Szukam wybranego pluginu na targowisko

Pytania i problemy
minecraft, pluginy
JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

Witam, kiedyś widziałem taki bardzo dobry plugin na stragany/targowiska graczy. Plugin był na wersje 1.16+, widziałem go na stronie spigota oraz na jednym z serwerów survival.

Na czym polegał plugin: admin wyznaczał teren na którym gracze mogli otwierać stragany. Stragany były to małe armorstandy, w których po kliknięciu otwierał się mały bazar. Gracz mógł być offline i zarabiać z bazaru.

Dziękuję za pomoc 😄

Lempik
Lempik

Opisywanego pluginu nie znam, ale jak byś nie znalazł tamtego, to spróbuj zbadać plugin Shopkeepers: https://dev.bukkit.org/projects/shopkeepers

JedynyTakiPsiak
JedynyTakiPsiak

wybacz ale nie był to shopkeeper, takie pluginy jak shopkeeper, "deluxeshop", "bazaarplus" są robione w npc lub jako gui otwierane przez komendę, którą możesz wpisać w jakimkolwiek miejscu na mapie. A ja poszekuje pluginu który jest opisany o tak: "Na czym polegał plugin: admin wyznaczał teren na którym gracze mogli otwierać stragany. Stragany były to małe armorstandy, w których po kliknięciu otwierał się mały bazar. Gracz mógł być offline i zarabiać z bazaru."

danqoo
danqoo

moze „Auction House” ? Mozna tam zrobic ww rzeczy, jak i za pomoca komendy otwierac gui

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.