Szukam człowieka od PHP | Toplista

Zombie
rynek-zlecę
dennijs
dennijs

Hej, razem z kolegą (@czvpka) tworzę portal o nazwie tirix. Typowa lista serwerów minecraft, tylko będzie zawierać nieco więcej funkcji ;). Przejdę od razu do sedna. Szukamy drugiego backenda - człowieka odpowiedzialnego za php i wszystkie funkcję związane z serwerem. Dobrze jakby mógł poświęcić przynajmniej te 8h w tygodniu.

Nie mam jakiś wymagań co do wieku, jeśli znasz i potrafisz działać z php to droga wolna. Co do zarobku. Jeśli takowy się pojawi to się pojawi ;). Na razie tworzymy ten projekt czysto hobbistycznie i w ramach poszerzania swoich umiejętności z zakresu pracy zespołowej oraz programowania. W niedalekiej przyszłości planujemy wyprowadzić toplistę poza granicę naszego kraju.

Więcej szczegółów podam w momencie kontaktu. Możecie śmiało zadawać pytania poniżej albo w wiadomości prywatnej :).

Pozdrawiam

undefined

Pantoflarz
Pantoflarz

Powiedzmy że znam to PHP, bo znam.

Doświadczenie w tworzeniu backendów pod różnego rodzaju zastosowania mam.

Więc czego konkretnie oczekujecie od osoby takiej jak ja? Bo rozumiem że backend, ale konkretnie, czym miałbym się zajmować, i np. co bym z tego miał dla siebie poza fejmu? :D

Pozdrawiam

dennijs
dennijs

@Pantoflarz Generalnie wszystkim. Sporo rzeczy jest już zrobionych (patrz tirix.pl). Szczegóły ustalimy gdy ostatecznie wyrazisz chęć.

Z czym na pewno będziesz miał do czynienia? Z Edycją kodu, pobieraniem danych z bazy, edycja danych, post/ ajax, rejestracja/ logowanie/ profil użytkownika, korzystanie z api/ różnego rodzaju bibliotek. Więcej info > @czvpka!

Pantoflarz:

co bym z tego miał dla siebie poza fejmu? Oczywiście pod projektem będziesz mógł się podpisać, ale fejmu na pewno nie doświadczysz. Rzadko beneficjenci stron interesują się autorami. Jeśli już to satysfakcję oraz (jeśli skończymy portal i będzie w stanie użytku) część przychodów z reklam/ kont premium. Sam nie nastawiam się na pieniądze, a na doświadczenie. Nie chce niczego obiecywać.

Nie traktuj tego jak pracę. Jest to projekt nieodpłatny. Poświęcamy swój czas aby zrobić coś dobrego dla społeczności. Mam w planach bardziej ambitne projekty, ale od czegoś trzeba zacząć ;). Nie masz wyznaczonego czasu. Dajesz z siebie tyle ile możesz - przy okazji zdobywasz cenne doświadczenie i uczysz nowych rzeczy.

dennijs
dennijs

Hm. Czy to jest wystarczający dowód, że to konto należy do mnie. Patowa sytuacja. Adminie ratuj!

SP24
SP24

Hej. Jeżeli post jest nadal aktualny to chciałbym pomóc przy nim. Znam dobrze PHP, CSS, HTML do tego biblioteki: jQuery, Bootstrap i frameworki: Laravel.

dennijs
dennijs

@SP24 akurat pracę nad tym serwisem zostały wstrzymane z powodu kurczącej się społeczności mc. Być może coś się zmieni po najnowszej aktualizacji gry, ale wątpię.

Teraz skupiam się na czymś innym. Dodaj mnie na discord dennijs#9497 przedstawię szczegóły ;)

SP24
SP24

Już wysłałem zaproszenie

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ten temat został automatycznie zamknięty po 38 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.