Szukam programisty pod duży Projekt

Zombie
rynek-oferuję
luxDev
luxDev Pionier

Cześć, skoro wszedłeś w temat, pewnie jesteś ciekawy pod jaki projekt szukam Programisty, będzie to serwer minecraft, zadajesz sobie teraz pytanie, co to za projekt, ile osób przewiduje, jakieś wynagrodzenie? :slight_smile:

Spróbuję odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania gdybyś chciał do nas dołączyć. Aktualnie przy tym projekcie pracują dwie osoby, szukamy trzeciej gdyż ostatnia nie miała czasu i musiała odmówić :) Pozdrawiam tą osobę, jest z forum :>

Nazwa serwera, będzie to mc.lexxuss.net, jakieś dwa tygodnie temu siedziałem sobie na fotelu, jak to zwykle, i przyszedł do mnie znajomy, powiedział że zna osobę która robi duży serwer nie ma zbytnio na razie nikogo od strony technicznej, i mnie mu polecił, właścicielem projektu jest LexxussPL (https://www.youtube.com/user/LexxussPL) pomyślałem sobie że to jakiś żart, ale zaraz wszedł na teamspeaka, i się wszystko wyjaśnilo. na starcie mamy plan pomieścić z 3-4 tysiące osób, wynagrodzenie wygląda w ten sposób że, po starcie wszystko idzie na programistów, oraz maszyny.

Teraz się zastanawiasz co z reklamą, tutaj mamy spore zaplecze, sam Lexxuss ma całkiem sporą widownię na YouTube. Nie jesteśmy dogadani w stu procentach z resztą ale znajomi lexxussa z skkf mają także nagrywać, m.in. Iroll serię BZGM czy sam Skyen (na live) ale na to się za specjalnie nie nastawiam :P do dyspozycji mamy także fanpage Serwera Hardcore (czyli stary skkf). Tryb serwera to sam Survival/HC (Z małym dropem, coś jak stary skkf) O cheaterów nie trzeba się obawiać, jesteśmy już ugadani z paczką BlazingPack na 100% :)

Teraz czytaj tutaj 😛 Czego bym od Ciebie wymagał gdybyś chciał już dołączyć, na pewno znajomości systemu netty, bo piszemy sektory, Bukkit API, oraz jakiegoś tam doświadczenia w Javie :slight_smile: Ogólnie mamy już trochę napisane, więc wchodząc w projekt nic nie będzie pisane od zera.
Oraz mam nadzieję że używasz IntellIJ inaczej dupa, no chyba że dasz rade ogarnąć sobie go w max dwa dni.

Wchodząc do projektu musiałbyś zaakceptować następujące zasady:

  1. Poświęcasz minimalnie 8 lub więcej godzin w tygodniu.
  2. Dołączając do projektu zgadasz się na dołączenie do nas do grupy na facebooku, tam się na razie komunikujemy zazwyczaj większość jest w trasie, gdy mamy coś większego do obgadania, idziemy na teamspeak.
  3. Zakaz rozdawania kawałków kodu, screenów itd. osobom trzecim.
  4. Musimy mieć z Tobą kontakt przynajmniej codziennie poprzez FB/Ts3.
  5. Gdy nie będziesz miał czasu na projekt, coś ci nie będzie pasować po prostu mówisz, nie musisz nas okłamywać. ;)

Czas ogólnie nie liczy się za specjalnie, mamy go dużo, nie trzeba robić wszystkie jednego dnia. Gdy się skusisz na dołączenie do nas napisz mi na PM, dodam że wszyscy jesteśmy pełnoletni w Ekipie jeśli cię to interesuje, praca jest spokojna, można się pośmiać itd. :) Obojętne jest także to ile masz lat, jeśli wiesz co robisz, droga wolna :>

Pozdrawiam.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Taki odświeżony serwer hardcore, taki jak był kiedyś zza starych czasów :D Z chęcią zapisałbym się do Ciebie, wszystkie wymagania spełniam poza nie znajomością netty do sektorów, oraz używam Eclipse 😁 (choć przestawienie się na IntelllJ nie jest problemem, java jest chyba ta sama?)

anon10657637
anon10657637

Timo:

przestawienie się na IntelllJ nie jest problemem, java jest chyba ta sama?

Tak 😛 Bylem przez chwile tam, polecam.

luxDev
luxDev Pionier

.#Odświeżam, do ekipy dołączyła osoba która się zajmie stroną/grafiką.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ja bym się zgłosił, ale za to podsumowanko to mam marne szanse XD Pamiętasz co napisaleś na YT? "Gadasz jak Karolek po dwóch piwach". Wtesy pisałem plugin 😛 Bez obrazy plz 😛