Szukam Serwera! POMOCY

Zombie
vps, zarządzanie
bambus
bambus

Witam, Szukam Hostingu Do 30 Zł Przelewem..

Interesują mnie tylko serwery z KVM i ochroną ddos.

Specyfikacje :

  • Ma Ciągnąć 200+ ludzi na ts
  • Dwa Boty Muzyczne.
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No witam... teraz walnąłem sobie takiego facepalma... Napisałeś na forum lvlup.pro, a czym jest lvlup.pro? Hostingiem, który zapewni Ci wydajność na poziomie i spełni Twoje wymagania. Na start możesz sobie obniżyć cenę VPSa KVM o 20% używając kodu Skript.pl

Pozdrawiam :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witaj przybyszu. Ja również jak @DBanaszewski nie jestem w stanie pojąć, w jaki sposób przeoczyłeś hosting lvlup.pro, kierując się na jedną z jego subdomen, czyli forum. Jak byłeś już w stanie zauważyć, lub też nie, mamy tutaj kategorie o hostingu, oraz baaardzo dużo wątków o nim. Odpowiadając na twoje pytanie, hosting lvlup.pro jest ci w stanie zaoferować odpowiednie parametry i ochronę DDoS na wagę twoich potrzeb. Oferta, która będzie cię interesowała to serwer VPS KVM 2gb, za 29,90 zł miesięcznie, czyli pod limitem. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na co zechcesz, lub oszczędzić - po 10 latach opłacania serwera, otrzymasz kwotę 12 złotych. Zapewne będziesz musiał skorzystać z licencji Non-Profil dla TeamSpeaka, by obsłużyć taką ilość slotów. Dwa boty muzyczne dla podanej oferty KVM nie będą problemem. Pozdrawiam.