Test VPS (SinusBot + Docker = UnlimitedBot )

Zombie
współpraca-odrzucone
MarcelTVHD
MarcelTVHD

####Nazwa projektu Chęć testu SinusBot + Docker = UnlimitedBot

####Cel przetestowanie usługi SinusBot + Docker = UnlimitedBot

####Co udało nam się zrobić przygotowany poradnik dzięki Fallen

####Plany Test na vps SinusBot + Docker = UnlimitedBot niestety nie posiadam $ na wykupienie usługi

####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Brak

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Brak

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) VPS 1/2 gb ram na 2-3 dni

####Co mogę zaoferować w zamian Niestety nie mam nic

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Dlatego ze chce przetestować usluge i nie mam na to srodkow chodzi mi tutaj o 2-3 dni testow Naprawde ważne licze na pozytywna odpowiedz

Fallen
Fallen Pionier

To bez testów mogę ci powiedzieć 2gb ramu oraz 1 cpu wystarcza na około 12 botów czyli 2 instancje

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie tylko Ty chcesz testować VPSa, jestem przekonany, ze ten projekt nie przejdzie. Całe to podanie to chyba jeden wielki dowcip 😂😂😂. Ja sie juz posmiałem, mozesz kończyć.

Jeśli chcesz kupić VPSa dla testów, mozesz kupić w opcji na 2 tygodnie: https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/ . Nikt nie bedzie Ci stawiał VPSa, bo chcesz sie pobawić, tu nie ma tak dobrze, dodając informacje, ze te VPSy sa oblegane.

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Nie chodzi oto chce sam to przetestować ;/ naprawdę ważne

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Mogę prosić jakiś kontakt do Cb?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

MarcelTVHD:

naprawdę ważne

Jak rozumiem od tego zależy kogoś zdrowie lub życie? Wybacz ale odpada totalnie. Jeśli chcesz VPSa to tak jak napisał @adminek153 możesz wykupić pakiet 2GB RAM KVM na 14dni i sobie potestować bez przeszkód.

Nie na tym polega współpraca. Odrzucam i zamykam.