesz się zadowolony?

Ja tak jak i większość innych osób poczułaby się oszukana. To złe podejście do klienta i kolejny dowód na to że psujesz rynek takimi zagraniami. Akceptowalnym podejściem byłoby oferowanie zniżki w wybranych miejscach lub stworzenie nowej bardziej rozbudowanej wersji za opłatą.

adam23450
adam23450

Najpierw muszę więcej nad tym popracować bo są błędy po którym zajściu z tymi cukierkami ?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Fajnie się pochwalić kilkoma lekcjami html'a i css'a i JS'a, ale za 9zł na targu możesz kupić stronę z systemem...

Fajnie, że zajmujesz się projektowaniem stron www i ja życzę Ci tworzenia coraz to lepszych stron ;) .

adam23450
adam23450

Strona jest z systemem tzn. podpięta do bazy jest dodawanie newsów i użytkowników. Dzięki 😉

bezkapi
bezkapi

Nie wiem czy dobrym pomyslem bylo wypisywanie hasla gdy wystapil blad z baza danych. W ogole wiesz, ze hasla wypadalo by zaszyfrowac?