Szybsze doładowanie portfela

Off topic
gameplay554
gameplay554

Nie wiecie jak często Lvlup sprawdza swojego maila? Chodzi mi o szybsze doladowanie portfela, nie chce czekac az do nastepnego tygodnia zanim zaksieguja przelew, wiec napisalem maila i podeslalem potwierdzenie i teraz czekam. Wgl jest taka możliwość?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli doładowujesz przelewem, to używaj opcji dotpay - ja nim doładowuję i bez żadnych prowizji kwota jest już w moim portfelu po 30 sekundach. Musisz czekać w tym wypadku na zaksięgowanie, w zależności od banku najbliższe może być nawet w poniedziałek.

gameplay554
gameplay554

No niestety mojego banku w dotpay'u nie ma 😕

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Z doświadczenia Ci powiem, że jak z tradycyjnych przelewów do lvlup korzystałem, to tak codziennie a czasami nawet dwa razy dziennie, po południu przelewy były dodawane do portfela, lecz tak jak mówiłem - jest to kwestia zaksięgowania w banku.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Jeśli wysłałeś pdfa z potwierdzeniem przelewu to spokojnie poczekaj, przelewy są wpisywane każdego dnia. Na pewno nie zostaniesz pominięty o ile to legitne potwierdzenie ;P (ba-dum-tss)

A żarty na bok - wcześniej zaplanuj przelew niż w piątek po południu.

gameplay554
gameplay554

Okej, dzięki za odpowiedzi :p czekam więc :D

DoreK
DoreK α-tester v3

No niestety mojego banku w dotpay'u nie ma W moim też nie było, więc wiesz co robiłem? Taka magia: 667x500 Potem w Internetowym systemie banku robiłem przelew na dane które podał mi dotpay i po minucie miałem maila z kodem - kasa w portfelu w dwie minutki :slight_smile: Właśnie tak wpłacam środki, zamiast kartą (paypal) żeby nie dopłacać prowizji i mieć tak samo szybko wpłacone pieniądze :)