Testowanie, czy API SMS’ów działa

Zombie
lvlup
czvpka
czvpka

Witam! Chciałbym się zapytać, ponieważ mam zamiar rozpocząć prace nad projektem ItemShop'u pod LVLUP.PRO (wklejasz ID user'a + klucz API w config'u). W tym momencie chciałbym się zapytać, jak mogę testować, czy to API działa? Nie chciałbym wydawać pieniędzy, ponieważ mam abonament (telefon, nie mam jak wysłać SMS premium). Jest jakaś opcja dla mnie? Jakiś kod testowy, który będzie zwracał, że kod jest OK, ale nie będzie dodawał środków? Jakiekolwiek rozwiązanie istnieje? Proszę o pomoc. Pozdrawiam 😃

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jest sposób: Kiedy ustawisz ID na 1 a w kod zwrotny wpiszesz TEST panel zwróci zawsze zwróci valid 1 :slight_smile:

czvpka
czvpka

Dzięki @adminek153 😃 Mam jeszcze jedno (prawie, że nieistotne i głupie) pytanie. Czy warto wrzucić to na GitHub'a (żeby można było wprowadzać poprawki błędów itp.) oraz demo na mojego VPS'a (aby można było testować panel, widzieć co jest aktualnie zrobione)? 😛

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli chcesz zrobić sklep SMS dla użytkowników, z pewnością warto pokazać wersje demo a projekt wrzucić na GitHuba :slight_smile: . Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi 😜

Powodzonka

czvpka
czvpka

@adminek153 W takim razie wielkie dzięki :D Niedługo na GitHubie wyląduje alpha + demo na moim vps'ie :>