Szukam pluginu/skryptu na motd

Zombie
szymhal
szymhal

Cześć, Poszukuje pluginu lub skryptu na animowany motd, tylko chodzi o to żeby wyświetlał za ile będzie start edycji, np: Start serwera za x dni, x godzin, x minut. Jeżeli ten plugin będzie na bungee, to też przyjmę. Jeżeli nie, to będę się bawił w ustawieniach bungee aby domyślny motd serwera ustawiło. Dzięki za pomoc.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Minecraft nie wspiera już tego "hacka" od dawna, obecnie nie jest już możliwe stworzenie animowanego motd.

no chyba, że jesteś z tych zacofanych co robią serwery dla 1.7, to już wtedy szukaj sobie w google sam, bo to raczej nic trudnego, w przypadku trafnego sformułowania zapytania pierwszy wynik jest tym czego szukasz

tutaj masz nie-animowane-motd, ale za to z odliczaniem: https://www.spigotmc.org/resources/motdcountdown.23249/

MTGmati
MTGmati

Zapraszam na prywatną wiadomość, posiadam animowanie MOTD tylko na Spigota. ( Wspiera chyba tylko 1.7.x - 1.8.x nie pamiętam )

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie rozumiem po co komuś "animowane motd tylko na spigota", jak można wpisać w google animmotd i pierwszy wynik to opensource plugin :\

pewnie chcesz z mu dać ten płatny plugin z mcleaks, nieładnie

MTGmati
MTGmati

Tak szczerze to nie wiem skąd go mam. 😄

szymhal
szymhal

Przepraszam za odkop, ale byłem na wakacjach. Chcę stworzyć serwer Survival z gildiami na 1.11, a animowane motd było by tylko dodatkiem :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Na 1.11 nie ma możliwości stworzenia animowanego motd. To działa tylko na 1.7 😛