SunNight.pl - Nowe światło rozmów głosowych

Zombie
zarządzanie, linux
SunNight
SunNight

153x181

SunNight.pl - Jest to bezpłatny, profesjonalny oraz licencjonowany serwer. Na naszym serwerze jest wszystko dostępne całkowicie za darmo. Nie są pobierane żadne opłaty związane z rangami oraz kanałami. Serwer tworzymy z ludźmi i dla ludzi. Nasz zespół administracyjny to osoby zgrane i odpowiedzialne, dla których priorytetem jest utrzymanie serwera na najwyższym poziomie.

SunNight.pl - tworzymy z pasją powodując dynamiczny rozwój, dlatego z każdym dniem ilość użytkowników rośnie. Posiadamy silnie rozbudowaną Strefę Pomocy, gdzie żaden z naszych Użytkowników nie pozostaje bez opieki Administracji. Oferujemy również wiele ciekawych konkursów takich jak: Battle DJ, Rap Freestyle Battle, Idol, Jaka to melodia, Tyralnia oraz inne konkursy , między innymi artystyczne- zwycięzców oraz najbardziej kreatywnych użytkowników nagradzamy ciekawymi nagrodami.

SunNight.pl - oferuje:

768 slotów, 
Bezpieczeństwo oraz stabilność serwera,
Dostępność 24/7,
Profesjonalną administrację,
Silnie rozbudowaną stronę,
Samodzielny proces weryfikacyjny składający się z następujących kroków (Akceptacja regulaminu, wybór rangi płci, wybór rangi wiekowej, wybór rangi województwa),
Autorski design wyglądu serwera jak i oprawy graficznej,

Na naszym serwerze posiadamy takie strefy jak:

Strefa radiowa - strefa na, której możesz posłuchać aktualnie grającego radia, sprawdzić co było grane ostatnio o określonej godzinie. Utwór grający aktualnie jest wyświetlany w opisie bota, na chacie i na kanale.
Strefa publiczna - jak sama nazwa wskazuje może wejść tam każdy gracz, aby porozmawiać z innymi graczami.
Strefa informacyjna - na której znajdują się informację odnośnie rekrutacji na administratora bądź osiągnięcia naszych użytkowników na serwerze.
Strefa wydarzeń - są tutaj odbywane konkursy oraz eventy, posiadamy nowy system eventów które już wkrótce będą się odbywały automatycznie przez nasze serwerowe boty.
Strefa klanowa - oferujemy silnie rozbudowaną strefę dla twojego klanu, gdy już posiadasz kanał prywatny i na nim 10 graczy to swobodnie możesz odwiedzić nasz na kanale "Centrum Pomocy" i poprosić o owy kanał.
Strefa prywatna - aby otrzymać swój własny prywatny kanał to trzeba wejść na kanał "Darmowy kanał [Wejdź]" jeżeli już wejdziesz na kanał to nasza aplikacja samodzielnie przydzieli Ci kanał.
Strefa tymczasowa - samodzielnie możesz stworzyć tymczasowy kanał klikając PPM na obojętnie jaki kanał i "Create Channel" bądź "Utwórz kanał".
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Generalnie serwerów TS3 jest już ogromna ilość, ale fajnie "się zapowiada", lubie boty. Tak sobie wszedłem na stronkę i wykryłem niespójność:

  • strona www: "Nasz serwer posiada 512 slotów"
  • temat: "768 slotów, " :D
SunNight
SunNight

Timo:

at: "768 slotów, "

Dziękujemy :) Poprawiamy błąd :D

Edit. Błąd poprawiony.

Karolek
Karolek

Ale eqipy chyba nikt nie pobije :slight_smile:

Szymon
Szymon

Byłem na SunNight.pl, byłem na stronie. Osobiście mi się strona nie podoba ze względu na dość mały podgląd strony z powodem Błąd! Musisz przebywać na serwerze!. Mimo, że chce zobaczyć rankingi. Oczywiście design strony też nie jest najlepszy z powodu na dość bootstrapowy wygląd.

@Karolek Niby eqipa jest fajnym serwerem, ale zazdroszczę tam tylko 512 osób codziennie (prawie). Chociaż pewnie połowę z tych osób sam bym zbanował, bo niektórzy dość irytują (czasem tam siedzę).

SunNight
SunNight

Szymon, nie wiem w czym widzisz problem :) Mogłeś wejść na serwer i zobaczyć statystyki. Co do samej strony to każdemu użytkownikowi się podoba :)

Pozdrawiam.

SunNight
SunNight

Proszę o usunięcie tematu, gdyż niedługo będzie nowy z całkiem innym opisaniem projektu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Raczej się nie usuwa tematów na tym forum :P

Zamiast odkopywać mogłeś napisać nowy

krfcm
krfcm Pionier

Swoją drogą https://scr.hu/2ryR6q

SunNight
SunNight

Witaj, Kanały, rangi 4fun, rangi specjalne oprócz VIP - są darmowe. Patrząc na wydatek serwera to postanowiliśmy wprowadzić płatną rangę VIP oraz kanał Premium.

akuku597
akuku597

Szczerze? Trochę głupi wymóg 24h musze przesiedzieć zeby dostać zarejestrowany, ale układ kanałów mi się podoba prosty i przejrzysty

SunNight
SunNight

Na wielu serwerach wygląda tak proces rejestracyjny. Ranga rejestracyjna u mnie może pisać do użytkowników, nie chcemy różnorakich reklam innych projektów oraz wysyłanie keylogerow do użytkowników.

Staramy się zapobiegać przed takim czymś.

happi
happi

Broń Boże temu kto tam siedzi. Administrator tego serwera pisał do mnie dokładnie 6 razy o grafikę, oczywiście nigdy nie chciał płacić i zawsze się wypierał, że nie pisał i mnie niby nie zna. Archiwa nie kłamią. Zachowuje się jak jakiś pajac. Nie polecam zdecydowanie.

DoreK
DoreK α-tester v3

Offtop

W to jestem w stanie Ci uwierzyć bez dowodów :P

Pantoflarz
Pantoflarz

Serwer "konkurencji" więc nie fajnie żebym się wypowiedział, ale cóż, nie wiem czy mogę traktować jako "konkurencję" w świetle tego, co przekazała mi stara Administracja tego serwera XD

Cyrk na kółkach trochę, no ale cóż, każdy z nas do czegoś dąży.

Pozdrawiam