Szukam pomysłów na plugin (xD)

Off topic
czvpka
czvpka

###Cześć!

Niedawno zacząłem sie bawić Javą, i chciałbym Was poprosić o jakieś małe pomysły na jakieś pluginy do Minecraft'a, nudzi mi się, mam jeszcze do napisania sklep SMS w oparciu o API LVL UP'a, lecz chciałbym sobie też poćwiczyć Javę ;) Także jak ktoś byłby taki miły i zapodał w temacie jakiś fajny, nietrudny pomysł na plugin, odwdzięcze się lajkiem 😊 Pozdrowionka 😃

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czyli to takie w sumie pisanie pluginów na siłę, poszukaj może na jakiś stronach requestów na jakieś pluginy i sobie dorób pare groszy ;)

czvpka
czvpka

#OT @Timo ty tutaj? :D Nie spodziewałem się, że jeszcze jesteś bo chciałem się czegoś zapytać na FB, ale nie odpowiedziałeś 😂


#TOPIC Dobry pomysł, moge poszukać jakiś prostych zleceń, przy okazji sobie dorobie 😃

dennijs
dennijs

Bardzo proszę.

Gracz wchodzi na stronę (toplistę serwerów minecraft), wybiera serwer, naciska przycisk ,,głosuj", podaje swój nick, zatwierdza Capatcha - w ten sposób oddaje swój głos na ten serwer. W zamian za to gracz otrzymuje na serwerze nagrodę w postaci itemów :slight_smile:

JanekJaran
JanekJaran

Podaj z jaką platformą do głosowania to by miało działać.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

topkamc.pl 😉

Jeszcze nie gotowa! (Nie, to co widac tam to nie sa cale postepy)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nowa strona Świeżo wyjęta z pudełka, jeszcze nieużywana :)


Hosting www lvlup :D

czvpka
czvpka

Brzmi zachęcająco :D btw. @dennijs fajny mi pomysł podsunął, dlatego może go zrealizuję + @Timo chodź na FB ;p