Tavros - Powrót Freebuild’a

Zombie
współpraca-odrzucone
Czefrej
Czefrej

Nazwa projektu

TAVROS

Cel

  • Stworzenie społeczności,
  • Przywrócenie dawnych czasów świetności serwerów freebuild,
  • Zmaterializowanie naszych dalszych pomysłów,

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy cały serwer, Wystartowaliśmy, Załataliśmy wszystkie zgłoszone/wyłapane przez nas bugi, Wykupiliśmy promowanie na listach serwerów.

Obecnie jest około 15 graczy online i liczba stale rośnie. Sęk w tym że potrzebujemy większego rozgłosu, w czym trochę kolidują nam koszta jakie ze sobą niosą wynajęcie serwerów.

Plany

Chcemy dobić do koło 100 stałych graczy, Rozwinąć serwer do sieci z podobnie urozmaiconymi trybami

Osoby/organizacje biorące udział (linki):

Czefrej - Czyli ja, zajmuję się promocją, stroną internetową, serwerem pod względem technicznym. CZOLGu - Zajmuje się stroną techniczną Vendrome - Jest odpowiedzialny za forum i grafiki. Zajmuje się serwerem. XREF - Budowniczy serwera, Były członek grupy Divernus.

Martyna i Dyzio - Są od nas od niedawna, mimo tego tryska z nich zaangażowanie i wigor. Zajmują się ogarnianiem chatu i stanowią dużą część forum.

JAKIŚ W MIARE SŁAWNY YouTuber - Znalezienie YouTubera to tylko kwestia czasu i pieniędzy. tego pierwszego mamy pod dostatkiem :).

Dodam że administracja jest pełnoletnia.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

VPS 10 GB dedykowany serwerom gier

  • 8 przeznacze na sam serwer
  • 2 na TS .

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW/FORUM oraz w tle na fanpage'u FB

Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jest to freebuild z wieloma udoskonaleniami i innowacjami. Jakie nowości niesie ze sobą nasz serwer? Chyba jedną z mniej spotykanych elementów rozgrywki są ukryte lokacje czyli eastereggi , które polegają nie tylko na parkourach, ale na skomplikowanych łamigłówkach takich jak złamanie szyfru, znalezienie wejścia do otwierającego się w określonych godzinach skarbca i wiele innych

Kolejną nowością jest nasz autorski system PET''ów. Pety to nic innego jak zwierzaki (Odnosząc się do dzisiejszych trendów pokemony) , dające buffy i przy okazji debuffy. Na początku gracz ma do dyspozycji 2 PET'y, resztę PET'ów musi znaleźć na własną ręke , odnajdując skrzynie pochowane na spawnie/kopalni/netherze.Aby było trudniej stworzyliśmy w/w EasterEggi.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem na naszym serwerze jest dynamiczna ekonomia, która zmienia ceny wraz z wzrostem ilości kupna i sprzedaży przedmiotów, Daje nam to możliwość kontrolowania cen i zapobiegnięcia powstania miliarderów :).

Nasze wtyczki wyciągają pomocną dłoń także wobec graczy! Od teraz Gracze nie mogą niszczyć cudzych pól uprawnych ani zabijać nie swojej hodowli zwierząt!

IP SERWERA : s1.tavros.pl

Proszę o pozytywne rozpatrzenie :)

koweq
koweq

Jaka wersja MC?

kacper_o
kacper_o

Może jakieś zdjęcia czy w ten deseń?

koweq
koweq

Przecież serwer podobno już wystartował xD

kacper_o
kacper_o

@koweq I co myślisz, że właściciel lvlup będzie się ciągać po serwerach, aby zobaczyć, czy spełniają wymogi???

koweq
koweq

Czemu jesteś taki nerwowy? D:

Czefrej
Czefrej

1.7 - 1.8

Czefrej
Czefrej

KOPALNIA

undefined

SPAWN

undefined

kacper_o
kacper_o

Osobiście na tych zdjęciach nic nie widzę... Może coś w dzień i w większej ilości, skoro serwer wystartował??

koweq
koweq

Sam wszedłem na serwer wczoraj i po 20 minutach wyszedłem.... nie jest ciekawie i na początku przez 5 minut biegałem po spawnie, bo nie jest wytłumaczone jak uzyskać działkę albo czegoś nie zauważyłem :P

xMobily
xMobily

@koweq wystarczy użyć komendy /tutorial, która kieruje do odpowiedniego wątku na forum gdzie wszystko zostało wyjaśnione

koweq
koweq

Ale i tak nie zmienia to faktu że mi się po prostu nie podobało....

Czefrej
Czefrej

Sam wszedłem na serwer wczoraj i po 20 minutach wyszedłem.... nie jest ciekawie i na początku przez 5 minut biegałem po spawnie, bo nie jest wytłumaczone jak uzyskać działkę albo czegoś nie zauważyłem 😛

Jeżeli wbiłeś na 20 minut i nie znalazłeś działek to albo pomyliłeś ip albo coś jest nie tak.

W ciągu minuty wyświetlają się wszystkie wiadomości na pasku smoka. Tam jest coś na temat 3 komend : /pomoc, /tutorial, /teleport. Więc zdecydowanie ŹLE patrzyłeś. Jeżeli chcesz wyprowadzać uzasadnioną krytykę to wypadało by zapoznać się z podstawami.

Ktoś niżej zwrócił ci uwagę na temat komendy /tutorial

"Ale i tak nie zmienia to faktu że mi się po prostu nie podobało..."

Widzisz a nie grzmisz.

Jestem w stanie zagwarantować że gracze wbijający na serwer stwierdzają że serwer jest naprawdę oryginalny i ciekawy

koweq
koweq

MAM na twoim serwerze działkę. I nie. Nie spodobało mi się. Jest około 3/4 osób na serwerze. Na chacie jest cisza. Co jest w twoim serwerze orginalnego?

Czefrej
Czefrej

koweq:

im serwerze działkę. I nie. Nie spodobało mi się. Jest około 3/4 osób na serwerze. Na chacie jest cisza. Co jest w twoim serwerze orginalnego?

Czy ty w ogóle czytałeś opis serwera? Widzę źe nie.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jest to freebuild z wieloma udoskonaleniami i innowacjami. **Jakie nowości niesie ze sobą nasz serwer? ** Chyba jedną z mniej spotykanych elementów rozgrywki są ukryte lokacje czyli eastereggi , które polegają nie tylko na parkourach, ale na skomplikowanych łamigłówkach takich jak złamanie szyfru, znalezienie wejścia do otwierającego się w określonych godzinach skarbca i wiele innych

Kolejną nowością jest nasz autorski system PET''ów. Pety to nic innego jak zwierzaki (Odnosząc się do dzisiejszych trendów pokemony) , dające buffy i przy okazji debuffy. Na początku gracz ma do dyspozycji 2 PET'y, resztę PET'ów musi znaleźć na własną ręke , odnajdując skrzynie pochowane na spawnie/kopalni/netherze.Aby było trudniej stworzyliśmy w/w EasterEggi.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem na naszym serwerze jest dynamiczna ekonomia, która zmienia ceny wraz z wzrostem ilości kupna i sprzedaży przedmiotów, Daje nam to możliwość kontrolowania cen i zapobiegnięcia powstania miliarderów :).

Nasze wtyczki wyciągają pomocną dłoń także wobec graczy! Od teraz Gracze nie mogą niszczyć cudzych pól uprawnych ani zabijać nie swojej hodowli zwierząt!

xMobily
xMobily

@koweq zauważ, że mamy godzinę 11, koniec wakacji, każdy jeszcze korzysta i śpi ile może. Zapraszam na serwer po południu, wieczorem, kiedy jest te 15 graczy i na chacie jest ruch. Nie wiem, czy nie umiesz czytać, czy jak, ale jest wyraźnie napisane... poszukujemy chętnych do współpracy YouTuberów, którzy pomogą nam w rozgłosie serwera. Obecnie mamy reklamy na hm.. 4 forach i to z nich te 15 graczy stałych uzyskaliśmy, gdzie niektórzy z 15 fór nie potrafią uzyskać 5...

Znajdź mi serwer freebuild z ciekawymi eventami, które odbywają się zawsze o tej samej porze, ruchomą ekonomią i petami ala pokemony to porozmawiamy ;)

Dziękuję i pozdrawiam

koweq
koweq

Co do petów. Czym się wyróżniają? Widziałem wiele "petów" na serwerach. Co do "wtyczek wyciągających pomocną dłoń" a jakby to wyglądało że gracze niszczą pracę innych graczy? To też było na innych serwerach.

koweq
koweq

Ja byłem WCZORAJ około 20...

Czefrej
Czefrej

GODZINA 20-22 7 graczy online po 22 rośnie do 12

ŹRÓDŁO minecraft-list.pl

No to najwidoczniej nie byłeś. Dołączam do tego mój cytat:

". Sęk w tym że potrzebujemy większego rozgłosu, w czym trochę kolidują nam koszta jakie ze sobą niosą wynajęcie serwerów."

Uwierz mi że nie każdy serwer freebuild ma to zablokowane.

A Powiedz mi na jakim serwerze widziałem pochowane pety które gracz może dobyć na EASTEREGGACH? Na jakich serwerach widziałeś eventy w określonych godzinach z automatyczną dystrybucją nagród ? Na jakim serwerze widziałeś dynamiczną ekonomię? Nabijasz posty?

Ja ci odpowiedziałem na twoje pytania ty teraz odpowiedz mi na moje 4.

koweq
koweq

Pety i easter eggi widziałem ale oddzielnie... Eventów w określonych godzinach nie widziałem, bo wchodzę na małą ilość serwerów dynamicznej ekonomii nie widziałem. eeee.... nope?

Dobra to tyle... Tymczasem pogram sobię trochę na waszym serwerze. Może po godzinie się "wczuję" w klimat :P

Czefrej
Czefrej

No i już wiesz o jaką oryginalność mi chodzi

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie widzę możliwości współpracy przy takim projekcie, jako, że serwer już istnieje. Czemu nie poprowadzicie go dalej ze swoich środków [bądź dotacji]? Myślę, że odpowiedź na tę zagadkę znają panowie z ekipy serwera - dotacji i środków jest zbyt mało na utrzymanie serwera i z tąd pomysł na stworzenie wątku "projekt-współpraca". Lepiej inwestować z własnych (o ile sie takie ma), niż brać kredyt, którego mozesz nie spłacić.

Kukubaczek
Kukubaczek

Na początek uprzedzam, że nie czytałem poprzednich wypowiedzi.

Zastanawia mnie to, dlaczego teraz nie macie kasy na hosting, reklamę itp itd jak przez pewien czas było Was "pełno" na youtube (kanały 10-20k widzów).

Jeżeli się nie uda współpraca napiszcie do mnie na pw, z @kamcio96 możemy udostępnić miejsce na maszynie dedykowanej jeżeli będzie fajny serwer (z panelem itp).

Czefrej
Czefrej

Współpraca - Czyli korzyści z obydwu stron. Korzyści dla lvlup są wiadome, korzyści dla nas także.

O ile mi wiadomo kredyt != współpraca :slight_smile:

Chyba wyraziłem się jasno co do powodu dlaczego tutaj pisze .

Sęk w tym że potrzebujemy większego rozgłosu, w czym trochę kolidują nam koszta jakie ze sobą niosą wynajęcie serwerów.

Czefrej
Czefrej

Dziękuje , bardzo to doceniam :)

kacper_o
kacper_o

Może czas trochę przyoszczędzić?:)

Czefrej
Czefrej

Nie rozumiem. Rozjaśnisz?

kacper_o
kacper_o

Dobra sprawa wygląda tak:) Właściciel serwera zbiera pieniądze na jego 2-3 miesięczne utrzymanie oraz na jego reklamę. Gdy przyoszczędzi może już otworzyć serwer, a przez te 2 miesiące po zapłaceniu za jego reklamę może zobaczyć czy serwer jest dochodowy czy nie:) Gdy nie będzie przynosił zysku, to po co go otwierać? Nawet współpraca z lvlup'em nie trwałaby wiecznie i musielibyście ten serwer sami utrzymywać.

Czefrej
Czefrej

To ja idę zamknąć serwer.

Zastanawia mnie tylko jedno. Czemu tu piszą ludzie MOCNO powiązani z innymi ofertami współpracy?

endrjoo96
endrjoo96

A czemu nie? To, że ktoś ma współpracę, automatycznie musi oznaczać, że jest wykluczony z wypowiadania własnych opinii na temat projektów innych użytkowników?

Xepio
Xepio Pionier

@Czefrej Moze piszą dlatego bo własnie się znają na tym i dobrze podpowiadają ? oraz owa zaakceptowana współpraca może o tym też świadczyć.Po za tym @kacper_o, dobrze i bez żadnych złośliwości napisał ci prawdę :"P

Czefrej
Czefrej

A gdzie stwierdziłem że są wykluczeni ? To jest poprostu zastanawiające.

@Xepio @kacper_o Cytuje z reklamy tego waszego RPG: "W zasadzie ogranicza nas już tylko brak środków, które pozwoliłyby nam na "rozruszanie interesu". "

A teraz nie chce być nie miły, ale założyliście swój temat współpracy?

Po co?

Po to żeby rozwiązać częściowo problem środków., a teraz pan @kacper_o wyjeżdża mi o to żebym przyoszczędził i uzbierał przez te 2-3 miesiące? Ja to odebrałem jako atak. Może mi wytłumaczysz po co jest dział współpraca? Przecież to można nazwać hipokryzją.

@Xepio Jeżeli ktoś otrzymał współprace to wcale nie oznacza że stanie się pomocnym dawaczem rad ,a tymbardziej nie nazwałbym to radą ,a raczej tokiem myślenia "Biznes biznesem, ale konkurencja jest wszędzie."

Pozdrawiam.

Xepio
Xepio Pionier

Pominąłeś tylko jeden fakt, wy wystartowaliście, a my nie wy raczej już powinniście generować jakieś dochody, nawet takie minimalne.. @kacper_o rozpisuje się na temat zaoszczędzenia pieniędzy, gdzie serwer jest już gotowy, a ty go atakujesz i najwyraźniej nie potrafisz dać sobie do zrozumienia pewnych rzeczy.. my nie jesteśmy od wytykania błędów, czy też ucinania komuś skrzydeł..

Napisałeś coś takiego i widać jaką osobą już jesteś.

Czefrej:

Po to żeby rozwiązać częściowo problem środków., a teraz pan @kacper_o wyjeżdża mi o to żebym przyoszczędził i uzbierał przez te 2-3 miesiące? Ja to odebrałem jako atak. Może mi wytłumaczysz po co jest dział współpraca?Przecież to można nazwać hipokryzją. Trzeba być naprawdę mało kumatym, aby taką wypowiedz odebrać jako atak -.- i gdzie jeszcze tutaj widzisz hipokryzje.. no super, aż strach pomyśleć, co byś odpisywał na krytykę w komentarzach. Ogólnie serwer nie jest zły, ale złe to masz podejście do ludzi.

Jestem na nie

Czefrej
Czefrej

[ironia]Wy najlepiej wiecie o mojej działalności i to że nie generuje żadnych pieniędzy.[/ironia]

Gdzie o tym napisałem ?

Jeżeli sądzisz że nie generuje żadnego zysku to się mylicie... W ciągu 2 tygodni zarobiliśmy 70 zł na usług' ach.Społeczność serwera to 50% VIPów , dodam ze nie posiadamy większej reklamy. Wy osoby podobno się na tym znające powinniście wiedzieć że reklama nie kosztuje 50 zł

Xepio:

Trzeba być naprawdę mało kumatym, aby taką wypowiedz odebrać jako atak -.- i gdzie jeszcze tutaj widzisz hipokryzje.. no super, aż strach pomyśleć, co byś odpisywał na krytykę w komentarzach. Nie mam pytań. Wyraziłem swoje zdanie, nie używając słów wulgarnych i nie kierując się emocjami. Chyba od tego jest forum.

Xepio:

Napisałeś coś takiego i widać jaką osobą już jesteś. To się już nazywa wchodzenie komuś w cztery litery.

Xepio:

Ogólnie serwer nie jest zły, ale złe to masz podejście do ludzi. Rozmawiałeś ze mną ? Spędziłeś chodź trochę na serwerze?

Poprostu śmieszne.

Ziomek ziomka obroni

kacper_o
kacper_o

Wiesz uważam, że zarobek 70 zł na usługach w ciągu dwóch tygodni dla nowego serwera to całkiem sporo:) Zakładając, że możecie zarobić miesięcznie 140zł, to sami możecie utrzymywać maszynę:)

Dyzio
Dyzio

Uważasz ze za 140zł można utrzymać maszynę i zapłacić za reklamę? Widzę lekkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Głównym powodem na podanie o współpracę są ograniczone środki finansowe przez co serwer nie jest w stanie się utrzymać i płacić za REKLAMY.

xMobily
xMobily

@kacper_o opłać 1 dobrego yt z ilością subów 10k+ i maszynę KVM z przyzwoita ilością ramu za 140zł i pogadamy :slight_smile:

kacper_o
kacper_o

Są inne możliwości reklamy... tematy na forach/stronach o minecraft... Z początku nie musicie prowadzić współpracy z youtuber'em. Jak się rozwiniecie i zaczniecie zarabiać więcej, to wtedy możecie myśleć o reklamie za "opłatą"...

Czefrej
Czefrej

Mówiliście że się znacie. Oblicz mi jeszcze ceny reklamy . Najpierw wypadało by przeczytać 1 wątek a potem się wypowiadać :))))).

Czefrej:

Sęk w tym że potrzebujemy większego rozgłosu, w czym trochę kolidują nam koszta jakie ze sobą niosą wynajęcie serwerów.

Więc dolicz sobie cenę reklamy

Dyzio
Dyzio

Reklamy na forach już są. Przyniosły ok 20 stałych graczy. Jest to stanowczo za mało.

Czefrej
Czefrej

Mówiłeś że się znacie.

Wiesz jaki ruch generuje reklama na forum/stronach ?

Powodzenia ze zdobyciem graczy na waszym serwerze.

xMobily
xMobily

Gdyby śmieciowe serwery .ench nie miały prezentacji na forach to te przyniosłyby graczy... tak się znasz, tak pajacujesz... a gówno wiesz, taka prawda

kacper_o
kacper_o

Dla chcącego nic trudnego... jak chcecie się wybić z nową marką za darmo w ciągu dwóch tygodni... to myślę, że możecie zapomnieć o współpracy z lvlup'em. Ten dział jest dla pomysłów innowacyjnych oraz współpraca polega na pomocy przy starcie/stworzeniu serwera z ciekawym pomysłem. Nie spełniacie żadnego z tych wymagań. Jeżeli chcecie mieć sporo graczy w ciągu chwili, to polecam założyć kolejnego easy-hc'ka;)

PS. Z takim słownictwem w wykonaniu @xMobily tylko i wyłącznie zmniejszacie swoje szanse na akceptacje;)

Dyzio
Dyzio

Ośmieszasz się. Nie możesz znaleźć żadnego konstruktywnego krytycyzmu serwera to jako ostatnia deskę ratunku czepiasz się po kolei członków ekipy.

Martyna
Martyna

Nie widzieliście serwera, a tak hejtujecie. Przeczytaliście chociaż część o oryginalności serwera? @koweq miał takie same zdanie, a teraz jest naszym stałym graczem, ponieważ pochodził, pozwiedzał, zrozumiał. ;) Czytając jego wypowiedzi można znaleźć taki sam przekaz, jak w Waszych, więc może również powinniście pierw coś sprawdzić, zanim ocenicie?

Czefrej
Czefrej

@kacper_o Dla chcącego nic trudnego?

Wiele dzieci chciało wybić się ze swoim serwerem. To czemu się nie wybili?

Nie spełnia?

  • Jest innowacyjny,
  • Współpraca to inaczej symbioza (tak się chyba nazywa w świecie przyrody)

Mogłem nie doczytać, ale czy możesz mi zacytować wzmiankę o tym że to jest tylko dla niestworzonych serwerów?

PS. Nie Tobie to oceniać. Dorośnij

kacper_o
kacper_o

Ehh uważam, że nie rozumiecie w ogóle idei tego działu... Nie opłaca mi się z wami kłócić, bo sami nie rozumiecie swojego błędu, jakim było napisanie tutaj prośby o współpracę. Nigdzie na świecie nie było przypadku nowej marki, która wybiła się ponad inne w ciągu miesiąca. Musicie nauczyć się zarządzania swoim budżetem i wybrać co jest najważniejsze (w tym wypadku utrzymanie maszyny). Decyzję zostawiam właścicielowi lvlup'a a sam jestem na NIE.

Dyzio
Dyzio

Kolega chyba pod jakimś głazem mieszka. Jak to nie ma marek które w przeciągu tygodnia się wybiły? Mówimy tu kochany o serwerach minecraft, serwerach które funkcjonują na istniejącym rynku. rynku technologii, który opiera się na innowacyjnych pomysłach dzięki którym firmy wybijają się z dnia na dzień. Nie jest to agrokultura czy motoryzacja.

Arvera
Arvera

To może ja się tu wypowiem, skoro narazie nikt z osób uczestniczących w projekcie nie ma (chyba) wyrobionej opinii o mnie. Przepraszam bardzo, ale mnie takie podejście nieco zniechęca. Nie znam się jakoś bardzo na wszystkim, ale uważam, że nie byłoby tak źle, gdyby nie ta cała kłótnia ze wszystkimi. Skoro nie możecie się dogadać z kilkoma osobami, to znaczy, że możegie się też nie móc dogadać z hostingiem. A to przy współpracy jest ważne.

Ale ja się nie znam.

Martyna
Martyna

@Arvera doceniamy bardzo konstruktywną opinię. :) Faktycznie w tym wątku nasza administracja się nie popisała, może to przez z góry wyrobioną opinię ludzi tu do naszego projektu, ale naprawdę na serwerze jest o wiele lepiej. Czefrej ostatnio ma strasznie dużo na głowie i nawet składanie zdań tu mu zbytnio nie wychodzi. Jeżeli pro dałoby nam szanse i poznało team jestem pewna, że problemów z dogadaniem się i współpracą nie byłoby.

koweq
koweq

Ehh... Widzę że tu fala hejtu się posypała... Cóż... Na serwerze da się przyjemnie grać ale (przepraszam ekipo serwera tavros) nadal uważam że serwer sponsorowany powinien być bardziej innowacyjny.

endrjoo96
endrjoo96

To ja też się wypowiem. Pisząc ten tekst jest 7 osób online. Piszecie, że macie 15 osób online wieczorem, lub nieco więcej. Jednocześnie ktoś wspomniał, iż zarobiliście 70 zł przez dwa tygodnie. Na serwer z taką ilością osób spokojnie wystarczy 3-4 GB RAMu, na lvlup.pro opcja 3GB kosztuje niewiele ponad 30zł. Przecież stać Was na opłacenie takiej maszyny przez 2 miesiące. W tym czasie zbierzecie taaaaki hajs (jeśli wierzyć w taki obrót PLNami, jaki przedstawiliście - 140 miesięcznie :O) Nie rozumiem więc, czemu chcecie sponsoringu serwera 10GB za, bagatela, 120zł miesięcznie. Jeśli miałbym wyrzucać taki hajs w serwer tego typu, to gorzko bym się zaśmiał. Na waszym miejscu liczyłbym na ewentualną zniżke, chociażby ze względu na poziom kultury, jaki wasza ekipa reprezentuje. PS. Jaki jest problem zrzucić się po te 20 zł i zapłacić za reklamę... PPS. JESTEM NA NIE

Martyna
Martyna

Nie mamy na myśli godziny 20. Online po 15 osób jest w godzinach 23-1. I nie, to nie jest żart, ponieważ mamy dość wysoki średni poziom wieku na serwerze. Bardzo dziękujemy za opinię, jednakże co do ekipy to się nie zgodzę. Mimo, że tu nie popisali się intelektem i jakąś wysoką kulturą (męska duma, która nie powinna w to integrować) to na forum i serwerze zawsze są mili, kulturalni i chętni do rozmowy z graczami. ;) Ogółem WSZYSTKIM dziękujemy za przeczytanie tego wątku i stracenie tych 5 minut na wypowiedzenie się, ponieważ nawet, jeżeli nie nawiążemy współpracy będziemy mieć kilka recenzji, z których będzie można dowiedzieć się, co nie pasuje graczom. :>

endrjoo96
endrjoo96

Uważam, że tylko Ty reprezentujesz w tej ekipie jakiś poziom kultury i odbierasz krytykę bez wybuchu agresji, co się chwali i osobiście bardzo mi się podoba. Dalej jednak uważam, że pomysł nie jest na tyle unikatowy, by dostał sponsoring na maszyny za 120zł miesięcznie...

HippoMC
HippoMC

Brak mi słów. Czytając posty administracji serwera, nie wiem, czy się śmiać, czy raczej płakać. Podejście tych osób również mnie bawi, lecz ja już przejdę do samej prezentacji serwera. Nie widzę w nim nic oryginalnego, co powoduje we mnie jakieś "wow". Pety? Już dawno się z nimi spotkałem i nigdy nie powodowały u mnie żadnego podniecenia. Koledzy wyżej szacowali, że na serwerze zarabiacie ok. 140 zł/mieś. To spokojnie wystarczy na zapotrzebowanie takiego serwera. 8gb na 1 serwer? Nasza paczka pluginów zajmuje 2 gb (52 pluginy) + jeszcze mapy i inne duperele. Nie wiem, czego tam nawaliliście, że aż tyle wam potrzeba. Poza tym, to sama prezentacja dupy nie urywa. Definitywnie jestem na nie, a na waszym miejscu sam bym się zastanowił, czy przyjąłbym taki oto projekt.

anon82750602
anon82750602

Prawie nic oryginalnego...

Czefrej:

1.7 - 1.8 Wciąż siedzicie na tej cholernej 1.7.x? Czy można tam jeszcze stworzyć coś unikatowego?

Czefrej:

VPS 10 GB dedykowany serwerom gier

Przecież zaczynacie... Np. mi wystarczy tylko połączenie OpenVZ 6 GB + KVM 2 GB... Nawet starczyłoby mniej...>Czefrej:

resztę PET'ów musi znaleźć na własną ręke , odnajdując skrzynie pochowane na spawnie/kopalni/netherze.Aby było trudniej stworzyliśmy w/w EasterEggi.

Pokemon GO? XD

koweq:

Jest około 3/4 osób na serwerze. Ok, można zaakceptować - zaczyna się rok szkolny, koniec wakacji itd. Czefrej:

Nasze wtyczki wyciągają pomocną dłoń także wobec graczy! Od teraz Gracze nie mogą niszczyć cudzych pól uprawnych ani zabijać nie swojej hodowli zwierząt!

Tego nie ma (prawie) każdy od dawna?

Czefrej:

Bardzo przydatnym rozwiązaniem na naszym serwerze jest dynamiczna ekonomia, która zmienia ceny wraz z wzrostem ilości kupna i sprzedaży przedmiotów, Daje nam to możliwość kontrolowania cen i zapobiegnięcia powstania miliarderów :).

Koledzy wyżej mówią że jakoś to nie działa ;v

Czefrej:

Chyba jedną z mniej spotykanych elementów rozgrywki są ukryte lokacje czyli eastereggi , które polegają nie tylko na parkourach, ale na skomplikowanych łamigłówkach takich jak złamanie szyfru, znalezienie wejścia do otwierającego się w określonych godzinach skarbca i wiele innych

Wiele osób to robiło, ale jakoś się nie przyjęło, także u mnie...

Niestety, na nie ;/

xMobily
xMobily

Pls 2 gb ramu na serwer? Chyba 20 slotowy

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.