Strzelanka z LVLUP.PRO :)

Zombie
współpraca-odrzucone
Cloud
Cloud

Witam mam na imię Dawid lat 21 , Posiadam nie wielką serwerownie counter stricke 1.6 :) jak widać w temacie chciałbym podpiąć współpracę z waszym hostingiem, Dlaczego ponieważ wasze serwery w sam raz nadają się na większą sieć. Sieć została 3 dni temu założona aktualnie pracujemy nad forum które jak wiadomo nie jest łatwe do ogarnięcia. Również mamy w planach postawienia serwera/ów cs:go

Co Zyskaliśmy? Sieć powstała 3 dni temu a serwery grzeją się od graczy hehe :) z dnia na dzień wzrasta liczba użytkowników na serwerach dlatego chciałbym chcieliśmy założyć nie tylko jeden serwer :) tylko około 5-10.

Co Dajemy w zamian? Wiadomo na forum plakat główny sponsor sieci lvlup.pro w naszym wykonaniu ;) albo nawet wasz posiadamy serwer ts3 gdzie siedzi około 50-200 osób dziennie zależy od dnia również informacja będzie wysyłana przez bota co 30 minut o waszym hostingu ponieważ posiadam u was serwer no i nie powiem sprawuje się w sam raz na moje spawy :) .

Dziękuje Dla Pana Michał F. za skierowanie mnie na forum :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Masz 21 lat i popełniasz takie błędy w pisowni, na przykład słowo w środku zdania z wielkiej litery, "temacię" itd?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zapoznaj się proszę z zasadami: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103 I popraw swój błąd.

Cloud
Cloud

Wybacz ale jeżeli osoba posiada laptopa z rozwaloną zalaną klawiaturą To tak jest :)

koweq
koweq

ale jakie konkretnie serwery chcesz? masz licencje na TSa?

Cloud
Cloud

Tak licencję kupiłem ostatnio ponieważ miałem cracka :P a były trochę straszne teksty z różnych hostingów że posiadanie crack licencji będą zamykane serwery

Nie chcę serwera tylko po prostu rabat ;)

Cloud
Cloud

Rozumiem ale pod rabat nie muszę chyba aż tak robić ? :P ponieważ jeżeli chciałbym jakiś serwer to z tym mogę się zgodzić :) ja tylko po prostu rabat np nie wiem 3-5% albo nawet 10 jeżeli dało by radę ponieważ nie będę tylko posiadał jednej maszyny u was :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wzór nie jest dla Ciebie ani dla mnie, tylko dla użytkowników. Jeśli oczekiwałbyś rabatu w odpowiednie miejsce w swojej aplikacji zawrzyj informacje, że chciałbyś uzyskać rabat.

Respektuj regulamin działu.

Cloud
Cloud

Wybacz :) ale te forum dla mnie jest troszkę dziwne do ogarnięcia sam wiesz że jest inne ale jest fajnie :) podoba mi się taki styl forum :) pozdrawiam

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony.