Szukam chętnych do współpracy przy serwerze TeamSpeak

Zombie
rynek-oferuję
KysianeK
KysianeK

**

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

**

Poszukuję osób chętnych do prowadzenia serwera, administratorowania serwerem oraz moderowania serwerem.

Poszukuję również grafików, redaktorów oraz partnerstw/współpracowników.

Ogólnie poszukuję osób, które chcą prowadzić i rozwijać serwer głosowy TeamSpeak 3

Wymagam:

  • wiek 16+
  • mutacja
  • zaangażowanie
  • styczność z zarządzaniem TeamSpeak 3 Server

Oferuje:

  • Mini VoiceVPS PL Net-Speak
  • Hosting Provider AAL 256 slots 2 servers
  • Automatyzacje NBot (hostingowe)
  • Automatyzacje ABot (wersja premium)
  • Automatyzacje Sinusbot (pełna konfiguracja Sinusbot)

Kontakt:

  • Prywatna Wiadomość
  • TeamSpeak 3: 178.217.188.228

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu bo nie wiedziałem, gdzie za bardzo dodać

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

KysianeK:

Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu bo nie wiedziałem, gdzie za bardzo dodać

Przeniesione z Administracja > TS3 do Rynek > Oferuję

KysianeK
KysianeK

Dziękuje.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Zmieniłem nazwę, po nie pasowała ;)

Tak z ciekawości: czy trzeba coś dokładać do serwera?

KysianeK
KysianeK

Nie nie trzeba nic dokładać.

Nazwa według mnie pasowała, natomiast ta jest nie zgodna z treścią :P No ale cóż jak tak ma być to musi zostać :D

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

KysianeK:

Poszukuję osób chętnych do prowadzenia serwera, administratorowania serwerem oraz moderowania serwerem.

Poszukuję również grafików, redaktorów oraz partnerstw/współpracowników.

Moim zdaniem ta nazwa jest prawidłowa niż "TeamSpeak 3 Server - Sponsoring" ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

KysianeK:

Ogólnie poszukuję osób, które chcą prowadzić i rozwijać serwer głosowy TeamSpeak 3

Oferuje:

Mini VoiceVPS PL Net-Speak Hosting Provider AAL 256 slots 2 servers

Moim zdaniem poprzednia nazwa była bliżej, może nie najładniejsza, ale taka na jaką zmieniłeś nie zawiera całej esencji tematu ;P

Zmieniłem na "Zasponsoruję serwer teamspeak3"

KysianeK
KysianeK

To już może samo TeamSpeak 3 Server, gdyż

Ogólnie poszukuję osób, które chcą prowadzić i rozwijać serwer głosowy TeamSpeak 3

Dokładniej chodzi o to,że serwer jest opłacony licencja wykupiona dostęp posiadam ja,a brakuje mi czasu na prowadzenie go w 100% :slight_smile: Kontakt ze mną jest praktycznie 24/7 jednak pracuje za granicą i w trakcie pobytu w Holandii jestem codziennie tylko w godzinach 19-23,a gdy jestem w Polsce są to całe dnie. Mimo takiego czasu pobytu natychmiastowo piszę do hostingów lub zdalnie rozwiązuje problem jaki wystąpi,a osoby,które będą w pełni wykazywać się zaangażowanie i podejdą do sprawy rzetelnie to zostaną upoważnieni dostępem poufnym :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To może "Szukam osób chętnych do (administracji|pomocy) na serwerze teamspeak"?

KysianeK
KysianeK

Może skoro jest to rynek i oferty to Oferuje TeamSpeak 3 - Współpraca ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Się rozczulamy nad tytułem :D

Szukam chętnych do współpracy przy serwerze TeamSpeak

chyba jest już w porządku :>

KysianeK
KysianeK

Jak najbardziej 😃


@Update Oferuje:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

463x338

Trochę dziwne :> 1 post, tylko tutaj, dołączył 15 min po napisaniu wątku. "Kolega"? ;P

LinGruby
LinGruby Pionier

kolega kolega dobrze trafiłeś ;-)

KysianeK
KysianeK

Kolega, który pomagał przy stworzeniu podstawy więc dziwne,żeby się nie wypowiadał

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie mam nic przeciwko, żeby współtwórca się wypowiadał, ale dla przypadkowego użytkownika wygląda jak osoba z zewnątrz. Moim zdaniem powinien się przedstawić czym się tam zajmował, wtedy byłoby to bardziej "uczciwe" ;)

semix
semix

Cześć. Polecam serwer gorąco kontakt z samym właścielem jest bezproblemowy. Skąd to wiem ? Sam pomagałem przy tworzeniu podstawy serwera i pomagam w ciągu dalszej i mam zamiar zostać tu już do końca. Brak większej ilości czasu Właściciela jest dość dotkliwe dla Administracji,gdy jestem tylko sam i tak na prawdę nie wiem za co się zabrać :P Wchodząc na TeamSpeak'a byłem po prostu Użytkownikiem lecz wykazując swoje zaangażowanie zostałem Administratorem i teraz uczę się Administratorowania TeamSpeak'a. Jeszcze raz polecam i zachęcam do zgłaszania się przez osoby,które chcą prowadzić serwer,a nie mają na niego funduszy lub chcą być Administratorem/Moderatorem czy też Redaktorem FP lub zajmować się forum na serwerze,który ma istnieć bez względu na liczbę Użytkowników. KysianeK zapomniał dodać o wymaganej kulturze osobistej :P

Arimer
Arimer

Mam kilka pytań 1 aktualne? 2 domena jest czy trzeba posiadać własną?

KysianeK
KysianeK

Aktualne

Domena nie jest problemem :D Coś się znajdzie ;P

Arimer
Arimer

Napisałem na pw

KysianeK
KysianeK

ZMIANA W OFERCIE:

Maszyna: Serwer Dedykowany TS3BAHU

Anno
Anno

Polecam Pana @KysianeK

KysianeK
KysianeK

Refresh

Serwer Dedykowany TS3BAHU

Do oferty doszły funckje:

  • Serwer WWW (konfiguracja strony wraz z forum)
  • VPS OpenVZ 8GB RAM (lvlup)
  • Automatyzacje mbot
  • Domena forumts3.pl

Kontakt

  • TeamSpeak 3: s-24h.pl
Michuupro
Michuupro Pionier

KysianeK:

s-24h.pl

Aktualne nadal?